| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku NA ZDRAVÍ! Pitný režim u dětí

 Příspěvky 110 z 57 [Dalších 47 >>]
25.5.2009 22:07:11
Stydím se když tady čtu jak některé z vás dodržují pitný režim.Já jsem v tomto ohledu hrozná,vypiju tak 1-1,5l a to je maximum.Teď se ale více hlídám,protože jsem pravděpodobně těhotná a při prvním prckovi jsem se kvůli nepití skácela ve městě.Bylo mi ten den divně a neměla jsem chuť ani na pití a takhle to dopadlo.A~b~le jestli ten test bude ráno pozitivní polepším se.
MM, 2 kluci
  • 
24.5.2009 22:23:39
... - tedy pokud nemáte třeba studnu, u které je kvalita vody nejistá. Jinak voda z vodovo, dní sítě je nezávadná. (Všechny její paramtery je možné si průběžně zjišťovat třeba na internetu.)
23.5.2009 23:16:19
My nastesti s pitim problemy nemame, ale taky bylo obdobi, kdy jsem se snazila vymyslet cokoliv; vim, jak je to tezke, kdyz prcek nechce.
Mymu brouckovi je 22 mesicu a v posledni dobe pije vice prave diky brcku, piti z lahvicky, nebo nalevani do sklenicky. Mam takove male lahvicky (od ovocnych dzusu), ty jsou sikovne na 1 napiti - je to 100 ml a on to vypije vzdy najednou. Beru ji take casto s sebou, kdyz jdeme ven, ale i doma mu do toho delam piti. Nebo kelimek od Aventu, co se vzdy otevre, on se napije, zase se kelimek zavre a synacek si takhle behem hrani upiji.
Zkratka funguje, kdyz se to udela nejak zajimave - jak ctu, kazdy ma nejakou fintu :-)
23.5.2009 14:35:27
Petule, prosím tak myslíte že malá ještě nepotřebuje čajík? Začínám s příkrmem malá má 6 měsíců.~p~ Díky.
23.5.2009 14:26:16
Rezinko, máte pravu..dřív se to tak neřešilo a já si pama tuji,že jsem jedinou tekutinu do oběda vypila půl litru mléka a mívala jsem migrény.~l~
21.5.2009 11:16:19
Mladší dcerka pívala jako duha dokud měla kojeneckou láhev 0-2 roky 2l denně 2-4,5 roku 3-4ldeně (doma do 4,5let) jinak na veřejnosti odložila sama už ve 2,5 letech ale v těch čtyřech pomalu přestávala pít ted mám problém do ní dostat 1l a jak to na sebe váže tuky jsem si nikdy neuvědomovala takže z 11kg broučka ve 4,5letech se mi zakulatila na 33kg holčinu v 7 letech ach jo. Sama na sobě jsem to pocítila v době kdy jsem měla nemocný žaludek a nepila jak mi váha letěla nahoru takže pořekladlo hlad je zkrytá žízen je pravdivé a pít by se mělo co nejvíce ... Doma pijem převážně neperlivou vodu, sirup a čaj výjmečně koupím minerálky perlivé a úplně výjmečně kokakolu
helena + veverčátka
21.5.2009 8:47:56
Pravda, že když delší dobu nedoplňuji tekutiny, pak mám také "menší žízeň". Asi je to dáno tím, že tělo se naučí hospodařit i s menším množstvím tekutin. Je to jako s jídlem. Anorektičky také časem nepociťují hlad. Znám z vlastní zkušenosti. Jakmile delší dobu nejím/nepiju (shon, cestování, nemoc), mám s tím pak problém, dostat se do normálního režimu.

Ale obecně si myslím (vyjadřuji svůj názor!!!), že platí, že když člověk pije a jí normálně, tak má i "normální" hlad a žízeň.~;)
Petula
  • 
21.5.2009 0:26:45
Ma dcerka se narodila v unoru a pit zacala az v zari. Predtim v lete byla uplne v pohode. V horku ji me predni mleko uplne stacilo.
Miška a Filípek
  • 
20.5.2009 21:23:27
Ty tchyně, co?! Ach jo, znám dobře.
Valena
20.5.2009 19:21:09
Tak jste mě trochu uklidnily. Jsem v okolí unikát .-)). Zkoušela jsem i přislazovat. Bez úspěchu. V těchto letních teplotách budu muset s odvykáním kojení nejspíš počkat.Ještě jednou dík za podporu.
 Příspěvky 110 z 57 [Dalších 47 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.