| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O radosti z dětí

 Příspěvky 110 z 97 [Dalších 87 >>]
  • 
24.3.2008 21:02:37
ahoj,cetla jsem tvuj clanek.Snazim se najit praci v Abu Dhabi,mam tam pritele,je jihoafrican a pracuje jako skipper na jachte,chtela bych si ale najit neco sama pokud mozno:-)umim dobre anglicky.6 let jsem pracovala jako recpcni v hotelu v Praze a rada bych u tehle prace zustala,ale jako start mi postaci cokoli:-)nemas nejaky tip?uvitam jakekoli info.na netu nabidek moc neni.
diky a promin pokud obtezuju.
hezky den,
Romana
  • 
17.10.2006 16:13:53
ahoj,omlouvam se za nevyzadanou odpoved ale ja zase hledam maminku v Deggendorfu,nevite nekdo o nekom? hezky den vsem maminam!!! jana
Petra, 2 dcerky
  • 
13.2.2006 18:50:29
Mila Terezo,

uplne Vam to verim,i kdyz jsme v Abu Dhabi pouze pristali na ceste do Karachi, kde maji k detem stejne hezky pristup. O jarnich prazdninach se chystame do Dubaje, moc se tesim. Mejte se hezky a nenechte se otravit lidmi, kteri maji jednu spatnou zkusenost a hazeji vsechny ostatni do jednoho pytle.
Hanka,3 deti
25.4.2005 13:40:50
Ahoj,

jeste vloni jsem platila za skolku pevnych 57E mesicne a potom za obedy a svaciny, pokud chodil cely mesic, delalo to asi taky tak 57E.
Robik ve skole obedy nema. Rudik je v jine skole, ma obedy,tydne platime asi 12E a chodi do 14 - 14,30 hodin do druziny, ta je zadara. Druzina je super, kazda trida ma svou vlastni "ucitelku", ta s nima dela i ukoly a maji spoustu programu. Nemusel by tam chodit, ale navrhli nam to, aby se rychleji rozmluvil nemecky. Jinak, ve tride je 15 deti, coz je take super. Skoda, ze jsme o te skole nevedeli rok pred tim, chodil by tam i Robik. Oni by ho vzali i nyni, ale Robik nechce ze "sve" skoly uz odejit.
Ale na tu skolku se jeste podrobne zeptame.
Kaylah
  • 
25.4.2005 13:29:08
Frantiskovi:
Thanx man 4 ur mess. yr cool man!
We need more like u!
Frantisek ma absolutni pravdu ve vsem co rek, ja nevim, proc ho vsichni napadaj za to, ze je tak dobre informovanej a narozdil od nekterejch ma mozek...ale je to fakt, sama se divim, kam se tahle diskuze o detech zhoupla.Kdyz se nekde obevi slovo arab, tak o narazky o barbarstvi neni nikdy nouze. Dovolim si pripomenout: 11/9 utok na WTC, vsimnul jste si nekdo, ze tam nezemrel ani jeden Zid? Divny ne? Mam pro vas conclusion:americka vlada o utoku vedela, a dokonce financuje Bin Ladena. Stejne tak jako vrazda Haririho v Libanonu. Taky Amerika. Chtej konecne zautocit na Syrii, coz se jim nepovedlo po valce v Iraku. Tou dobou jsem zila v Syrii. Syrie je jedina zeme, kam Amerika nema pravo vztoupit. Jak zacala valka v Iraku, Amerika obzalovala Syrii z drzeni irackych biologickych zbrani. V decembru roku 2003 se bombardovala vojenska zakladna 3 km od Damasku . To samozrejme nikdo nevi, nikdy se to nedostalo ven. Amerika zautoci na Iran a ve stejnou dobu se Izrael "postara" o Syrii...tak a celej Stredni Vychod je Americkej a proc? Amerika nechce platit naftu. Jim nestaci kontrakty se Stred Vych. kde by meli naftu cenove vyhodnou, ne Amerika na rozdil od okolniho sveta nebude za nic platit...proc by taky meli, vzdyt je svet JEJICH!!!! Tak kdo je barbar?
To o detech v arabskych zemich je pravda a PS arabska hudba je uzasna!!!
Zdravim a sorry jestli jsem nekoho urazila
Anička,dvě děti
  • 
19.11.2004 14:49:43
Ahoj.Odpovídám na Váš e-mail.Ja jsem byla v Abu-Dhabi a hrozně mně to tam táhne.Žila jsem tam dva měsíce.No už tam bohužel nejsem no oslovilo mně to.Kdyby jste něco zajímavé něco mněli budu ráda když se mi ozvete.Je to tam moc hezky a ráda bych tam pracovala.Mám také rodinu s dvoma dětmi.Mám jednou známu v Abu Dhabi.Ona je z Polska a je managerkou v jednom hotelu.Ja jsem ze Slovenska ale bydlíme a pracujeme při Praze.
  • 
19.11.2004 14:48:23
Ahoj.Odpovídám na Váš e-mail.Ja jsem byla v Abu-Dhabi a hrozně mně to tam táhne.Žila jsem tam dva měsíce.No už tam bohužel nejsem no oslovilo mně to.Kdyby jste něco zajímavé něco mněli budu ráda když se mi ozvete.Je to tam moc hezky a ráda bych tam pracovala.Mám také rodinu s dvoma dětmi.Mám jednou známu v Abu Dhabi.Ona je z Polska a je managerkou v jednom hotelu.Ja jsem ze Slovenska ale bydlíme a pracujeme při Praze.
  • 
22.3.2004 21:11:50
Je tam ještě někdo? Nejspíš se pracovně vypravím i se svou rodinou do této končiny a rád bych věděl jestli tam ještě někdo je. Prosím dejte vědět. Potřebujeme pár rad. Děkuji. V. zaoralv@email.cz
Zuzana 32tt
  • 
11.1.2004 12:25:31
Marcela vy ste tam v tych Emiratoch asi nejak vedla.Emiraty su velmi bohata krajina,ktora si moze dovolit mat hrackarstva na takom principe akom ich maju,v cechach by napoak kazdu pokazenu hracku musela zaplatit predavacka,ak to neurobis ty,keby ju tvoje dieta pokazilo ako v Emiratoch.Vseobecne je u nas problam s obycajnymi vecami ako su servitky,ci ine drobnosti v restauraciach,nemas ich na stole krabicu,tak co sa cudujes v hrackarni.Este mi vysvetli ake prirodne krasy ma Abu Dhaby,ze si tam cela rodinka moze vyrazit na vikend?Nemaju ziadne okrem mora a tak si sadnu kde im pride,casto to je v parku,kde su verejne WC,aby mohli ist ak treba,nie?Aj tak sa mozme na veci pozerat.A asi nebyvas v bytovke spolu s arabmi,ze?To by si videla tych neprespanych noci a nielen pocas ramadanu,chcela by som vidiet kolko mamiciek by si ty sama zdravila rano a nepripomenula,ze ten Hasan,Husaj,alebo Fatima v noci do 03h vrieskali a to uz niesu deti!Takze treba davat pozor co sa pise a trochu aj uvazovat.Vsetko dobre.Pa
Zuzana 32tt
  • 
11.1.2004 12:06:59
Mila Tana,citam tie prispevky,ale na tvoj musim zareagovat aspon kratko.Ja zijem v Bahraine,co je velmi blizko pri Emiratoch a v moslimskej rodine a uplne s tebou suhlasim.Neviem,ci mas osobnu skusenost,ale to co pises je povecsine pravda.Nam slovenkam a ceskam len vlasy na hlave stoja,co tu dookola vidime.Ano ked mas prachy,mas na to ist do hotela a nechat sa obsluhovat a popijat kavicku,alebo do nejakeho klubu,ale bezny zivot deti sa tu opiera na nude,jedlu a spanku.A vecsinou sa jedna o dievcata,pretoze chlapci su drzi a mozu vsetko!A su to presne ludia velmi malo citlivi k inym a velmi citlivi na seba.Narobia deti a vsetko je insaalah,cokolvek sa stane.Ale poznam aj uzkostlive,az privelmi arabky,ale je ich len nepatrne nmozstvo.Je toho strasne velaco by sa dalo napisat,ale urcite chcem povedat,ze ludia,ktori nemaju osobnu skusenost nech velmi nevystrkuju rozky,lebo nevedia ako to chodi.Deti si tu nevazia,neviem ako v Emiratoch,ale tiez sa mi to zda pritiahnute za vlasy,pokial sa nejedna o nejake kluby,tam to je urcite ine,v kluboch je pre europanov a inych fajn,arabi tam maju obmedzeny pristup a na ulici sa ti tiez nemoze prihovarat kde kto.Tak neviem a pozdravujem pisatelku hlavneho clanku.Mozno sa jej to aj snivalo.Majte sa vsetky fajn.
 Příspěvky 110 z 97 [Dalších 87 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.