| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se rodí ve Švédsku

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 65 [Dalších 45 >>]
Katynka
  • 
19.2.2005 21:52:24
Ahoj,

Prestehovala jsem se do Svedska pred osmi mesici a nyni jsem v sedmem tydnu tehotenstvi a jsem v soku. pri zjisteni ze na prvni ultrazvuk mas narok pouze jednou mne mrazilo po zadech. Problem je ten ze jsem pred peti mesici samovolne potratila v sestem tydnu a tak jsem trochu paranoidni, ale s pritelem jsme to tak nenechali a objednali jsme se na extraultrazvuk v desatem tydnu. Budeme muset priplatit ale za to to stoji.Pri navsteve Mödravårdscentralens webu jsem zjistila, ze prohlidka vypada jako ve stredoveku, pouze stetoskop a prohmat.Docela panikarim, protoze tady k tomu pristupuji dost lliknave. Co kdyz miminku chybi nozicky, nebo rucicky, to jako zjisti az ve dvacatem tydnu a co ty s tim pak mas delat? Sorry ale docela to prozivam.

Katynka
Lucie H.
  • 
19.2.2005 12:12:26
Fotografování
cerstveho miminka po porodu predchazelo vyplneni karticky se zakladnimi udaji o rodicich a miminku, tj. jmena rodicu, hmotnost a delka miminka, cas narozeni, pripadne kratky vzkaz pro miminko a pripadne i jeho jmeno. Muzete se na to podivat na strankach uppsalske porodnice na www.akademiska.se/webbisar

Jmeno miminka se nemusi uvadet hned v porodnici. Rodice maji tri mesice po porodu na to, aby jmeno vybrali.
Zuzana
18.2.2005 21:59:15
Omlouvám se za dvojité odeslání, nějak mi to tady občas zlobí...
Zuzana
18.2.2005 21:59:11
Omlouvám se za dvojité odeslání, nějak mi to tady občas zlobí...
Zuzana
18.2.2005 21:59:07
Omlouvám se za dvojité odeslání, nějak mi to tady občas zlobí...
Zuzana
18.2.2005 21:58:55
Omlouvám se za dvojité odeslání, nějak mi to tady občas zlobí...
Zuzana
18.2.2005 21:58:08
Mě zaujalo to fotografování novorozeňátek na web porodnice... ptali se vás na souhlas?
Zuzana
18.2.2005 21:56:53
Mě zaujalo to fotografování novorozeňátek za účelem zveřejnění na webu porodnice... Ptali se vás na souhlas?
Cecilia
  • 
17.2.2005 21:18:47
Pokud jsi v okolí Stockholmu,tak je to OK.Já taky nikdy moc Čechů ve Švédsku nepotkala,není to Amerika...,ale zrovna Stockholm má výhodu.Tam řada Čechů je a navíc,je možnost účastnit se setkání,co pořádá ambasáda a české kulturní centrum.Bývá to promítání filmů,výstavy,vernisáže.Řada Čechů je tam dočasně,pracovně(to mi připadá nejlepší...),s tím,že se za nějaký ten rok vrací zpět.Být dál od STO už je horší.
Cecilia
  • 
17.2.2005 20:59:22
Psala jsem z Prahy.Kauza Uppsala je navíc trochu smutná tím,že nejsem znechucena ani tak městem samotným(i když je malé a vůbec),je to dáno spíše otcem mé dcery,který je Čecho švéd a nenávidí Českou republiku,pomlouvá a kritizuje,kde může a jak může,což je takový hnus sám o sobě,že prostě musíte ČR bránit za každou cenu a navíc,když už v tom Švédsku jste a čtete si noviny,mluvíte s lidmi,koukáte na TV a tak,potom člověk nemá růžové brýle mámení.
Jsou to jakési komplexy emigranta,který Čechy nazývá bubáky a má to prostě více příčin.
Dcera by se podle něj měla stydět za to,že je Češka a bít se do prsou,že je Švédka.
Atd.,atd.
No nic.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 65 [Dalších 45 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.