| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vyjádření Hnutí za aktivní mateřství k případu úmrtí dítěte po porodu doma

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 788 [Dalších 758 >>]
zdravotnice porodnicodomorodka
15.3.2009 23:14:54
Patřičné dle koho? Dle mne tedy nikoliv.
kili
  • 
15.3.2009 23:09:56
dostalo se Vám patřičné odpovědi
zdravotnice porodnicodomorodka
15.3.2009 23:08:15
kili, díky za výklad dle slovníku, jen mi tam chybí to spojení s porodem a pak taky syntéza celého toho problému. Mmch slovník umím otevřít také, zajímala mne odpověď na mnou kladenou otázku.
kili
  • 
15.3.2009 23:05:49
ze ssjc - Slovníku spisovného jazyka českého
plánovaný příd.
1. zamýšlený, připravovaný
2. plánem předem stanovený, určený; předpokládaný: 3. plánem řízený;

neplánovaný příd.
1. nezamýšlený, nepřipravovaný,
2. plánem předem nestabnovený, neurčený, nepředpokládaný

principiální
(méně vhodně principiel-) (*principiálný Šal.) příd. kniž. týkající se principu; zásadní:
zdravotnice porodnicodomorodka
15.3.2009 22:55:34
Kili, prosím, jaký je principiální rozdíl v rizicích domácího plánovaného a neplánovaného porodu? Děkuji za odpověď.
kili
  • 
15.3.2009 22:09:00
je dost principiální rozdíl mezi nečekanou a plánovanou záležitostí
15.3.2009 22:05:37
Přiznám se, že zpráva o smrti miminka mne minula. Je mi to moc líto.

K tomu, zda jsem nebo nejsem zastáncem porodů doma, se vyjadřovat nebudu, ale zajímalo, jak se zdravotníci staví ke skutečnosti, že maminka porodí cestou do porodnice, jednoduše nestihne dojet. Miminko odrodí manžel, za asistence 155, samozřejmě.

Tak a co teď, je tohle hazard??? Kdo dokáže odhadnout, kdy se miminko narodí? Znám velmi dobře maminku, které se tohle stalo. Jednalo se o třetí dítko, při prvních příznacích porodu na nic nečekali a hned vyrazili, ale nestihli to....
  • 
15.3.2009 10:59:11
Prosim kuknete na http://www.watch-movies-links.net/movies/the_business_of_being_born/
Dokument je v anglictine, ale podivat se muzete i tak.

nebudete litovat!!!!

Slunickovy den preji Vsem.
xantypa
  • 
15.3.2009 7:46:34
No to si delas srandu!!!
Rozhodne prarodicum neni nic do toho, jak se jejich dospele deti (jsou-li samo dospele)rozhodnout v pripade narozeni ci nenarozeni vlastniho ditete!! To by pak rodice mohli mluvit do polohy pri pohlavnim styku ci vyberu bytove dekorace......


zdravotnice porodnicodomorodka
14.3.2009 22:32:43
Lenko, moc děkuji za názory pod dvěma články i za odkaz.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 788 [Dalších 758 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.