| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nápad na vozíček ke kočárku pro starší dítě

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 181 [Dalších 151 >>]
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
8.7.2008 14:50:17
Proč?Protože tím,že své dítě nekrmím komerčními "krmivy" ho šetřím návalu konzervantů a éček a kdečeho,co v těch výživách je,a nejen ve výživách,samozřejmě hotové kaše v krabičkách apod. Cpát dítě jedovatinama,to je hnusný,to dítě je chudák.Hlavně to začalo slovem,že Zuzčino dítě je chudák,stejně jako Marcelino...proč by měly být děti které umí něco víc chudáci???Spíš jsou chudinky ty mámy,co to umí zkritizovat jen proto,že jejich děti to neumí a někdo tu také psal aby se zuzka zeptala pediatra...no,tak nevím, já doktorům nikdy nevěřila a ani teď to není jiné a poté co můj syn dostal druhou očkovací dávku a doktor mu to píchl do nohy jak praseti až po stříkačku a navíc tak,že se neuvěřitelně lekl,se můj názor asi nikdy nezmění,takhle nám ani veterinář neočkuje zvířata. No a PIPINY je skoro slovo uražející ten nebohý kur,leč naše společnost je tak ubohá,že zvířata uraží neustále:( možná lenory je správné slovo,nebýt líný a uvařit aspoň občas něco,co dítěti neublíží,možná za to ty dámy nemohou,jsou jen ovlivněné reklamou a svými pediatry,kteří samozřejmě za to také jsou placení...viz.prevenar.No a někdo se tu ptal,jaké plíny používám,tak jednorázovky,myslím že jsou hygieničtější(nepoužívám pampers ani podobné navoněné humusy,ale ty nejobyčejnější hodně vatové jak mi radili již v porodnici)proč si přidělávat k tomu všemu starosti s praním a hlavně žehlením plín,převlíkáním nejen oblečení ale i postýlky?Jediné plus vidím v ekologii,ale tím praním se to vyrovná
Dana
  • 
8.7.2008 13:45:07
Takže za prvé,nikomu nenadávám do debilů nebo jiných slov.Takže o mne takhle psát nebudete. A za druhé nikoho neosuzuju. napsala jsem svůj názor a zastala se Zuzky,jak jste se všichni na ní vrhly a hned odsoudili. Tak to koukám bylo v pořádku,co!!! Jinak nejsem jedna z těch,co dítě má podle knih,které přeštu!!! To by to dopadlo.Nechávám jí ve vyvoji,jak ona uzná za vhodné. Ale koukám,že vy těch knížek máte nastudováno asi hodně,co?!Jinak nevim,proč bych jí zatěžovala svaly a klouby!! To já mám nechávat přivázanou doma u stolu aby si chudinka neponičila nohy?! Přemýšlejte ženská! Bych chtěla vidět vás,co by jste dělala,když vám dítě nechce sedět v kočáře a na určené místo dojít musíte!!A takových dětí je hodně,stejně jako těch,co málo ujdou!!
  • 
8.7.2008 12:44:24
Já taky nemam nikoho kdo by mi děti hlídal.
Holt sem asi zastaralá, no nato že mi je 22 tak super, jdu mezu babky si rozdat rady.
8.7.2008 11:45:38
tedy když jdu s dobou a využívám její výdobytky tak děti rozmazluju?? Tak věřím, že jsi důsledná a nepoužíváš ani takové věci jako papírové pleny (naše mamky se bez nich taky obešly), nikdys nedals dětem masozeleninovou přesnídávky (maminky taky neměly k dispozici), nepereš v automatické pračce (to zas neměly naše babičky a v pohodě zvládly vychovat i víc dětí a k tomu ještě pracovta na poli) o takových věcěch jako myčka, sušička ani nemluvě....že bychom se rovnou vrátili na stromy, ne?

+ Zoubek
  • 
8.7.2008 10:47:49
Já si prostě myslím, že paní Zuzana nedostala do vínku moc moudrosti. Jde to vidět na názorech a na hrubkách.
Odsuzuje věci, které si nikdy nevyzkoušela. Chtěla bych vidět, kdyby měla nějak postižené dítě, které samo jít nemůže, nebo jsou děti, které jsou zdravé ale moc toho neujdou a děti které utíkají.
Já osobně na chodítko nedám dopustit - synovi budou v září 3 roky dcera má 14 měsíců. Na procházky chodí po svých. Když už syn nemůže (lítá tak až z něj pot teče a je hodně uřícený) tak si sedne do kočáru a kousek se projde dcerka. Chodítko používám, jen když jedu do města - podotýkám nemáme auto, takže i kvůli času, abychom stihly autobus. Syn patří mezi útěkáře....
maschul
8.7.2008 9:52:55
my se nezlobíme....přijde mi to k smíchu.Další kdo posuzuje chování jiných dle svých žebříčků....stejně tak Vás Zuzko mohl někdo napadnout ,že Vaše dcerka nemluví...važte slova a nedělejte z běžné věci něco k zamyšlení.....
8.7.2008 9:29:10
V jeslích to chodí dns tak, že všechny děti (starší rok a půl) musejí mít plínky. Nezájem, pokud si řekne, že chce na nočník.
Dudlík doporučují všechny dětské lékařky v případě, že jej dítě nahrazuje palcem, rohem peřinky a podobně. No je lepší dudlík ve třech letech, než palec v pěti, že Zuzko.
A tvoje dcera nemluví? Možná by ses měla nad tím ttrochu zamyslet, jelikož moje dcery mluví od roka ve větách a jediné, co slýchám je, že je vidět, jak se jim maminka věnuje :-D
A měla jsem je po dvou letech a samozřejmě se skatem, jelikož je to velký pomocník a nechápu, proč jsi ty, Zuzano, tak opovržlivá vůči novým vynálezům. Dřív taky mnohem víc pomáhaly babičky, tatínkové, ale teď? Která z maminek má k ruce babičku...
A nauč se, Zuzano, pravopis, tvoje hrubky, výlety s měkkým I a podobně se nadají číst!
Mickey16
8.7.2008 0:00:42
Mela bys zit v zahranici, skolil by te infarkt... tady (Nemecko) vidam deti az do 5ti let v golfkach a s dudlikem, uz se tam sotva vejdou a nohy maji na zemi. To uz podle me prehaneni je. Ale dvoulety dite teda ne- starsimu synovi budou 2 roky za mesic, a nosim ho na zadech (mladsi dite je v kocarku)- ne ze by neusel ty 4 km, to ujde v pohode, ovsem maximalne na cyklisticke stezce a jeste musi byt prazdna- chodi cikcak, rozhodne ne u kraje, za ruku se mnou nikdy nepujde, pri pokusu vzit ho za ruku zacne nepricetne jecet a utikat, a ze to umi sakra rychle~f~ uz vidim jak ho nahanim s kocarem. A ted mi vysvetli jak bych s nim mela chodit nakupovat, do mesta cca 1km po uzkem chodniku (sotva se vejdu s kocarem kocaru) vedle frekventovane silnice, predpokladam ze by ho do peti minut srazilo auto, nebo bycho ho tahla hystericky jeciciho smykem. Takze do civilizace nosim, tam kde ho muzu vypustit ho necham samozrejme behat.
7.7.2008 23:19:37
Juillet, mně samostatná chůze v sedmi měsících zas tak divná nepřipadá. Moje dcera to zvládla v necelých osmi. MMCH, zdravotní následky na ní zatím nejsou vidět ;) - v zimě jí bylo 10 let. Obecně myslím platí, že pokud nějakou činnost zvládne dítě samostatně, bez povzbuzování a pomáhání, nejspíš by mu to vadit nemělo.
7.7.2008 23:09:35
...jo a chodila v sedmi měsících....aha, tak už jsem pochopila, že jde o pokus o jakoustakous provokaci, pokud by tomu tak vskutku bylo, což by byl snad zápis do knihy rekordů, byla bych spíš než pyšná, nešťastná, neboť to nemohlo nezanechat zdravotní následky...
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 181 [Dalších 151 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.