| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Potíže s pamětí v těhotenství?

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2125 z 25 
Saille
23.7.2010 14:23:06
Rodila jsem přede dvěma lety a ještě si živě pamatuji, že ačkoliv jsem dobrá řidička a ročně jezdím okolo 50 tisíc km, tak v těhotenství jsem se sama se sebou bála jezdit, hůře jsem parkovala atp. Něco na tom bude...
Pavlína
  • 
23.7.2010 10:49:02
Ještě by měli otestovat s odstupem času ty těhotné, až už těhotné nebudou:-). Hrozně by mě zajímalo, jestli se zlepší.
Binturongg
23.7.2010 10:21:59
Podobné články mě vždycky utvrdí v tom, že kupovat takovéto časopisy je vyhazování peněz ~d~
connie3
23.7.2010 9:36:28
později "kojedemence", když kojím a ještě po porodu bývám chudokrevná a dohoním to až za pár měsíců - tak si spíš říkám, že je to nedostatkem minerálů a okysličování krve, spíš je to sranda, jak člověk zapomene, kam co položil. V těhotenství podobné problémy nemám.
Co se týče tohoto článku, docela nevím, proč ho sem plácli, vždyť je to spíš jedna paní povídala - na padesáti ženách se nedá udělat žádný reprezentativní výzkum.
Jája
  • 
23.7.2010 9:00:36
Necelých 50 žen je solidní výzkum?
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2125 z 25 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.