| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Fetomaternální komunikace

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 179 [Dalších 159 >>]
Stázi 2
7.10.2008 17:15:49
Milé maminky,chtěla jsem se vás zeptat,zda jste některá z vás trpěla v těhotenství vulvárními varixy a jestli jste na to něco
používali.Bylinky? Nevím.Díky za odpověď a omlouvám se, že sem k vám tak vpadám.
7.10.2008 13:18:19
já tedy jen tak jednu injekci oxytocinu navíc nechci ani náhodou, protože ta jedna blbá dávka může mé dítě dostat do bezprostředního ohrožení na životě...~Rv
7.10.2008 13:15:43
Ivo k ministatistice. Přidávám se. měření ozev pouze dopplerem a tišení bolesti úplně jinými prostředky než epidurál. Pokud bych měla epidurál monitor bych samozřejmě neodmítla. To se mi zdá jasné a logické.
7.10.2008 13:10:16
Pajdo to opravdu podstatné začíná už prenatálem
*Aida*
7.10.2008 12:54:56
Veveruse,
me to bohuzel nijak neprekvapuje, ze ses setkala s takovym pristupem. A prave proto bych se i ja moc primlouvala za nejakou oficialni stiznost na vedeni nemocnice. Jinudy bohuzel cesta nevede.
Preji Tobe i malemu uz jen hodne zdravi a pohody do dalsiho zivota!
Chacharka a tři kůstky 060810
7.10.2008 12:46:06
Ješitnost pana Z.(jakožto lékař, by měl lidem pomáhat, ne jim ubližovat, tudíž ho lékařem nazvat nemohu) hvězd se dotýká. Přitom prvních pár minut, při osobním setkání na mě působil celkem sympatickým dojmem. Možná by se sebou ještě mohl něco udělat, přijmout trochu pokory a snažit se porozumět...
Chacharka a tři kůstky 060810
7.10.2008 12:05:04
No to je tedy vážně síla. S takovým vyjadřováním by měl pan doktor pracovat spíš v uhelných dolech než v nemocnici. Buď ráda, že si tam nepřijela už na porod...Bohužel zde je právě ta mezera, ale není to vina PA, ale právě lékařů typu Z. Přejeme Vám hodně štěstí.
Raďulka
7.10.2008 11:24:35
Přidávám se s prosbou o sepsání dopisu na vedení nemocnice. Bohužel pokud to všechny "ukřivděné" matky ze sebe spláchnou a raději zapomenou, tak se nic nezmění. Jsem si jistá, že tohle by se vedení nemocnice nelíbilo.
Napadá mně, že bychom se měli s takovými lékaři setkávat jedině se zapnutým diktafonem, aby byl důkaz R^
Raďulka
7.10.2008 11:22:28
Veveruše, je mi líto, že jsi musela slyšet takové kecy ve chvíli kdy tě měli nechat jen soustředit na synka. Doufám, že už je v pohodě a ani jeden z vás si z toho neodnese trauma. Jsem ráda, že aspoň neonatologové byli vstřícnější, i přesto že šlo vlastně o dítě, nikoli o tebe. Měla jsi určitě výhodu v té lékařce, která vás do nemocnice poslala, to je fajn, že to takto funguje jak má.
Bohužel vyjadřování mnoha porodníků je stejná jako to, na které jsi narazila ty. Kéž by se vrátili do škol a začali znova studovat, jak se rodí v civilizovaném světě. Bohužel tihle pánové jsou ze školy dávno venku a očividně se dále vzdělávají v jiném oboru než porodnictví ~Rv
7.10.2008 10:36:34
Veveruse, smekám před tebou, že jsi výše uvedené výroky pana doktora ustála za psychického zdraví. Je to skutečně hnus, nedovedu to jinak vyjádřit (leda jadrněji). Přimlouvám se za informování vedení nemocnice. Čím víc z nás řekne, co nám vadí, tím větší je šance, že se něco změní.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 179 [Dalších 159 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.