| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku To za nás nebylo, mladá pani!

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 105 [Dalších 85 >>]
Ecim
4.11.2009 14:02:26
Můj syn má nejraději výrazy p***l, bordel a prdlajs. Jinak s tou k***** jsi mi připomněla, jak nám kdysi jeden známý vyprávěl, že si jeho sedmiletá dcerka myslela, že k***a je housenka ~t~.
Balbína
4.11.2009 13:53:59
Když jsem byla těhotná poprvé, tak jsem MHD tolik nejezdila, byla jsem na rizikovém těhotenství. Při druhém jsem jezdila do práce autobusem, s sebou ještě tříletou dceru, tašku, notebook ~:-D Takže jsem vždy někoho poprosila - seděla jsem s břichem, dceru na klíně, tašku pod sebou ~:-D Byla jsem ráda, že mohu pracovat, chodit a nejsem na rizikáči. Možná si někdo ťukal na čelo ~:-D
4.11.2009 13:53:46
No já si nějak nepamatuju, že bych měla v dětství nějaké sprosté favority... syn nejvíce oblibuje slovo "ku.va". Jeho hláška: "Ku..a, kde mám ten kyblíček s hračičkama?" zřejmě vejde do rodinné (nejen) mytologie.
Ecim
4.11.2009 13:51:47
Můj syn se zatím ještě nestačil naučit moc sprostých výrazů. Ale s údivem zjišťuji, že má rád přesně ta samá sprostá slova, jaké jsem jako malé dítě měla ráda já ~t~.
4.11.2009 13:34:05
Můj šestiletý syn mluví jako dlaždič. Jediné, co jsem mu k tomu řekla je, že pokud opravdu touží po tom, aby si o něm lidi mysleli, že má v hlavě to samé co na jazyku, ať v tom klidně pokračuje; v opačném případě by se nad svým slovníkem měl minimálně zamyslet.
Ecim
4.11.2009 13:25:21
Lassie, to mi připomnělo, jak můj manžel jednou v autě zařval do p****e a syn začal jásat a opakovat to po něm a manžel se to také snažil zahrát do autu.
Jinak co se týče temperamentu, tak zastávám zásadu, že napětí musí ven, ale tak, aby to okolí odnášelo pokud možno co nejméně. Když jsem byla za studentských let sama doma, tak jsem občas vzteky házela knihami, ono to tak pěkně zadunělo a mně se ulevilo. ~2~ Na mateřské v přítomnosti malých dětí mi přijde lepší trhání kravat (v jiné místnosti, než jsou děti), protože to není slyšet. ~t~
Lassie66
4.11.2009 13:20:07
Mirko, prokoukla - a navíc teď ví, že maminka LŽE.~a~~t~
4.11.2009 13:18:58
Lassie ~R^. Ale neraduj se, děti jsou chytrý, ona Tě jednou prokoukne ~t~.
4.11.2009 13:18:00
Bez těchhle výrazů by fakt člověk musel bejt svatej ~k~. Ale zase podle toho, v jakým věku. U čtyřleťáka je slovo "blbec, blbý" ještě trochu zbytečný, ale u desetiletého skoropuberťáka už se dá očekávat, že ho život přece jen trochu valchuje a člověk si v jistých okamžicích může (anebo dokonce MUSÍ) ulevit, kurnik ~;).
Lassie66
4.11.2009 13:16:55
Já mám ráda, když se mluví slušně, nemám ráda vulgarismy. Ovšem - a zase ten můj temperament - někdy prostě vidím rudě a nějak zrovna nedělám a neříkám věci, které se mi líbí. Ale pořád si slibuji, že to omezím. Tuhle jsem si zanadávala v autě ~q~~o~ a dcera se ptá:"Maminko, proč je ten pán debil?". No, byla snaha to zamaskovat, ale dost neohrabaně:"Ne debil, holčičko, říkám KDE BYL ten pán v autoškole?????". ~t~
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 105 [Dalších 85 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.