| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vánoční strom rabína W.

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 58 [Dalších 28 >>]
Cow :-)
28.12.2009 21:47:04
Anato, ale jo, občas se mazaly rasist. příspěvky i o Romech. Konkrétně Terinek a Mystik byli na čas zablokováni.
Ananta
28.12.2009 21:46:25
Já jsem to nečetla, tak snad to bylo oprávněné, nesnáším když mi někdo něco cpe a to ani proživský postoj.
štěpánka
  • 
28.12.2009 21:40:46
Ecim, brečím.
Štěpánka se jmenovala moje prababička, která zemřela cestou do koncentráku (já se tak taky jmenuju, není to přezdívka, naši říkali, že se jim to jméno líbí, ale myslím, že tak trochu to bylo i po ní~;)). Tak díky za kásnou hlášku!
štěpánka
  • 
28.12.2009 21:38:56
ananto,
a ta přispěvatelka s nepořádnou rodinou přidala právě svůj celkový postoj, který byl jak již bylo řečeno antisemitský, vulgární, rasistický a vůbec hnusný, až mi z ní bylo úzko. Pochopila jsem, čeho se Židi báli v 5O.letech... Pak urážela všechny, kdo se opovážili jí oponovat (včetně mě) a pak to asi admin smazal. Vlastně mu děkuji, mohu jít spát....~h~~h~~h~
Ecim
28.12.2009 21:38:55
Štěpánko, také dobrou noc. Je mi líto, že s těmi hnusnými příspěvky musely zmizet i ty hezké příspěvky. Nejspíš je to v systému nastavené tak, že hnusný příspěvek zmizí i s reakcemi na něj a nejde to udělat jinak.
Pokusím se Ti spravit náladu malou legráckou - můj syn předevčírem překřtil kostel svatého Štěpána na "kostel svatého Štěpána a Štěpánky". (Feministky by určitě zajásaly. ~t~ Syn má to jméno rád, jmenuje se tak kamarádka jeho babičky. ~t~)
Ananta
28.12.2009 21:36:50
Jo, tak koukám, že zmizel i tento vrcholně rasistický příspěvek o nepořádné rodině židů, svoboda projevu jako vyšitá. Co se tady všechno už napsalo třeba o chudácích Romech a nikdo nic nesmazal. Fuj.
Cow :-)
28.12.2009 21:36:15
Jo, tentokrát jsem ráda, že Roni mazala. To byl fakt hnus.
Ananta
28.12.2009 21:34:30
Rasistických diskusí tady bylo už plno, ale smazány nebyly. Dneska mě to tu akorát točí. Ale nedočetla jsem, takže nejhorší co jsem stihla registrovat je, že byla nějaká židovská rodina nepořádná.
28.12.2009 21:33:24
Elleez nebude ti to vadit v hebrejštině~:-D ?
štěpánka
  • 
28.12.2009 21:32:35
No, když o tom teď přemýšlím asi je to dobře. Mám sice tip na knížku od autorky článku, ale dva nejmenovaní diskutéři mě vlastně dost rozzlobili. Jdu si dát panáka a jdu spát. Holky, se kterými jsem se shodla, dobrou noc~h~~h~~h~ (ať nás blechy neštípou celou noc...~2~~2~~2~)
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 58 [Dalších 28 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.