| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dárek, nebo úplatek?

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 172 [Dalších 142 >>]
susu
  • 
15.6.2010 10:26:24
Opět se musím přidat. Baví mě spousta činností, ale moje zaměstnání mezi ně, zvláště teď po mateřské, moc nepatří. Kdyby mi neplatili, tak sem nejdu a jsem doma a zabývám se tím, co mě baví víc. Proto je ta odměna důležitá.
kreditka
15.6.2010 10:19:45
To nevím, ale kdyby mi nedávali výplatu tak ráno nevstanu z gauče
Pawlla
15.6.2010 9:16:14
Ale já jsem nepsala,že RaR je striktní,ale že někteří se ho striktně drží.Řešit výchovu minulého století je bezpředmětné.To co jsem Ti chtěla napsat,bylo pro zajímavost,je to definice a ne nějaký postup,podle kterého máš jet.Čti pozorněji.~;)
15.6.2010 9:09:47
Navíc R+R je všechno jiné, jen ne striktní...dbá především na individualitu dítěte:). Jdu ven, hezký den~x~
15.6.2010 9:07:39
Pawlo, ale já neznám člověka, který by se R+R držel striktně, jen jestli to náhodou nebude spíš tvůj problém, to držení se~t~. Příručku mi neopisuj, já jen podle nich nejedu~t~. Myslela jsem klasickou výchovu minulého a předminulého století, to asi obě víme, o čem je řeč:)...
Pawlla
15.6.2010 9:01:58
No vždyť já už jsem někde psala,že v podstatě děláme všichni to samé(příznivci i odpůrci RaR)jenom vy to víc okecáte~t~Mě RaR jako takové nevadí,ale problém je,když se toho někdo striktně drží bez ohledu na individualitu dítěte.Jestli tady ještě budeš,opíšu Ti definici autoritativní výchovy z učebnice pedagogiky,možná budeš překvapená.
Žžena
15.6.2010 9:00:46
No, a to je přesně to, o čem autorka článku psala.
Pro syna se z celé školní činnosti stala jen honba za odměnou a jak ODMĚNA není, není důvod se snažit. Ty slavní zající udělali ze školy bezcennou věc, která dítěti ani nestojí za snahu, když teda nic za to nakonec nedostane.
Máte to přímo před očima, ale vidět nechcete.
15.6.2010 8:57:41
A navíc klasický autoritativní přístup je založen na odměně a trestu, tak mi to nějak nesedí...
15.6.2010 8:56:16
Pawlo, nechci dráždit býka rudým hadrem, ale moc hezky to sedí i na R+R a především ta závěrečná část, že nelze najít jeden mustr~t~.
Pawlla
15.6.2010 8:54:09
Prostě si podle mě zareagovala na něco, co tam vlastně nebylo...

Nebo,Ty jsi neviděla to, co je za tím.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 172 [Dalších 142 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.