| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodili jsme doma

 Příspěvky 110 z 254 [Dalších 244 >>]
kili
  • 
25.4.2011 9:35:59
no, tak nějak.

A někdy - viz příspěvek Johany v diskusi na

http://www.zdn.cz/clanky/komentare/457377
25.4.2011 0:23:50
Jo, přesně tak... taky jsem ráda, že když jsem šla rodit poprvé, tak jsem nečetla a neslyšela nic takového, že rodit v porodnici je stresující a nepříjemný zážitek... a možná i proto všechny tři mé porody probíhaly naprosto stejně, v pohodě a nevadil mi ani ten přesun autem s kontrakcemi do porodnice... jediné, co jsem o porodu při očekávání svého prvního dítěte věděla, byly informace od bratrancovy ženy, která říkala, že to nic není, že prostě přijdu, roztáhnu nohy, dítě vyklouzne a bude to... a že to, zvládly všechny ženské, tak to zvládnu i já... jak říkám, rodila jsem třikrát a jsem moc ráda, že jsem před těmi víc jak dvaceti lety nečetla žádné stresující a zavádějící články... jinak bych si náležitě musela myslet, že dnešní žena snad není ve zdravotnickém zařízení schopna sama porodit, že doktoři jsou vždy ti špatní, že personál v porodnici dělá vše pro to, aby to ženě znechutil a zprotivil a vystresoval ji a podobně...
mil007
12.4.2011 22:58:21
~Rvnejdřív mířím a pak střílím,né naopak.
Štěpánka
  • 
12.4.2011 17:53:18
no už jsem se začetla a jsem mile překvapena....
MarkétaP + 4 dcerky
12.4.2011 17:51:02
Štěpánko, jen si přečti a budeš se divit, od tvého posledního porodu a článku (jestli si pamatuju dobře) se leccos posunulo, minimálně směrem k respektu svobody volby ~R^
Štěpánka
  • 
12.4.2011 17:45:47
Nemám čas ani chuť číst diskusi pod Vaším článkem, protože předpokládám, že je tam vlna závistivých reakcí, které Vás odsuzují za neuvážený a riskantní krok, že jste mohla zemřít Vy i Vaše miminko a že snad své dítě ani nemůžete mít ráda, když jste ho takto sobecky kvůli své pohodlnosti ohrozila na životě.

Především Vám moc gratuluju k narození synka a k Vašemu zodpovědnému a rozumnému rozhodnutí rodit doma. Mám dvě otřesné zkušenosti s porodem v porodnici a dva nádherně prožité porody doma. Kdo domácí porod nezažil tak nemůže nikdy pochopit, jak nádherný, přirozený, ohleduplný, citlivý a poklidný je příchod miminka na svět v domácím prostředí.

Děkuji za krásný článek, je jich třeba
Zabusa
7.4.2011 8:45:24
Přečti si něco o opravdových rizicích porodu doma, než budeš takhle soudit. Těhotenství není nemoc, porod není operace.
Marcela 1 dítě
  • 
6.4.2011 14:23:27
No nevím - ale rodit doma mi připadá nezodpovědné. Hlavně vůči dítěti. Já mám gynekoložku, která má jednak soukromou praxi ale i provádí porody normálně v nemocnici. Lze mít i "dulu", která má třeba i potřebné vzdělání a není třeba být mezi"cizími a při jakékoliv je možné využít dobré vybavení. Upřímně dámy slépe střevo by jste si nechali vyndat doma v koupelně? - těžko . Půjdete do nemocnice a budete velmi rádi když Vám pomohou. A něco tak důležitého jako je život Vašeho dítete by jste taky riskovat neměly.
vieruse
5.4.2011 23:53:21
No myslím, že i když asistentka, která je u porodu doma, může třeba ledacos dřív odhalit.. jak si ale poradí bez potřebných přístrojů???
vieruse
5.4.2011 23:50:12
Já nevím, mě to přijde nezodpovědné rodit doma. Můj malý se přidusil a nechtěl jít ven.. Kdo by mi doma pomohl???
 Příspěvky 110 z 254 [Dalších 244 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.