| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se rodí ve Švédsku

 Příspěvky 110 z 65 [Dalších 55 >>]
Lara + Ondrášek 3
  • 
24.10.2006 21:01:19
Sonjo, už ses asi dlouho nepodívala na kurzy, co? Nyní je norská Koruna cca 3,3 české. Jinak máš samozřejmě pravdu. Když se podíváš, kolik stojí v obchodě kilo masa... a kolik oběd v restauraci...
Lara + Ondrášek 3
  • 
24.10.2006 21:01:06
Sonjo, už ses asi dlouho nepodívala na kurzy, co? Nyní je norská Koruna cca 3,3 české. Jinak máš samozřejmě pravdu. Když se podíváš, kolik stojí v obchodě kilo masa... a kolik oběd v restauraci...
Sonja
  • 
15.9.2006 13:31:25
Ja ziju v Norsku a rekla bych, ze je to zde dost podobne jako ve Svedsku. I kdyz autorka clanku popisovala, ze museli platit 200SEK za den, je treba si uvedomit, ze (alespon) v Norsku se narozdil od CR neplati zdravotni pojisteni a tedy nejaka podobna priplata nic neni. Napr. v Norsku je velmi obvykle vydelat si pred zdanenim 180NOK za hodinu(krat 3,8 na Ceske koruny), tudiz 200NOK nebo SEK opravdu nic neni
Sonja
  • 
15.9.2006 13:31:02
Ja ziju v Norsku a rekla bych, ze je to zde dost podobne jako ve Svedsku. I kdyz autorka clanku popisovala, ze museli platit 200SEK za den, je treba si uvedomit, ze (alespon) v Norsku se narozdil od CR neplati zdravotni pojisteni a tedy nejaka podobna priplata nic neni. Napr. v Norsku je velmi obvykle vydelat si pred zdanenim 180NOK za hodinu(krat 3,8 na Ceske koruny), tudiz 200NOK nebo SEK opravdu nic neni
  • 
6.4.2006 11:49:32
Ahoj, kde v Nemecku zijes ? Ja v Bavorsku uz pres rok, dcera se tu narodila a v listopadu cekame druhe.
Budu rada kdyz se treba ozves na mail.#
Diky Blanka
  • 
26.3.2005 17:55:52
Ahoj Lucko,

Diky za prispevek. Jiz jsem se trochu uklidnila po navsteve barnmorsky, ale ne uplne. Mam pocit ze to tady tak nejak nechavaji plavat.Nastesti jsme se objednali soukrome na ultrazvuk v jedenactem tydnu a vse dopadlo dobre.
Ale jeste mame pred sebou dlouhou cestu. Bydlis stale jeste ve Svedsku?
Ja jsem ze Stockholmu,tak bychom se mohly nekde setkat, jestli jsi od nekud pobliz.Kontaktuj me na e-mail,jestli chces.
Lucie H.
  • 
22.3.2005 21:06:55
Katynko,
chapu tvoje obavy. Ja jsem zadny potrat neprodelala, moje tehotenstvi az na to mirne pocatecni krvaceni a tri mesice nevolnosti bylo v pohode. Soucasti prvni navstevy u barnmorsky byla i otazky typu: Jak dlouho jsme se pokouseli o miminko? Jestli jsem v minulosti prodelala interupci ci potrat (ten prirozeny)? Atd. To v tvem pripade nezvolili individualni pristup, kdyz jsi uz jednou potratila?
Katynka
  • 
19.2.2005 22:18:27
Ahoj Ireno!

Zajimalo by mne v jake nemocnici jsi rodila a jestli jsi ze Stockholmu,
Ja mam na vyber z Karolinka sjukhus, nebo Danderyd. Jestli ma nekdo zkusenosti prosim napiste. Take bych se chtela zeptat, protoze mam gynekologa v Sophia hemmet a on je take porodnik. Mohu ho mit u porodu, nebo dokonce nemohla bych porodit tam?Klidne bychom si priplatili, jestli je to mozne.


Katynka
Katynka
  • 
19.2.2005 22:12:03
Ahoj Ireno!!!

Prosimte zajimalo by mne v jake nemocnici jsi rodila a jestli jsi ze Stockholmu?. Byla to Karolinsa sjukhus neb
Katynka
  • 
19.2.2005 22:11:44
Ahoj Ireno!!!

Prosimte zajimalo by mne v jake nemocnici jsi rodila a jestli jsi ze Stockholmu?. Byla to Karolinsa sjukhus neb
 Příspěvky 110 z 65 [Dalších 55 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.