| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když jde do tuhého: Dospívající a domácí nepořádek

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 67 [Dalších 37 >>]
Ecim
6.2.2010 21:51:17
Krásný přístup, Arsielo. ~R^~x~
Byla jsem nepořádné dítě a pak jsem časem přeletěla do opačného extrému. Teď mám hodně malé děti a spoustu ideálů, jak to s tím pořádkem skvěle vychytám. Ale beru se s nadhledem a jsem na sebe UPŘÍMNĚ ZVĚDAVÁ, co budu říkat za 10 let. ~t~
Ecim
6.2.2010 21:43:40
Moc dobře si na svoji pubertu pamatuji, a tak vím, že je to období těžké pro všechny zúčastněné - pro puberťáka samotného, pro jeho rodiče, prarodiče i sourozence. V pubertě jsem často mívala pocit, že mi někteří lidé dávají najevo, jací jsou všichni kvůli mě chudáci, zatímco já jsem původce a ztělesněním všeho zla. Pro vysvětlení - občas jsem byla na pěst, ale celkově vzato jsem měla lehčí pubertu než drtivá většina mých vrstevníků.
Když moje batole zlobí, tak mi pomáhá dívat se na situaci i z jeho pohledu - pak pěním méně často. Prostě si řeknu, že v tu chvíli to mám těžké já i on.
Jíťa
  • 
6.2.2010 16:33:31
To mi udělala dcera jednou, že mi naházela čistý, čerstvě vyžehlený prádlo zpět do koše. Vzhledem k tomu, že to tam opravdu nechutně načichne, tak zpátky nevracím. Ale od tý doby její věci sice peru, ale nežehlím, když si toho neváží.
PetraK
  • 
6.2.2010 16:13:30
Buď bydlíte u nás nebo mi chodíte za chlapem.........nebo jsou všichni stejní :-D
PetraK
  • 
6.2.2010 16:12:29
Prosím taky o receptík!!!! :-D
PetraK
  • 
6.2.2010 16:11:31
Mám jen jeden exemplář, ale jinak to dělám úúúplně stejně! Ta hromada bývá někdy fakt fakt fakt velká. Říkáme tomu letecký den a většinou se nemíjí účinkem. Neboť nevyleze z pokoje a nenasvačí se, dokud to nebude v pořádku. :-D Jsem krkavčí matka, ale jinak to s ním nejde ani po dobrém, ani po zlém, tak co mi zbývá? :-D
Jája
  • 
6.2.2010 15:01:31
U nás podobně. S radostí sleduju přerod dcery z bordeláře na pořádníčka. Pravda, bude jí 26, už má občas i rozum :-)
6.2.2010 12:38:25
Tak já mám doma dítka 19,16 a 4 roky,takže vám můžu říct,že ani jeden návod nefunguje:-)
Naučila jsem se,že jejich pokoj je jejich území-vstup na vlastní nebezpečí:-))
Ale je fakt,že syn,když u má přijít návštěva-a že jich je dost a dost,tak je schopen si ten svůj nesketečný bordel uklidit během půl hodiny....nakolik pečlivě nezkoumám,ale na první pohled to jde.Nyní se chystá se osamostatnit-jsem strašně zvědavá,jak to bude s úklidem ve svém...třeba budu mile překvapená:-)
Dceři je 16,ta je naopak pořádná až moc(skoro víc než já:-))
6.2.2010 11:25:00
Ještě chci dodat, že on se vlastně mazlí a hodně se svým 3 letým bráškou, je na ně úžasný pohled ~s~~s~~s~~s~
6.2.2010 11:21:01
Přesně tak a dnes můžu říct, že to opravdu funguje, já teda ještě šla a na ten bordel mu ustlala pěřinu ~;), dnes je mu 18 a uklízet se jakš takš naučil ~R^
Ale zase ta odměřenost mu zůstala, povídá si se mnou, ale někdy bručí a někdy zas přijde sám, on byl takový ale od malička, moc se nechtěl mazlit, ale běhat kolem a všechno zkoumat, bylo mi to líto, ale holt asi povaha, prostě sem ho mazlila dokud to dovolil sám a to bylo tak do 1 třídy.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 67 [Dalších 37 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.