| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Můj táta hrdina

 Příspěvky 110 z 35 [Dalších 25 >>]
Pája
  • 
27.6.2004 14:28:35
Nebyli to náhodou novináři? :) Mám bohaté zkušenosti s obsluhou na rautech a podobných akcích a můžu vám říct, že novináři jsou nejhorší. Všeobecně se jim přezdívá "holubí letka"... sežerou na co přijdou a když už nemůžou, naplní si kapsy. Nemizí však jen jídlo a pití, ale i příbory a skleničky. Za nejkurioznější považuji pokus o ukradení stříbrného podnosu o rozměrech zhruba 70x40 cm, ale to uz bylo fakt moc...Ten člověk měl fakt štěstí, že jsem ho přistihla já a ne někdo z kluků, protože to by se zřejmě bez fyzického napadení neobešlo...
  • 
25.6.2004 14:46:58
ja jsem taky jednou organizoval detsky den a setkal jsem se s podobnym chovanim rodicu. Tak jsem jednomu tatkovi dal pres hubu az padl na prdel a byl klid. At jeho synacek vidi, kdyz jeho fotr vstava a z huby mu tece krev, jak dopadne, kdyz se bude chovat jako hovado a bude si dovolovat na spatnem miste.
vlada.
Viera
  • 
21.6.2004 22:28:49
Jo,to vše je možné,ale to jsou opravdu extrémy.
A co se týče švédských stolů,jsou asi záměrně dělané tak,že člověk vše sníst nemůže,ani kdyby chtěl.To by se musel odvalit od stolu jako Birlibán.
Ono to ani pak není chutné,člověk by jedl očima,ale žaludek nemůže,takže už ani neochutná.
Asi záměr.
Reno z Bratislavy
  • 
21.6.2004 13:42:59
Johanka hovor za seba {alebo za Kosice, nie za Slovakov} :-{
Nie sme ne to vsetci odkazani a nerobi to nikto koho poznam :-}
Blanka
  • 
21.6.2004 10:57:26
Tak s tím souhlasím. Myslím co se týká toho jídla. Ale můj názor je ten, že tohle není ani tak přislušností k určitému národu či věkem, ale tím, jak a v čem člověk vyrostl, tudíž především rodinou (samozřejmě že se taky podepsala doba, ale vždycky je hlavní základ z rodiny).
Jsem proti pisatelům poněkud starší, neb před dvaceti lety jsem měla již dvě malé děti. Tudíž jsem přibližně ve věku jejich rodičů.
Jednou v životě jsem se dostala na nějakou recepci,je to 20 let zpátky, byla jsem v té době štíhlá, zakřiknutá a připadalo mi hrozně trapné vzít talířek a chodit si brát nějaké jídlo. Pak jsem občas tedy někde zobla a docela jsem kulila oči, když jsem viděla ženské, většinou dost zaoblených postav, jak se vrhají a nabírají si plné talířky. Posléze jsem zpozorovala, že přinesli nějaké dorty, baculky se tam vrhly a já si říkala : no až tam nebude tolik lidí, také jeden ochutnám. Chyba. Ve chvilce byly pryč. Bylo to pro mě nepochopitelné a trapné.
Pak jsme byli po revoluci párkrát u moře a tam byly švédské stoly. Neříkám, že jsem jedla málo, ale ne proto, že to bylo "v ceně", ale že tam byla různá jídla, pro mě i exotická a zajímavá, která doma nevaříme. A tehdy jsem si říkala : ještě že nejsem tlustá, protože to bych se styděla si jít přidat byť malý dortíček, i když to mám zaplacené. A ono to v těch cenách bylo skutečně zakalkulované, tam člověk zadarmo rozhodně nejedl. Byla docela legrace pozorovat tlouštíky, jak se několikrát vraceli nabrat si plný talíř, aby na dovolené náhodou nezhubli...
Blanka
  • 
21.6.2004 10:57:04
Tak s tím souhlasím. Myslím co se týká toho jídla. Ale můj názor je ten, že tohle není ani tak přislušností k určitému národu či věkem, ale tím, jak a v čem člověk vyrostl, tudíž především rodinou (samozřejmě že se taky podepsala doba, ale vždycky je hlavní základ z rodiny).
Jsem proti pisatelům poněkud starší, neb před dvaceti lety jsem měla již dvě malé děti. Tudíž jsem přibližně ve věku jejich rodičů.
Jednou v životě jsem se dostala na nějakou recepci,je to 20 let zpátky, byla jsem v té době štíhlá, zakřiknutá a připadalo mi hrozně trapné vzít talířek a chodit si brát nějaké jídlo. Pak jsem občas tedy někde zobla a docela jsem kulila oči, když jsem viděla ženské, většinou dost zaoblených postav, jak se vrhají a nabírají si plné talířky. Posléze jsem zpozorovala, že přinesli nějaké dorty, baculky se tam vrhly a já si říkala : no až tam nebude tolik lidí, také jeden ochutnám. Chyba. Ve chvilce byly pryč. Bylo to pro mě nepochopitelné a trapné.
Pak jsme byli po revoluci párkrát u moře a tam byly švédské stoly. Neříkám, že jsem jedla málo, ale ne proto, že to bylo "v ceně", ale že tam byla různá jídla, pro mě i exotická a zajímavá, která doma nevaříme. A tehdy jsem si říkala : ještě že nejsem tlustá, protože to bych se styděla si jít přidat byť malý dortíček, i když to mám zaplacené. A ono to v těch cenách bylo skutečně zakalkulované, tam člověk zadarmo rozhodně nejedl. Byla docela legrace pozorovat tlouštíky, jak se několikrát vraceli nabrat si plný talíř, aby na dovolené náhodou nezhubli...
21.6.2004 7:26:04
Pracovala jsem jako hosteska na veletrzích celá má vysokoškolská studia a musím říct, že spoustu lidí - sběračů jsem už pak poznávala, chodili na každý veletrh a hledali, co by kde sebrali. Jednoho chlápka jsem už ani vidět nemohla, chodil okolo vždycky x-krát, pokaždý sebral tak 5-10 propisek a malá dom. Až jednou jsem ho už okřikla, že už to vážně přehání a on se rozpovídal, že je sběratel propisek, že jich má doma, teď si přesně nevzpomenu, plácnu - 40 tisíc a že bude mít za měsíc z nich výstavu. A ty duplicitní má na výměnu. No co byste mu na to odpověděli?
Nebo zážitek taky ze Salimy, už tedy hodně letitý: Byla jsem na stánku, kde se vystavovaly takové grily na opékání párků, na ochutnávku jsme jich tam pár opékali. Přišla babka s velkou taškou a že chce párek. Tak já že jí dám. Ona však ani nepočkala, až jeden vezmu, zabalím do ubrousku a podám jí ho. Otevřela tu svou tašku, mně se naskytl pohled do ní na již ukořistěné věci: směsice syrových fazolí, bonbónů, jablek, krabice džusu a na to všechno smetla z opékače VŠECHNY naše párky (asi 6 nebo 7ks)! Mastnota nemastnota, tašku zase zavřela a odkráčela. Nemám co dodat.
20.6.2004 22:46:30
...kde se za cizí peníze JÍ - kdysi jsme byli s tátou v Americe na ambasádě, konal se tam raut (česky žranice :-) s vysoce postavenými hosty. Známý nás předem varoval: přiženou se dědci, sežerou lososa a pak už je klid :-)) Těmi dědky byli nějací státníci... Takže nejen Čechy ;o)
Erika
  • 
20.6.2004 19:30:54
Zloději?
Podle mne jsou zloději ne ti,kteří si berou reklamní tužky,které se na výstavách rozdávají,ale ti,co žijí v bytech s regulovaným nájmem,nehodlají se dohodnout s majitelem soukromého majetku na zvýšení a tak ho dál zcela v pohodě okrádají měsíčně o tisíce a sami si kupují mobily,auta,jezdí na dovolené a majiteli živ a dotuj nás dál!!!
To jsou zloději,ale ne sběračí reklamních tužek za pár korun.
Viera
  • 
20.6.2004 0:45:07
Aspoň někdo dodal diskusi vtip.Letáky,pokud vím,na výstavách vyloženě vnucujou a končí za rohem v nejbližším koši(škoda papíru).Kdo stojí o igelitové tašky,aby vypadal jako buran,nevím(igelitky byly in před revolucí).Dnes s nima chodí bezdomovci.Z výstavy jsou dobré tak na odnos něčeho.
Jinak,pokud někdo nechce,aby mu sbíraly tužky balónky ze stolu,tak ať je tam nedává.Na co si kdo stěžuje,jsou tam přeci od toho,aby si je lidé brali.
Docela by mi zajímalo,kolik je sběračů mezi autory příspěvků.
Dále nechápu,proč si někdo namlouvá,že jsou cizinci lepší.Jsou úplně stejní,tak co si namlouváte.Pokud budou v cizině otvírat obchod a rozdávat trička,když přijdete pozdě,tak už nebudou.Když je někde v cizině něco zadarmo,tak tam lidi stojí stejně jako tady.
S novinama Metro,ano,u nás v domě,taky jeden důchodce strká lidem do schránky tyto noviny,jen nevím,kam na ně chodí.No,je to docela příjemné mít ve schránce bezpracně ranní tisk ke kávě,kor nedostatkový,o který je bitka.
A když je někde jídlo zadarmo nebo pití?Každý z kraje chvíli na rautech vyčkává,aby nebyl trapně první,ale pak jak se vrhne jeden,tak jde i další a kdo jde naposled,lituje,že nešel první,protože zaváhal a nezbylo.
Děti k tomu přistupují asi jinak,ty větší,mají pocit,že ukořistili nějaké bohatství,když odcházejí s tužkou apod.
Zkuste někde něco hodit do davu a uvidíte a vyzkoušejte si to i v cizině,myslíte,že to lidi obejdou?
Chachacha.
 Příspěvky 110 z 35 [Dalších 25 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.