| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodili jsme doma

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 254 [Dalších 224 >>]
Elíláma
4.4.2011 9:20:43
Asi klika, nevím, co chtít příště... jak opravdu zjistit, co je lepší...
Markéta
  • 
4.4.2011 8:58:58
Ahoj, v blizkosti Prahy mam zkusenost s Neratovicemi, jsou tam dve porodni asistentky - Věra a Milada - lze domluvit porod s nimi, predchozi schuzky o tom, jak si to predstavujes, jaky jsi tip, co ony mohou atd. Mam vybornou zkusenost s Verou a kamaradka s Miladou. Nevim presne, kolik jsem pred 5ti lety platila, mysilm 1-2tis., stoji to za to, mohu porovnat s "klasickym" porodem.
Lenka nové
4.4.2011 6:29:00
Já jsem rodila v porodnici a neměnila bych. Je to pro mě pocit jistoty, vždyť tady jde o zdraví dvou kidí. Rodit doma mně připadá jako hazard.
kili
  • 
4.4.2011 0:51:21
to je OK
3.4.2011 23:24:45
Tak teď už jsem z toho taky jelen (a plně souhlasím s Nanou*81). Ale hezky se Vám to rýmuje~g~
3.4.2011 23:17:48
Mohla bys rodit v noci~;). Já jsem to stihla od 6 do 7:40 ráno, tchyně jezdí okolo 8 hod ráno do práce, ale máme samostatný vchod, takže vůbec nic nevěděla, zjistila to až poté. Dusno bylo mezi námi poté hodně dlouho, že tu možnost zvažuju, sice dopředu věděla, ale nesla to hodně špatně, dokonce mi řekla, že pokud budu rodit doma, nepohlídá staršího syna. Nakonec jsme ani hlídání nepotřebovali, starší je dobrý spáč (kde jsou ty časy, kdy jsem na RD mohla ráno spát do půl deváté~n~), vzbudil se až kolem 8 hod. Nedělám tím domácím porodům reklamu, jak už jsem psala, příště už bych nejspíš volila pro změnu opět porodnici (jelikož už vím, že jsem schopná normálně porodit, takže bych se zdravotníky myslím už nenechala tak snadno rozhodit; ale taky i proto, že náš mladší je ranní ptáče, to bych musela stihnout porodit tak do 6, abych měla úplný klid~t~). Jen tím chi říct, že jak se říká, když se chce, tak to jde.
3.4.2011 23:06:44
V Praze ani blízkém okolí o takové možnosti bohužel nevím.
3.4.2011 23:05:17
Díky za pochopení, rodila jsem doma a je to podle mě tak, jak píšeš. Psychika hraje u porodu obrovskou roli a po zkušenosti s prvním porodem jsem věděla, že právě tady je moje nejslabší stránka a doma pro mě osobně nejmenší rizika.
Jen s tou odvahou to tak u mě nebylo - měla jsem perfektní soukromou porodní asistetku, věděla jsem, že pokud chci rodit s ní, můžu jedině doma (kdybych měla možnost mít ji u porodu v porodnici, kde by mohla sama vést porod, rozhodla bych se určitě spíš pro porodnici~d~) a odvahu jet znovu rodit do porodnice jsem v sobě prostě nenašla...
Lu
  • 
3.4.2011 22:06:58
Taky jsem rodila se svou vlastní PA v Brně Bohunicích. Ona tam pracuje a krom toho chodí privátně k porodům mimo svou pracovní dobu.
MarkétaP + 4 dcerky
3.4.2011 21:52:59
Tak to máš dobrý, maminka cítí nástřih i po 30 letech.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 254 [Dalších 224 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.