| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ať je ti Tam dobře, Ondrášku

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 198 [Dalších 158 >>]
Cita
26.11.2008 13:45:08
Dlohu jsem sbírala odvahu, než jsem se odhodlala napsat tohle..možná mají andílci opravdu velký úkol..

..tak jako můj andílek (potrat ve 12. týdnu)mi dal pochopit, že dítě není samozřejmost (což mi do té doby přišlo), tak díky Milence umřel (nejen) Ondrášek v náručí maminky a Ondrášek zase spoustě maminek dal pochopit jak OBROVSKÉ štěstí máme, že je můžeme držet v náručí teď a tady..a vážit si toho obrovského daru a povznést se nad prkotiny..

Holky, prosím nesesypte se na mě..vůbec si neumím představit tu šílenou prázdnotu, která po dětech zůstane, úplně mi stačí, když se u stromku dívám na radost svých dětí a vzpomenu si, že pod stromkem chybí ještě jeden dárek..

Je mi moc líto všech, které to potkalo..držte se
Pavla
  • 
26.11.2008 13:22:40
AmálkoZ přesně tak. Lépe bych to nenapsala.
janna2
  • 
26.11.2008 13:16:44
nejprve bych chtela říci upřímnou soustrast,paní Petra je velice silná žena a já ji za to obdivuji.zrovna mi vedle v pokoji spí 3 letá holčinka,človeku až behá mráz po zadech když to čte.

co nechápu?to,proč se nedelají nejaká vyšetření preventivně třebas 1x ročně u malých dětí,u dospelých třeba 1x za dva roky?i když vypadají zdraví jako řípa?já vím že rentgen a ultrazvuk jistě není nic zdraveho kor pro dite,ale jednou za rok by to jiste neuškodilo a jen z techto tragedií víme kolik by to pomohlo zachránit životu kdyby se na to přišlo včas.tohle me vyložene rozčiluje do červena.

vím že nekteří přechytrali a hlavně ti nahoře opáčí,co by to stát stálo penež?ale nemyslím si že by to bylo o tolik více než nasledné léčení a utrpení blízkých.
vím že jsem odbočila,ale naše zdravotnictví mi vážně leze krkem.
Michaela Ř.
  • 
26.11.2008 9:31:31
je mi te velice lito.ale zni to krute,ale uz to ma za sebou,uz se netrapi,je mu dobre.bylo mi 15 kdyz memu kamaradovi zjistili nador na mozku.tez si dost prozil oskliveho.umrel doma 25.12.tech poslednich 14dni si vynutil byt doma.asi vedel ze to prijde.hodne zhubl-puvodne mel 78kg a behem nemoci se dostal na 41kg.psala jsem mu denne sms,maily.chodila za nim.po jeho smrti se mi dostal do ruky jeho denik,psal tam vse co prozil,to utrpeni.bezmocnost...
  • 
26.11.2008 1:21:59
Já tě taky chápu
Eva B +5+1
  • 
26.11.2008 1:09:43
a velmi soucítím. Vojtovi se ve 3 letech začala třást ruka. Nádor na mozku, operace, ozařování, chemo, naděje, po roce povislý koutek úst, nová operace a odchod do nebe. Bez Boží posily bychom to nezvládli,ale nemohu stručně popsat, jaké požehnání jsme skrze tuto bolest dostali. Bůh není od toho, aby nám tu zajišťoval blahobyt, ale pomáhá nám, abychom došli k Němu. Petro, kéž Tě (a rodiče s podobným zážitkem) posílí a potěší.
Renata, dvě děti
  • 
25.11.2008 23:56:19
Hrozně moc jste mě svým příběhem rozplakala!!!Je mi to strašně moc líto. Musíte být silná,Ondrášek se má teď lépe. Jednou se potkáte.....a bude dobře.
25.11.2008 23:03:54
Dobry den,chtela bych vam poprat hodne sil do zivota,vas pribeh mi vehnal slzy do oci.Mam taky maleho syna a nedokazu si predstavit ze by se mi to stalo,vim jak vam asi je,ja se strachuju jen kdyz marodime.Uprimnou soustrast a hodne sil.
  • 
25.11.2008 20:36:52
Je mi uprime lito, ze Vam zemrel syn. Na to se neda pomalu nic napsat. Verici jsem, ale nebudu Vam tu kazat a ani vykladat Bozi zamery, je je neznam. Jen s Vami hluboce lidsky soucitim a placu. Drzim palce, marta
Ifka...
25.11.2008 19:50:50
Petro, upřímnou soustrast, při čtení mi tekly slzy. Pokud vám to pomůže, mrkněte na www.dlouhacesta.cz
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 198 [Dalších 158 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.