| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Těhotenské testy - aneb jak to všechno začíná

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 207 [Dalších 187 >>]
margarita
  • 
25.5.2007 15:15:26
Zdravím všechny snažilky. Neuměla by mi některá z vás poradit. Jsem v prvním měsíci vysazení HA, proto jsme se s manželem nějak nesnažili s tím, že to necháme až na druhý měsíc. Tulili jsem se až 17. den cyklu. Od 22. DC je mi ale po ránu na omdlení, bolí mne prsa a bradavky. O den později se přidaly spíše celodenní nevolnosti a můžu sníst jen určité potraviny a při čištění zubů mne vyloženě natahuje ke zvracení. Dneska jsem v 26. DC a nějaké testy jsem si již koupila, ale zatím je zkoušet asi nemá smysl. Měla jste někdy některá tyto příznak tak brzy? Nebo je to spíš PMS, nebo učinek HA? Zajímá mě každá zkušenost, ještě jsem těhu nebyla.
  • 
12.5.2007 17:57:30
Včera to byl pátý den, kdy mi vynechala menses. Jinak se dostavuje 29-30 den. Udělala jsem si TT (cca 30kč)a byl pozitivní. Proužek jsem měla v moči namočen 10-15s a v té době se druhý proužek hned ukázal.Pro mě naprosto nová a nečekaná věc. Na druhé dítě čekám skoro tři roky. Je mi 36 let.před rokem a půl jsem otěhotněla s pomocí hormon.léčby, ale bohužel potratila.Sex jsem si vůbec neužila, jen jsem počítala ovulační dny a psychika mě úplně pohltila. řekla jsem si a dost...milovali jsme se, když jsme měli chuť a na dítě jsem přestala myslet, nebo jsem to alespoň potlačila. Tenkrát ksem měla druhý proužek hodně slabý a hcg bylo nízké. Jak říkám, teď se pruh objevil HNED. Příští týden jdu k lékaři, pořád tomu nějak nemůžu uvěřit.
  • 
27.12.2006 15:02:29
Ahojda holky, maminky a snažilky:-) Mám dotaz, jestli se Vám někomu nestalo něco podobného. Vynechala mi menstruace, je to už desátý den, ale testy nic neukazují. Dělala jsem si již čtyři a to od dvou firem, ale ani na jednom se neukázaly dva proužky:-( Myslíte, že i přes to je možnost, že jsem těhulka? Díky za komentář!
Pavča, jedno dítě...zatím
  • 
19.7.2006 18:31:02
Zdravím všechny snažilky a maminky, je mi přes třicet let, jedno dítě už mám, ale druhé ne a ne přijít.Snažíme se dva roky, loni jsem brala clostilbegyt a pomohlo to...bohužel jen asi na pět týdnů, pak jsem potratila...Letos jsem ho brala dva měsíce a nic.Takže jsem celkem nešťastná, dítě si přeji strašně moc, ale příroda si nějak se mnou zahrává...pravdou je, že na "to" pořád myslím a každý měsíc si kupuji TT...k ničemu.Co asi mám dělat, moje kamarádky jsou těhulky raz dva...Ale Vám všem, které jste těhotné, přeji hodně štěstí a zdraví.
Soňa, snažilka
  • 
24.5.2006 14:47:47
těhoten test z moči jsem měla v neděli negativní. dneska jsem byla na krvi, výsledky budu vědět zítra nebo až v úterý, tak uvidim. Jinak mě bolí v kříži, podbřišek a hlavně večer mi je na zvracení. jsem 13 dní po tě slabé MS ( spíš to byl hlen s trohou krve, jako slabé špinění) tak pořád nevim na čem jsem. nevíte někdo jestli můžu být těhotná nebo si to jen namlouvám
Soňa, snažilka
  • 
17.5.2006 19:31:52
omlouvám se za tolik příspěvků, ale zlobil mě počítač
Soňa, snažilka
  • 
16.5.2006 11:30:29
tak jsem byla včera na krvi a výsledek negativní, ale dr. mi řek, že to může být ještě brzy tak si za týden zkusim test ještě jednou a uvidim. kdyžtak to vyjde jindy.
Soňa, snažilka
  • 
16.5.2006 11:30:29
tak jsem byla včera na krvi a výsledek negativní, ale dr. mi řek, že to může být ještě brzy tak si za týden zkusim test ještě jednou a uvidim. kdyžtak to vyjde jindy.
Soňa, snažilka
  • 
16.5.2006 11:30:28
tak jsem byla včera na krvi a výsledek negativní, ale dr. mi řek, že to může být ještě brzy tak si za týden zkusim test ještě jednou a uvidim. kdyžtak to vyjde jindy.
Soňa, snažilka
  • 
16.5.2006 11:30:28
tak jsem byla včera na krvi a výsledek negativní, ale dr. mi řek, že to může být ještě brzy tak si za týden zkusim test ještě jednou a uvidim. kdyžtak to vyjde jindy.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 207 [Dalších 187 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.