| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsem rodila v Krči

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 89 [Dalších 59 >>]
6.8.2007 22:22:51
Míšo, tak nevím, já rodila naposledy před dvěma roky, jinak celkem třikrát, a právě testy na HIV byly jediné, kde po mně v každém těhotenství chtěli výslovně podepsat souhlas s odběrem, jinak že mi ty testy neudělají Ty ostatní odběry a vyšetření se buĎ udělaly nebo neudělaly i bez podpisu.

---------------
Míša, Junior *97, Beruška*2006
6.8.2007 21:51:39
Sylvie,
testy na HIV jsou skutečně v těhotenství povinné ze zákona. Je to to jediné, co povinné je, všechno ostatní se dá odmítnout.
Aghi+Fík1/08+Ája6/09
6.8.2007 21:17:04
Majdo dík! Náhodou to bylo super napsané, s vtipem a lehkostí! Já jsem si to se zájmem přečetla, čeká mě to poprvé, tak jsem se zakousla a nachytala info! Všude čtu jen odborné články, ale takhle jsem se aspoň od vás všech dozvěděla vlastní zkušenosti!
6.8.2007 20:55:56
možná kdybys tam aspon tuhle větičku dopsala , třeba by to pak nevyznělo tak zaujatě
6.8.2007 18:01:14
já myslím, že tahle informace by tam asi byla, kdyby byl výsledek positivní, stejně jako by tam byla info o žloutenkách nebo jiných lahůdkách, ale oni to mléko stejně pasterují (nebo pasterizují, co je správně?) a virus HIV, stejně jako spousta jeho "kamarádů" je mimo nositele spíš hromádka neštěstí, než silný nepřítel, tak třeba na něj stačí obyčejný saponát, pokud se povrchové desinfekce týče, a ta pasterizace je dostatečná ... myslím, že postupy hodně pokročily od doby, kdy mi na Karláku řekli, že už mi nebudou dávat každý týden Hystágu na alergii, protože se vyráběla z nekontrolovaných krevních konzerv, bylo mi devět let ... v šestnácti mi to došlo a šla jsem na testy, které byly negativní, stejně jako všechny následující.
6.8.2007 17:53:54
jojo, pan doktor Tůma mě přijímal na konci června s kontrakcemi, když jsem si uklouzla po vytřené podlaze, a chlapečka mi udržel v bříšku infuzemi s magnésiem, je opravdu moc milý, v sobotu jsme ho potkali s řvoucím Adámkem v kočárku a on se na něj smál a zdravil ho:o)
6.8.2007 17:50:42
děkujeme, právě jsme vyhnali jeden zlý prdíček, malý je úplně zpocený a já taky, protože trávíme čas společně v šátku, ten je na prdíčky prý nejlepší:o)ale teď už snad spinká:o)
6.8.2007 17:42:27
neboj, všechny jsme to přežily, jak vidíš:o)
6.8.2007 17:33:26
:-) vůbec to tak nevyznělo, jenom jsem si myslela, že by bylo dobré to říct :-)
6.8.2007 17:28:08
tak jsem to nemyslela, jen že je fajn, když to jde a já na to byla prostě fixlá, pardon, jestli to vyznělo takhle...
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 89 [Dalších 59 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.