| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se rodí pohodově

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 296 [Dalších 276 >>]
Nanyna
  • 
10.1.2009 12:52:32
To určitě ano, nikomu neberu jeho nadšení a odhodlání rodit "jinak" jen si prostě myslím že by se porod v polosedu-leho neměl označovat jen jako nesprávný, nevhodný apod.....Samozřejmě každá žena má jiné pocity a potřeby a tak jako já nikomu nebráním a nezazlívám že rodil tak nebo onak, tak by se neměl odsuzovat porod - " klasicky " na por. lůžku.
Nanyna
  • 
10.1.2009 12:50:00
Bezprostředně po porodu jsem taky nebyla unavená - holka se narodila v sedm ráno a v pohodě jsem celý den pobíhala po oddělení, ale večer, v noci....
Nanyna
  • 
10.1.2009 12:42:25
Holka se narodila v 7 ráno, já v noci v klídku spala, ale večer po porodu to prostě na mě padlo. Taky jsem celý den pobíhala, nic mě nebylo - sestry mi taky říkaly že jsem Jura :-) když dvě hodiny po porodu chodím po chodbách, ale večer.....celé to bylo myšleno jako v noci, že já jsem prostě nechtěla celodenní rooming.
Nanyna
  • 
10.1.2009 12:38:45
Teď se tomu taky směju, ale tenkrát mě to docela mrzelo.
MarkétaP + 4 dcerky
9.1.2009 23:40:25
To nebylo urážení, to byla realita. Císařský řez má výrazně vyšší mateřskou úmrtnost než jakýkoli jiný způsob porodu včetně plánovaného porodu doma s porodní asistentkou. Pokud mi nevěříš, stačí říct a dohledám ti statistiky. I u nás se v posledních letech mateřská mortalita mírně zvyšuje a důvodem je narůstající procento CS.
Lenča
  • 
9.1.2009 23:34:09
Vedle jak ta jedle?Typické "čecháčkovské" urážení.Já svůj názor nikomu nevnucuju,ale tak jsem porodila já a tak to byl pro mne pohodový porod.A spoustu rizik a nevýhod má podle mě hlavně POROD DOMA,jinak at si každý rodí podle libosti.
Belatrix+A(10/09)+J(09/11)
9.1.2009 19:19:36
Pokud šlo o zdravé dítě a zemřelo bez nějaké příčiny, asi za to těžko může to, že ho měli rodiče u sebe ~d~
Cow :-)
9.1.2009 1:17:56
nastuduj si něco o zlaté hoodince, ju?
A gratuluji k prvorozenému a pěkné nynější těhotenství~;)
Cow :-)
9.1.2009 1:10:04
Evále, ve "slušné" porodnici je to tak, že pokud nelze provádět fototerapii na pokoji a provádí se přímo na novorozeňáku, tak maminka může s dítetem být tam. Nebo to jde naplánovat na noc...čili to může být dokonce "výhodné". A mimi se nosí na kojení.
Cow :-)
9.1.2009 1:03:32
Na novorozeňáku moc miminek nebývá, co se dá taky dělat, když je drtivá většina matek chce mít u sebe, že~t~...No to pak nebývá než zahnat nudu chozením po pokojím a prudit a vnucovat něco "ubohým" matkám~k~~a~
Jsou tam miminka od "císařoven", na pohlídání, když si potřebuje některá matka odpočinout-např. je po revizi, k fototerapii atd. Mluvíme teda o fyz. novorozencích.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 296 [Dalších 276 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.