| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když jde do tuhého: Dospívající a domácí nepořádek

 Příspěvky 110 z 67 [Dalších 57 >>]
Sousedka od vedle
  • 
12.9.2014 16:56:09
Tvoji vzpomínku na nevhodný komentář lehce přebiju!
Moje babička měla kamarádku, která byla skoro slepá. Seděla jsem s nimi na lavičce a babička: "Té naší žábě už začínají pomalu růst prsa!" Nevidoucí paní si to chtěla ověřit, tak prostě natáhla ruku a prsa mi "zkontrolovala." :-)
MartinaNov (dva rošťáci
24.2.2014 17:18:38
ty vado, tak to přeji hodně pevné nervy, to musí být záhul se 4 dětmi. A k těm nevlastním se ještě přidává i "nejsi moje matka"??? Nebo jste tam ještě nedošli?
24.10.2011 13:38:25
U nás je to stejné.Občas mi přijde a nejen mě,ale hlavně mým sousedům,že peru čisté prádlo své starší dcery pořád dokola.Nebo se zeptám,zda má něco na vprání,odpoví že ne....druhý den se mi záhadně zaplní koš údajně špinavým prádlem~o~
24.10.2011 13:34:30
I mě je to připomíná naši domácnost~t~
24.10.2011 13:28:36
Tk to nevím,ale mojí ddceru to chytlo v 9 letech a je ji 14 a nebere to konce~a~
24.10.2011 13:26:58
S tímto musím jen souhlasit...právě se svojí 14cti letou dcerou toto období prožívám~7~
Prostě na mě při "diskuzi",jen tak kouká a úplně vi dím jak se jí hlavou honí...jen se vypovídej,když potřebuješ,já si stejně zase budu dělat to,co budu chtít...~2~

8.2.2011 8:21:13
Ano maminko jen tak dál , také jsem to dělala . Rok ale po měsíci. Dnes je ze syna vzorný otec dvou dětí a učí svojí manželku. Věřte vede tato cesta k úspěchu.
Anonymka-'puberťačka'
  • 
13.8.2010 19:56:50
Myslím že do role puberťáků nás v nejednom případě naštymují sami rodiče!Je mi 14.Nekouřím,nepiju,každý večer jsem doma,což je v naší třídě celkem ojedinělé!I přes to poslouchám každý den jak se mnou ta puberta mlátí!Občas mám chuť udělat něco opravdu pubertálního, aby mi nadávali právem!Milí rodičové tím že budete po příbuzných a návštěvách rozhlašovat jak jsme neuvěřitelní pubertální spratci,protože neděláme přesně to co chcete,tím nás rozhodně nezměníte!A hlavně prosímvás nechte si to velmi časté ""podívej se na Sáru jak se pěkně učí a jak má uklizeno""!!!(je jasné že když očekává návštěvu tak si uklidí) :) Toť vše! Ale jak říká moje kamarádka ""Prosimtě nešil!nic s tím neuděláš!Koho v naší moderní společnostti zajímá názor puberťáka?!"" myslím že má pravdu!Nazdar :):)
Marie
  • 
30.4.2010 10:28:42
Také jsem si říkala že z toho vyroste. Přesto že je jí 22 a studuje VŠ, žije jako starý mládenec, v pokoji několik vrstev z plastových lahví, sáčků od jídla, nádobí, hadrů a tašek od nich (nakonec jsem to po půl roce nevydržela a uklidila jsem to, prala jsem 14 dní místo abych už měla v 50ti klid). Proto radím - buďte důslední, nebo to budete jednou uklízet sami (jako teď já) aby se vám nedali do bytu švábi.
Jituš1239
19.3.2010 19:35:53
Dospívání u hodně lidí začíná až déle, většinou je to 15-17 let, tak to mi uklidňuje. A puberta uteče jako voda a je to...:-)
 Příspěvky 110 z 67 [Dalších 57 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.