| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Děti jsou zapálené pochodně, které vrháme na střechu světa

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 69 [Dalších 39 >>]
Petra Neomi
  • 
14.10.2009 18:45:58
Tak je to FF, katedra historických věd. Škoda, že teď nestuduju, dneska je to jiný kafe :) Na Marcu Stoneovi bych udělala doktorát :)
Katla
14.10.2009 18:44:00
já potřebuju, aby to odkejvali dva nezávislí anonymní recenzenti - pak už je mi to celý PUTNA. Víš jak těžko se člověk strefuje do vkusu anonymního publika, které navíc i v počtu pouhých dvou kusů může být velmi heterogenní, to není jako psát si pro masy ~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~
Petra Neomi
  • 
14.10.2009 18:40:23
Nevím, nakolik jsou opravdové, ale ženských tam mám spoustu. Ona studuje u mého kamaráda, předpokládám, že jí to projde :)
14.10.2009 18:39:21
Hroudo,
tak teď hýkám smíchy jak dement... jsem si představila nějaký seriózní vědecký pojednání, kde by byly v zájmu čtenářské atraktivity používány příměry typu:

Sluneční protuberance je mračno slunečního plynu, který je držen nad slunečním povrchem magnetickým polem. Je to asi tak, jako je chlap na postu univerzitního profesora držen u naprosto tupé samice s IQ měňavky díky magnetismu, jakým na něj působí soulož s ní (s použitím roubíku, pochopitelně). Sonda NASA SOHO, která obíhá kolem Slunce, minulý měsíc zobrazila impozantně velkou protuberanci, která se na snímku nahoře vznáší nad slunečním povrchem. Tahle protuberance byla fakt dost velká, asi jako kloaka dračice, která se právě chystá snést vejce. Pod vznášející se záclonu horkého plynu by se snadno vešla i Země. Takže by to musela být opravdu hodně urostlá saň. Klidná protuberance typicky trvá asi měsíc a může se rozrůst do koronálního výronu hmoty (CME - Coronal Mass Ejection), který vyvrhává do sluneční soustavy horký plyn jako žena při porodu vyvrhuje proti porodníkově zástěře proud plodové vody. Energetický mechanismus, který vytváří a uchovává sluneční protuberance, je sice nějak spojen se změnami slunečního magnetického pole, ale je stále předmětem výzkumu... stejně jako skutečnost, proč některým mužům stačí vyhonit si brko a jiní musí přepadávat baby v parku a strhávat z nich šaty.
Katla
14.10.2009 18:35:19
nevim, v jakým oboru to píše, ale většina akademiků asi nebude tušit, jaká to musela bejt prdel, tohle sepisovat ...mimochodem ..máš tam nějaké opravdové ženské postavy?
Petra Neomi
  • 
14.10.2009 18:34:14
Tak pozor, normálně spí v posteli s ní... :) Ale při znásilňování druida přece jen děcko může trochu rušit. A přiznejme si, Nix moc pozitivních mužských vzorů nemá :)
Petra Neomi
  • 
14.10.2009 18:32:35
Jo holka, bez znásilnění se nikam nedostaneš :)

Mmch, včera jsem se dozvěděla, že o mně jedna slečna píše bakalářskou práci "Ženské postavy v díle Petry Neomillnerové". Jednou budu v učebnicích, naše paní komisařka hadr :D
Katla
14.10.2009 18:32:05
je ze všech vyjmenovaných hříchů ten největší, že dítě spí o dvě parta vejš a ne u maminky v posteli nebo hned vedle!!!! ~b~~b~~b~
Petra Neomi
  • 
14.10.2009 18:30:10
No v téhle ukázce spí dítě o dvě patra vejš , to se Monty ptala na souložení v mém díle. :)
Petra Neomi
  • 
14.10.2009 18:29:02
Nojo, doba je zlá... Ne, že bych to Paolinimu nepřála, toho vždycky uvádím jako odstrašující příklad.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 69 [Dalších 39 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.