| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Britské školství dětem bere jejich dětskost

 Příspěvky 110 z 84 [Dalších 74 >>]
Katjan
30.4.2011 22:42:58
A sakra :-) paní autorka asi byla líná a propásla termín.
Katjan
30.4.2011 22:32:03
No jasně, a proto jsou taky anglické ženy a dámy odrostlé teenager věku vzorem vkusného oblékání, že? To, co píšete, mi nějak nedává smysl. Teenageři na celém světě se oblékají jako magoři, s tím nic nenaděláte :-).
Katjan
30.4.2011 22:30:26
Souhlas, naše rodina je roztahaná napůl Čechy napůl Anglie a s tímhle (dosti chaotickým) článkem se vážně nemůžu ztotožnit. Mám dost zkušeností s anglickými dětmi i jejich učitelkami a musím říct, že jejich přístup mi přijde podstatně hravější a přirozenější než ten, na který si pamatuju ze své školky.
Petra + 2 klučičáci
25.3.2010 0:51:57
Ano, uniformy šetří ranní čas. Ale - nechci se nikoho dotknout - podívejte se, co většina britských slečen a mladých mužů, no a taky slečen a mužů nosí odpoledne a ve volném čase. Kombinace neuvěřitelných barev, vzorů, ověnčené nepředstavitelnými doplňky. To jsem možná přehnala, britský vkus je úplně odlišný od českého. Mají i hezké věci, neumějí to však poskládat k sobě. podle mě taky kvůli tomu, že každý den ráno nestáli před zrcadlem a nevybírali, co se k čemu hodí. odpoledne už maminka doma není. PP
Misha, 2 deti
  • 
28.10.2009 21:42:24
a nesetkala jsem se s tim, abych byla nucena tam nechat deti cely den. Moje deti (jedno proslo a druhe zacalo) skolku v blizke vesnici, kde mame 15 deti max, 2 ucitelky. Nase skolka je charita a vsechny maminky pomahaji, organizujeme ruzne sponzorske akce atd atd. Nikdo neni nuceny byt ve skolce urcite hodiny, vzdy mohou prijit a jit kdy chteji (po domluve s ucitelkou). Me jako mamince se libi to, ze jednou za 2 mesice tam pujdu na den na tzv. duty (umyvani, uklizeni, pomahani s detma atd - neplacene)a tak vidim, jak tam me deti vychazi.
Etraska
  • 
3.8.2009 19:31:53
Tento článek je blábol, fujtajxl, blivajz, mišmaš, humáč???
Maja
  • 
29.7.2009 15:05:52
no to asi jo, že chodí ženy po mateřské do práce, ale ne v půl roce.
(tedy většina žen ne , do jesliček je přeci jenom moc lidí nedává).
21.7.2009 0:17:56
Anglie je nadherna zeme.. takhle ji hanit muze pouze - ted se omlouvam - omezenec.
Zdejsi priroda, historie atd. ma sve kouzlo.

Co se tyce skolstvi - uprednostnuji naucit deti myslet, nez do nich sypat..

iviv
17.7.2009 13:34:05
Podobne.
Anglicke skolky maji moji znacnou prizen, a to muzu rict zcela zodpovedne na zaklade dukladneho procesu vyberu a jiz temer 3 lete skusenosti s nima. [Na rozdil od referencni pani Jany v clanku, ktera do skolky dite jeste nedala...]
Moje osobni vzpominky na ceskou skolku (je to jiz davno, ale nejake porad jsou) jsou vesmes hruzostrasne, a sve dite bych do takoveho zarizeni a predevsim takovym lidem nesverila.
No a zminku o Lake District snad ani nema cenu komentovat.
Vypada to, ze novinari maji opravdu okurkove obdobi, kdyz je nekdo schopen opublikovat tohleto... ~Rv
16.7.2009 21:35:56

Ne, byla jsem ve vesnici blízko Leicesteru. Maminka nepracovala, měli dvě děti, chlapeček měl leukémii a dodnes mi všichni moc chybí. Z rodiny jsem odešla po 5 měsících a protože se několikrát stěhovali, už jsem je nenašla. Kdybych aspoň věděla, jak to dopadlo s klučinou. :-(
 Příspěvky 110 z 84 [Dalších 74 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.