| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku NA ZDRAVÍ! Pitný režim u dětí

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 57 [Dalších 17 >>]
Mili+2
19.5.2009 14:40:05
To ja zase silela strachem ze holka je diabetik, pije fakt moc, jen cistou vodu, dzusy a stavy vubec nechce, kdyz uz tak caj, ale ten cmrnda lzickou jak to videla u babicky. Jo, a rano hrnek kakaa. Pije vodu i pred spanim, klidne celou sklenici, nastesti se nepocurava. I v noci se vzbudi a chce napit.
Vsechny rozbory krve i moci jsou vzdycky v pohode.
Tak si asi muzu gratulovat , pitnej rezim jednicka s hvezdickou.
Barbora Drobíková
19.5.2009 13:53:22
Zdravim. Nase mala take pije velmi malo. Ma 3,5 roku a dostanu do ni sotva 6 deci, spis min. Vazi 14 kg. Lekarka to ale komentovala slovy: "Dehydrovana neni. Asi ji to staci. Nektere deti piji,jine ne. Nedelejte si s tim starosti." Tak se toho drzim. Co fakt funguje, je meloun. Ona ho miluje a tim do sebe dostane hodne vody. Stejne tak salatove okurky. I brambory maji hodne vody. A dulezite jsou u techto deti polevky. Drzim palce Bára MD
fisperanda
19.5.2009 13:28:15
Myslíte, že by někdo doporučoval pít tři litry vody denně kdyby se nepotřebovala prodat balená voda? ~:-D
bobo
  • 
19.5.2009 13:27:39
Můj syn (18let) vypije denně 7litrů tekutin. Vím to, protože měl trošku zhoršený rozbor moči a tak nás poslali na nefrologii. Musel si zapisovat co přes den vypije a kolik. Paní doktorka se zhrozila a domlouvala mu, že to s pitím přehání a že moc zatěžuje ledviny. No zdá se, že pije pořád stejně, on totiž hodně sportuje, a problém žádný není. Od té doby jsme měli všechny hodnoty v pořádku. Myslím, že tělo si řekne, já tolik vypít tak se asi vnitřně utopím.
Miška a Filípek
  • 
19.5.2009 12:52:17
Hmmm, tak možná by ti pomohlo víc pít... Já mám zase pleť spíš mastnou a problematickou, prej kdo hodně pije má čistou pleť, to bych teda neřekla. Kolikrát jsem jak puberťačka :-D
Lassie66
19.5.2009 12:48:45
O pleti mi nemluv - jsem taková mírně vysušená ~t~.
Miška a Filípek
  • 
19.5.2009 12:47:34
Já měla právě při kojení pořád strašnou žízeň! To jsem chlastala úplně hrozně :-) Ale asi je taky o zvyku, já sřív taky tolik nepila. když jsem ještě chodila do školy, vypila jsem ráno půl litru čaje, pak celé dopo nic a pak až hrneček u oběda. To bych dneska umřela žízní!

Říká se, že je to dobrý na pleť hodně pít, no mně to moc nepomáhá.
Miška a Filípek
  • 
19.5.2009 12:41:11
Teda tak ty jsi ještě větší expert než já :-) 9 litrů !!! To jsi jen seděla na záchodě a pila, co? Já v těhu ani moc ne, těch svých normálních 3-3,5 litru, ale když jsem plně kojila - to jsem při každém kojení po dvou hodinách vypila lahev vody - 1,5 litru. To byla neskutečná žízeň.
Irena-m
19.5.2009 12:36:35
tohle je nejspolehlivější údaj. ~R^
Lassie66
19.5.2009 12:28:59
Miško, tak to bych se asi utopila :-). Já pocit žízně téměř neznám, byly doby, kdy jsem vypila kafe ráno, kafe v poledne a skleničku šťávy a žízeň jsem neměla. Zpětně se hrozím, teď se snažím hlídat. Nejvíce jsem měla žízeň v druhém těhotenství, to jsem se prolévala nealko pivem v průběhu celého léta a chutnalo mi.Zvláštní je, že i při minimálním pitném režimu již téměř 3 roky v kuse kojím(s tříměsíční pauzou)a děti rostou jak z vody. Ale nyní piji o dost více, než dřív - musím se ale nutit, žízeň nemám.
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 57 [Dalších 17 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.