| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nikdy dítětem netřeste!

 Příspěvky 110 z 85 [Dalších 75 >>]
25.4.2007 15:42:33
mne na tomto clanku desi ty reakce...jak si maminky neco prectou a okamzite zacnou prehodnocovat, jestli jejich manzel saha na mimino dobre nebo spatne a jestli by mu nemely preventivne zakazat jakekoli nesetrne hry, ejstli anhodou ta lesni cesta moc netrese s kocarkem....trochu selskeho rozumu by to chtelo. Tuhle jsem cetla clanek Vychova ditek v cechach http://www.rodina.cz/clanek5642.htm a byla tam zminka o tom, ze se ztraci tzv.intuitivni rodicovstvi. Ono neni se cemu divit - siroke rodiny, kde mlade holky odpozorovavaly od svych starsich sester a mladsich sourozencu, jak se maji postarat o dite jsou pravdepodobne definitivne historie a co si clovek nenacte, to nevi. Ale je to skoda.

jinak jsem taky byla svého času ve stavu, kdy otevřená pusinka mého sladkého miminka připomínala bezedný řvoucí chřtán. sice jsem s ní tuším netřásla, ale měla jsem potíže jí nepřiložit na obličej polštář ... připoměl mi to ten příspěvek maminky, co popisovala, jak ve 3 ráno budila muže, že se bojí, aby dítěti neublížila...tak to taky znám. A tu poruchu spánku, jak i když se konečně podaří docílit toho, že děti spí, tak máma vstává v těch původních dvouhodinových intervalech...Jdu si přečíst diskusi k Anglickým listům o mateřské dovolené, tam mi holky připomenou, že mateřská je vlastně brnkačka a že strasti raného mateřství prožívám poněkud nabubřele :-)
Irča, 2 holčičky
  • 
16.4.2007 21:30:07
To jste přehnala s tím komentářem, ne?
helena
  • 
16.4.2007 21:26:57
...no, hlavně, že to Vaše vyjadřování je super.Ubožačka jste Vy a dejte mi už pokoj s tím napadáním a pište raději svoje názory na článek.
SnowWhite
14.4.2007 14:01:09
Tyhle věci prostě fungujou - objevili jsme to náhodně u starší dcerky. Fungoval vysavač, fén, ale i prčka - stačilo posadit v autosedačce před pračku a buď okamžitě usnula nebo fascinovaně čučela do bubnu s barevným prádlem....... téměř hypnotické účinky :-). Mladší už jsme cíleně umísťovali nad postýlku fén
Andrea
  • 
12.4.2007 23:38:56
Debil jste patrně vy, obstarožní debil, který si pořídil ubožáka. To vaše vyjadřování je fakt síla. Chudák to dítě takovou praštěnou matku
Zuzka, Petřík 3 roky
  • 
12.4.2007 15:27:58
malý mi doma taky zmodral při kojení. první co mě napadlo - s ním zatřášt. ne moc, jen natolik, aby se nadechl. Pomohlo to. Podruhé jsem s ním musela zatřást v 1,5 roce věku,kdy v noci chytl první laryngitidu (nevěděli jsme, co to je) a dusil se.
Autorka
  • 
11.4.2007 16:00:59
Mila Bublinka.
Chcem len reagovat na to, ze aj ked povodne zdroje su anglicke,tu uverejneny clanok je prekladom mojho clanku, ktory som napisala v svojom rodnom jazyku slovencine, a tomu som prisposobovala aj stylizaciu a clanok presiel posudenim mojich priatelov,laikov,ktorych eventualne pripomienky som zvazila. Suhlasim s Vami,ze ten isty obsah by rodeny Cech napisal inak, mozno pouzil ine slova, inu stylizaciu. Urcite by ani mne "nerezal" clanok,ktory by boljednoduchym prekladom
hoci z tak blizkeho jazyka akym pre mna cestina je, do slovenciny.
Preto su doleziti kvalitni prekladatelia. Preklad clanku do cestiny som nerobila ja a clanok v cestine som videla az vo finalnej podobe. Dakujem za postreh
MUDr. Slavomira Stankova
bobišek7
10.4.2007 22:47:37
Konečně dobře napsaný názor, souhlasím s Pavlou.
ivaru
  • 
10.4.2007 13:25:45
...maminky...z hrůzou čtu článek, vůbec jsem to netušila, přesto mi samozřejmě bylo jasné že "třesení" pro miminko není určitě nic dobrého...ale já to jednou nevydržela a zatřásla....ted tu bulím a proklínám se...už tenkráte jsem se proklela, ale to jsem nečetla tento článek, což je opravdu škoda,protože jsem si jistá, že bych se tenkráte udržela...i když to bylo opravdu zoufalství...jak jedna maminka píše že mlátila pěstičku do stěny...asi jsem to měla vyřešit takto...já doufám, že se mému chlapečkovi (tenkráte 5měsíčnímu) kvůli mé nezvladatelnosti mého já nic nestalo, nikdy si to nepřestanu vyčítat a jdu všem maminkám co znám poslat tento článek...
  • 
10.4.2007 13:18:58
...maminky...z hrůzou čtu článek, vůbec jsem to netušila, přesto mi samozřejmě bylo jasné že "třesení" pro miminko není určitě nic dobrého...ale já to jednou nevydržela a zatřásla....ted tu bulím a proklínám se...už tenkráte jsem se proklela, ale to jsem nečetla tento článek, což je opravdu škoda,protože jsem si jistá, že bych se tenkráte udržela...i když to bylo opravdu zoufalství...jak jedna maminka píše že mlátila pěstičku do stěny...asi jsem to měla vyřešit takto...já doufám, že se mému chlapečkovi (tenkráte 5měsíčnímu) kvůli mé nezvladatelnosti mého já nic nestalo, nikdy si to nepřestanu vyčítat a jdu všem maminkám co znám poslat tento článek...
 Příspěvky 110 z 85 [Dalších 75 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.