| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nápad na vozíček ke kočárku pro starší dítě

 Příspěvky 110 z 181 [Dalších 171 >>]
Zuzka, Nikolka 3roky, Daneček 2 roky
  • 
22.7.2008 23:05:36
Nikola byla opravdu hyper, moc lidí mi věřit asi nebude ale sama začala sedět kolem 4 měsíce, poté co ji to přestalo bavit tak si v pěti měsících začala sama stoupat, a to všude během týdne se všeho pustila a začala cupitat sama. Paní doktorka mi řekla že ji mam nechat pokud vše dělá sama, a taky sem ji nechala.

HOLT KDO NEVIDÍ , NEVĚŘÍ
Martina Č.B., syn 1rok, dcera těsně před narozenim
  • 
18.7.2008 13:34:26
ahoj, chtěla bych moc poděkovat i za uveřejnění fotek ručně vyrobeného skejtu. Máme syna, kterému za pár dní bude rok a dcerka se nám má během několika málo dní narodit. Přemýšlela jsem, jestli koupit tandemový kočár, nebo jestli bude stačit skejt. Mám moc šikovného svého tatínka, je to kutil každým coulem a ten se snaží něco podobného na náš kočár Quinny vymyslet.. Syn ještě sám bez držení nechodí, tak nevim, jestli by byl schopný se udržet i na tom skejtu..a hlavně aby chápal, že se za jízdy nesmí pustit...tak uvidíme. Ale moc děkuji
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
17.7.2008 15:10:02
Tak nevím kdo je tu hlupák, fakt by mě nenapadlo napsat, že uprostřed slova se píše malé k, já sice měla na mysli začátek jména Kočková, ale to nic, to se vstřebá~j~
Jíťa
  • 
17.7.2008 11:49:00
Zuzko,
máš snad dojem, že všechny děti jsou takové?

Krom toho si myslím, že přeháníš. Nevěřím, že ti dítě chodilo v 7 měsících - nanejvejš ti tak udělalo pár nejistejch krůčků kolem postýlky.
Piru
16.7.2008 23:10:51
Nemyslím si, že skate je nesmysl, naopak skvělé řešení pro dvě děti. Já mám kluky od sebe 6 let, ale z okolí přijímám jen kladné ohlasy. Navíc nevím, jestli je bezpečné a rozumné jít s kočárkem do města a mít druhé batole "navolno". Myslím, že neustálé opakování situace: "batole utíká, zabrzdit kočárek, chytit ho, přivést zpátky, odbrzdit kočárek, ujít dalších 5 metrů..." není řešení, to leda, že by člověk měl svatou trpělivost a moře času. Malému budou dva, do města jezdím zásadně s kočárkem, i když teď už většinu ujde. Ale jsou chvíle, kdy je lepší ho kousek popovézt. Možná mám málo vychované dítě, ale vedle kočárku prostě 4 km neujde a po městě nemůže běhat sám.
vrabečci
15.7.2008 23:06:31
člověče Dito,jestli to nebude tím že ve slově kočka se uprostřed věty malé k píše.
babička
  • 
15.7.2008 17:37:52
Když maminka pospíchá.je dobré mít caparta před sebou,a udávat sama tempo. Já bych se ale bála, aby nestrčil nožičku do kolečka, chtělo by to ještě kryt.
  • 
10.7.2008 23:08:22
Děkuji , je to přesně tak co píšeš. Jenom by mě zajímalo kolik těch dětí mají opravdu zdravotní problémy. Protože já potkám sotva 1% dětí kteří chodí tak jak mají ve věku tak jak si myslíme že by to mělo bejt.
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
10.7.2008 12:51:51
To od Tebe zní,jako by děti všech matek,co tu o skejtu píšou měli zdravotní problémy a museli lítat po doktorech. V tom případě se omlouvám
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
10.7.2008 12:44:31
Jsi asi jediná,kdo uvedl koupáni na pravou míru,jaksi si nevzpomínám,že všechny maminky tenkrát v diskuzi psaly,že dítě alespoň omývají.Jen si pamatuji,jak jedna uvedla,že dětské vlhčené ubrousky nepoužívá a že děcko při přebalování otírá plínou(nevím zda vlhkou či suchou) a když je nakládačka,tak omyje prdelku pod kohoutkem,nevím tedy jakým způsobem tato maminka cestuje,zřejmě sebou nosí vlhkou plínu,která musí být za chvíli pěkne zatuchlá,no brr.

No ale to s článkem nesouvisí,ani s nijak extra s tím,co jsem napsala,hlavním cílem bylo zastat se Zuzky s tím že jsem uvedla,že zřejmě vše co není podle knížek o dětech je špatně...
 Příspěvky 110 z 181 [Dalších 171 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.