| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Těhotenské testy - aneb jak to všechno začíná

 Příspěvky 110 z 207 [Dalších 197 >>]
kili
  • 
22.1.2009 21:17:47
dnes už je to předškolák
Alena Peterová, bez dětí
  • 
22.1.2009 21:08:26
Není pravda, že by alkohol nemohl ublížit
Alena Peterová, bez dětí
  • 
22.1.2009 21:05:30
Nebude nejlepší zajít si k doktorovi, nebo si udělat eště jeden test? Jeden nemusí být prokazatelný, i když se říká, že i nevýrazná čárka je čárkou, ale test může být falešn pozitivní...i to se stává. Udělala bych si ještě jeden a pokud to bude nejasné, zašla bych si k doktorovi
Alena Peterová, bez dětí
  • 
22.1.2009 21:00:33
Myslím, že je nepravděpodobné, že byste byla těhotná. Většinou se dostaví alespoň nějaká nesrovnalost s mensesem. Navíc hormony, které jsou vylučovány do těla během těhotenství nejsou před plánovanou menstruací v dostatečném množství, aby ovlivňovaly Vaše tělo. Je mi to líto, ale myslím, že těhotná nejste
Alena Peterová, bez dětí
  • 
22.1.2009 20:57:09
Je velmi malá šance na otěhotnění tímto způsobem. Není to nemožné, ale muselo by se sejít hodně faktorů, musela byste mít své plodně dny a spermie by se musely dostat až do dělohy, případně do vejsovodu, což je malá šance, pokud se přítel neudělal do Vás.
Líza
18.11.2008 17:18:10
Píšu jak tatar. Samozřejmě HCG.
Líza
18.11.2008 17:17:57
Nasimo, z krve to je stoprocentní jen do té doby, dokud v laboratoři neudělají chybu. Jako třeba při mém druhém těhotenství, kdy mi v 5. týdnu vyšlo KCH z krve nula, a v děloze bylo živý dítě.
18.11.2008 16:46:33
jsem po vyndání Mireny, již jsem měla první syklus..nyní jsem měla dnes dostat menses,ale nic, test byl půl napůl...druhá čárka slaboulilinká...byla jsem hned u doktorky, náběr krve negativní...chce mě vidět za týden...JaK je to možné? Je možné,aby krevní test lhal nebo spíš,že je příliš brzy a hladinu HCG nezaznamenal?? slaboulinká čárka značila, že je opravdu příliš brzy,ale sestřička mi tvrdila, že z krve je to stoprocentní...nevím,cítím se všelijak..nevím, co se děje...nemáte někdo podobnou zkušenost?????
Zora
  • 
9.7.2008 11:36:11
Já vyzkoušela testy Pepino a musím říct, že jsem byla moc spokojená. Kamarádka mi doporučila Mamatest, že je citlivý. Tak jsem pro jistotu zakoupila oba. Na testech Pepino byla druhá čárka mnohem výraznější. Jinak doporučuju testovat až po vynechání menstruace...
kužlík
  • 
1.10.2007 19:52:11
tak brzy to není ještě možné to jsou příznaky na mršku.Ale i tak ti přeju ať to nedojde držím palečky.
 Příspěvky 110 z 207 [Dalších 197 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.