| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nikdy dítětem netřeste!

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 85 [Dalších 45 >>]
helena
  • 
4.4.2007 16:39:18
no, asi jste
Katka,kluci 4 a 8
  • 
4.4.2007 15:52:45
Vůbec nemáš za co děkovat :) To s výchovným selháním je právě to, co mě také trápilo. Já si prostě představovala, jak to vše budu zvládat levou zadní a jak budeme s miminkem všichni happy....No a pak ten střet s realitou byla docela pecka.Někdy jsem se během dne ani nepřevlékla z pyžama, byl problém se dojít osprchovat a večer už jsem trnula hrůzou,co zase bude v noci.A to v odborné literatuře stálo : dítě obvykle spí od 3 měsíců celou noc! HA,HA.
Já to hrozně těžce nesla,pořád jsem strašně řešila, co a jak udělat, aby spal. No a nakonec se ukázalo,že nejlepší je to právě moc neřešit a hlavně se pokusit se tím moc nestresovat.....No,a dneska je z něj školák, který v devět zaleze a ráno v sedm ho nemůžu dostat z pelechu.V sobotu spí do desíti.Něvěřila bych tenkrát,že se toho kdy dočkám. Tak se mějte v rámci možností fajn a vydržať!
Ema
  • 
4.4.2007 15:45:53
Já jsem asi taky blbá, ale i polní, nebo lesní cesta, pokud máte kvalitní kočár určený přímo na výlety do přírody (jako je třeba TECH4 od Chicco)a nejedete ryclostí relí. Tak je pro mimčo rozhodně lepší než rovný chodník ve smradlavém velkoměstě.
klara,1 syn
  • 
4.4.2007 14:51:09
Ahoj Katko,
díky,díky,díky...:) Tvoje psaníčko mě potěšilo.Konečně se našel někdo,vedle koho si připadám já i s mým dítětem normální.Chápu odpočinek v práci.Já si odpočinula,i když jsem vyměnila jedno 1,5leté dítě za 26 puberťáků :) (srandu si nedělám).Ty to asi jako jedna z mála pochopíš.U mě to je o to horší,že jsem dlouho studovala výchovu a vzdělávání dětí, k tomu praxe a nakonec-u vlastního dítěte pocit totálního selhání.Jedinné,co mi zbývá,je to přijmout,tak jak to je. Do pěti let,spousta času :) ( s tím spaním...).Ještě jednou díky.Klara
Katka,kluci 4 a 8
  • 
4.4.2007 12:53:10
Ahoj Kláro,
náš nespavec spal dlouho s námi, když jsem pak čekala druhé, naučili jsme ho alespoň usínat v pokojíčku. Ale téměř vždy v průběhu noci skončil u nás v ložnici. Když už byly 2 a vzala jsem někdy do postele mimi, tak se holt stávalo,že jsme tam ve finále byli 4 (já, manžel + děti).Neboj se, ono to nějak dopadne.Já vím,že se mi to říká, vzpomínám na dobu kdy starší nespal dost nerada,myslím že to u mě nechalo i docela následky v podobě rozhozených nervů, které už se nedaly úplně dokupy.Do práce jsem šla taky hodně brzo, při tom starším to pro mě fakt bylo vysvobození - já jsem se po tom alespoň na něj těšila a tak nějak jsem i ty prořvané noce lépe zvládala (i když to vypadá divně). Do té doby jsem ale byla fakt na dně.Až s tím druhým jsem pochopila, jak pěkně může být některým mamiminám na MD.... Tak ti přeju hodně síly ať je případný druhý prcek kliďas.
helena
  • 
3.4.2007 20:01:11
neberte si to osobně, psala jste ale po polní cestě, ta je u nás hrozná, tak co jsem si měla myslet? Ale už mě to nebaví, dostali jsme se někde jinde, než byl problém v článku, takže dobrou noc z Valašska posílá H.
helena
  • 
3.4.2007 20:01:03
neberte si to osobně, psala jste ale po polní cestě, ta je u nás hrozná, tak co jsem si měla myslet? Ale už mě to nebaví, dostali jsme se někde jinde, než byl problém v článku, takže dobrou noc z Valašska posílá H.
alena
  • 
3.4.2007 19:26:40
mno asi jsem debil- s kočárkem do lesa(přírody)?no jasně.- přece po cestě!snad jde každá,která má tu možnost a není lemra-nebo je snad lepší vyvézt mimčo do ulic napolykat se smogu a výfukových plynu??Nebo si snad představujete,že kličkuju mezi smrkama :)))))??Lemra nejsem a kvuli tomu lesu si i popojedu kousek autobusem-ten starší by to sám ještě neušel,zdravím
blabla
  • 
3.4.2007 19:01:00
zajimave jak prece jen neco z te ameriky je dobre a pomuze a neni to jen o tymu blbu, co nema co na praci... mmch kritizuju DENISU a jeji pohled na clanek
blabla
  • 
3.4.2007 18:24:59
ano - ja te naprosto chapu... ja to mela to samy co ty 9 mesicu... plakala treba 2 hodiny v kuse, pak 15 minut kojeni a zase na novo.... neustale dokola... kdyz byla trochu starsi, tak jsem mela stesti, ze spala obcas i 3 hodky v kuse a ja mohla nabrat trochu sil... nastesti jsem netrasla s miminkem, ale s postylkou... ale take jsem silhala po okne, jestli by nebylo lepsi z neho vyskocit... zoufalstvi udela z milujici mamy litou san... jak stastne maminky, ktere toto nikdy nepocitily a nepociti...

a i kdyz o tomto pise tym americanu, co nemaji nic na praci, je dobre, ze se jejich tupe vyroky tisknou, pac nekterym detem zachrani zivot a maminky, ktere by to jinak dusevne nevydrzely, nemusi jit do basy... tento priblbly americky clanek prelozeny do cestiny (a urcite jinych reci) muze byt alsepon motivaci pro zoufale, nebo i nevedome maminky, ktere nevedi co je MUZE (i kdyz nemusi - to zalezi individualne od miminka) CEKAT....
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 85 [Dalších 45 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.