| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Moje slasti a strasti

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 22 [Dalších 2 >>]
Ivana Kingston
10.2.2010 19:16:58
Gratuluju ke dvou blondatym zazrakum a preji hodne zdravi Vam vsem. Zaroven Vas obdivuji ohledne tvrdosijnosti v jazykovych dovednostech. Mam pocit, ze je to hodne tezke zit v zahranici a komunikovat s ditetem ve Vasem rodnem jazyce. Ziju v Britanii, manzel je Ir a za 10 tydnu ocekavame nase prvni detatko. Bojim se, ze nebudu tolik dusledna a schopna komunikovat jenom v cestine v anglicky mluvicim prostredi (samozdrejme pokud budu s mimi sama doma atd tak ano, ale v pritomnosti manzela asi bude jednodussi komunikovat v anglictine). Mate nejaky osobni recept nebo radu jak zvladnout komunikaci v obou jazycich.
romča, niki, eli
  • 
10.2.2010 10:19:46
děkuji rosmarince, kili za info, Romča
kili
  • 
10.2.2010 9:45:51
nevím, jakou nemoc autorka popisuje, ale pokud je Vaše dítko vyšetřováno pro to, co uvádíte, pak nejde o tuberkulostní sklerosu, ale tuberosní sklerosu a proto asi nemůžete najít informace.

Zkuste http://www.slymak.cz/stsc/
10.2.2010 9:34:46
Ahojky Romco, ozvi se mi, prosim, na muj mail rosmarina@seznam.cz
10.2.2010 9:32:56
Ahojky, ja mam mutaci MTHFR homozygotni forma, ze zacatku jsem brala clexane 0,2, postupne s vyvojem tehotenstvi az clexane 0,6. Mela jsem ke vsemu jeste velmi zvysene dimery. Moje sestra ma MTHFR heterozygotni a v tehotenstvi je taky sledovana na hematologii. Preju hodne stesti A.
romča, niki, eli
  • 
10.2.2010 9:10:53
autorko , prosít tě tou raritní genetickou nemocí je tuberkulozni skleroza? U mojí autistické holčičky teď zkoumají jestli toto onemocnění nemá, ale nemůžu k tomu najít žádné informace, nemáš prosím nějaký www odkaz?
Hanka 75
9.2.2010 20:42:04
díky za článek a mohu se zeptat jaké přesně trombofilní mutace máš ?
Zajímá mne to hodně, protože já též měla potíže s těhotenstvím, mám trombofilní mutace a dvojčata :-)
a jde mi o to, jaké přesně, a zda heterozygotně či homozygotně a příp. jakou dávku miniheparinu jsi brala. Díky, jde mi i o mé další těhotenství a zde v ČR jsou některé mutace považované za neškodné, takže možná se mi dlouho nedařilo otěhotnět, protože se to nijak neřešilo. Děkuji moc.
9.2.2010 17:00:26
Přesně podobné pocity jsem před 8mi lety prožívala. Jedno dvojče,mělo diag-atrofie mozku,druhé-struna na srdci. Ani jedno z toho není vážné a může to mít kdokoliv z nás,aniž to ví.Ale ty nervy,co jsme prožívali a těch různých vyšetření~a~Ani se mi nechce věřit,že to bude 12.2. 2002 už 8let,co jsem svoje koťátka poprvé uviděla,tak to uběhlo. Přeji vám hodně zdraví a radosti s dvojčátky ~x~~x~~x~
.vlad.
9.2.2010 11:05:46
Anno, díky za krásný a hřejivý článek. Přeju vše dobré.
DENISA
9.2.2010 10:29:59
Zas jeden hezky clanek po ranu. Preju malemu a vam vsem moc a moc zdravi.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 22 [Dalších 2 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.