| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dárek, nebo úplatek?

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 172 [Dalších 152 >>]
kreditka
15.6.2010 22:01:07
~R^~R^
15.6.2010 21:58:55
TAk dobře:-), jestli ještě nakoukneš, tak mi ji pro zajímavost napiš, jsem studijní typ~;).
Milada.
15.6.2010 21:50:32
Eržiko,
tak tak...
15.6.2010 21:40:25
No, v naší škole se neznámkuje, děti se učí rády: Dnes si dítě SAMO vyžádalo domácí cvičení na tu část testu, který se jí nepovedl.
To, že se jí povedly jiné části, nadšeně hlásila.
Učitelky děti dokáží motivovat a to i k vyjmenovaným slovům. Soutěžení není na pořadu...

Z důvodu popsaného v článku, jsem mmj. dala dítě do té konkrétní školy.

Velice poučný je také od paní Nováčkové kurz "tresty" aneb vynalézavost trestající musí být napřed, a přijde okamžik, kdy není s trestem kam jít, a dostaví se situace "jak se vyhnu trestu" a nikoliv "budu dělat věc správně".

Na konci roku posezení, oběd, případně nějaká výtvarka a knížky na prázdniny dle vlastního výběru.
Milada.
15.6.2010 14:46:03
Florence,

nesouhlasím.
Kdy jsi naposledy viděla někoho učit se vyjm. slova? Naposledy sebe?
15.6.2010 13:36:02
Tak takhle jsem to nemyslela. Rozdávat odměny za dokončení běžného projektu. Měla jsem na mysli to, že pokud já jako zaměstnanec udělám něco co je výrazně nad rámec mých pracovních povinností, obětuju tomu i třeba i poměrně dost svého volného času, tak je pro mě odměna od zaměstanavatele jednak příjemným bonusem a pak také uznáním, že jsem svou práci odvedla dobře.
hbf
15.6.2010 12:25:19
Jj, my, dospělci, taky makáme za prachy ~;)
Markéta s párkem
  • 
15.6.2010 11:54:54
"Co stojí taková rádiovka? Sázím, že pětka to spraví a parády bude habaděj." :-) (Š+G)
Florence
15.6.2010 11:05:07
Ne. Zabavna nejsou vyjmenovana slova, ale omacka z prvouky kolem. Jak se tak znam, zapamatovala bych si z toho prave tu zajimavou omacku, ovsem vedomost, ze sysel se pise s tvrdym Y, by sla jednim uchem tam a druhym ven, protoze oproti informacim o tom, kde sysel zije, je naprosto nepodstatna a nezajimava. Ano, jde se to samozrejme naucit zabavnou formou a ne tupym memorovanim basnicky "syn, syty, syr..." ale tak fascinujici jako cteni v 1. tride to proste neni.
Lída+2
15.6.2010 10:55:20
Danielo malotřídka...jsou to jen známky ze školní práce..známkovat Dú jsem na jiným počtu to bylo ještě ve třetí
~t~

MAtika: samostatné práce, každý den je pětiminutovka(vyjimečně není) z matiky....(na tom milospán nachytá ty 2) pak jednou za 1/4 roku velký test....sem tam písemka....na 20minut, sem tak aktivita...

čeština: školní práce, vyplňovací cvičení na i/y, diktáty, a velký písemky
sloh se v naší škole neznámkuje, a pak aktivita.....se sbíraj nějaký skřítci(teď nevím jestli je sbírá Dan i Luk nebo Luk něco jinýho~f~ a za 10 skřítků - ale to není hned.....cca měsíc jedna známka za tohle....je 1)

přirodopis a vlastivěda: ústní zkoušení a písemky, referáty, projekty
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 172 [Dalších 152 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.