| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku A zase to Vrchlabí:)

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 173 [Dalších 143 >>]
Kaca
  • 
30.11.2006 23:15:41
Tak když už jste tady, tak já se taky přidám s díky :) Také jsem Vás měla u porodu a musím poděkovat za Váš úžasný klid, trpělivost, empatii a podporu, doufám, že zůstanete věrná své profesi, s Vámi rodit je radost :-))) Jestli si Vás tedy nepletu - pokud tam tedy nebylo více Slovenek s dlouhým copem (byla jsem tam v květnu 2003), bohužel jsem tehdy nějak nezaznamenala jméno :-)
linda kovacicova
  • 
30.11.2006 22:14:51
mila wataniky....
bohuzel uz se semnou ve vrchlabskej porodnici nestretnete nakolik sem koncem srpna koncila a vratila sem se na slovensko do sveho rodneho mesta....sem rada,ze sem vam mohla byt oporou a pomoct....strasne me to hreje pri srdci,ze na me spominate len v dobrom.....preju vam vsecko naj-naj
S pozdravom zustava Linda kovacicova
Linda
  • 
30.11.2006 21:17:21
Rentgen a ultrazvuk jsou naprosto odlišné věci. Škodlivý vliv ultrazvuku na plod nikdy prokázán nebyl, proto se taky běžně provádí. Rovněž epidurál je místní znecitlivění matky, na dítě nemá vliv. Nechápu, kam Miriam na ty bláboly chodí.
30.11.2006 17:51:56
Mam jen poznamku k HK.
Moje dcera se narodila ve Vrchlabi, ale melo vrozeny zapal plic a musela na JIP - pry z vdechle plodove vody, takze jsem po par dnech jela za ni do HK. Je pravda ze v HK se na Vrchlabi divaji opravdu velmi negativne. Krome soucitnych projevu (ze jsem dali obeti te hrozne porodnice) jsem se ale setkala i s naprostym nepochopenim problematiky prirozenych porodu, otcu na rooming-in a podobne. Takze bych tu jejich kritiku nebrala jako prilis racionalni ale spis jako zde obvykly spor klasika kontra alternativa.
watanaki
  • 
30.11.2006 17:04:13
Dík za informace.
majka a pavlinka
  • 
30.11.2006 15:50:15
Porod byl sice tezsi ale ne strasny, dopadl prece dobre. Chtela jsem jen rict, ze u me to bylo naopak, na me byl personal vlidny a ja neco takoveho procedila mezi zuby /mozna to v tom zapalu boje ani nevnimali/. Bylo to ode me sproste protoze jsme se vsichni snazili. Pise se tady jen o vulgarnim chovani osazenstvu nemocnic ale myslim si, ze nektere z nas by mohly sahnout si taky do svedomi a zamect si napred pred svym prahem nez se pusti do pitvani nepodstatnych malickosti a soustredit se na vysledek jako takovy. Tim nechci samozrejme shodit nektere z diskutujicich s velmi spatnymi zazitky jen jsem chtela dodat za i rodicky mohou byt zle, nespravedlive a sproste, jen se k tomu nekdy priznat.





30.11.2006 14:53:29
Ahoj Sumi,
mas samozrejme pravdu, ja se jen nechala unest tim, co bylo napsano vyse (nevim uz od koho), ze by zeny misto rozeni doma mely vyvijet tlak na porodnice aby tam bylo mozno rodit prirozene. Psala jsem to proto, ze mam ze sveho okoli zkusennost, ze vetsina zen tuhle touhu nema a navic nekteri jsou tak neinformovani ze prirozeny porod (v porodnici) spojuji s porodem bez lekare apod...
Nechtela jsem se nikoho dotknout, byl to povzdech spis kvuli tomu "tlaku" na porodnice, ktery vubec nechapu, jak by se mel v praxi provadet jinak, nez predtim presvedcit tu vetsinu rodicek. Coz je ale zasahovani do jejich svobodne volby takze je to zacarovany kruh :-)))

Snad se tu rozbehnou porodni domy, to by bylo urcite idealni reseni.

30.11.2006 14:13:45
Ahojky,

moc krásný článeček, děkuji :o). Přeju tobě, Jeníčkovi a celé rodině hodně štěstíčka :oD
30.11.2006 11:50:11
Taky jsem rodila ve Vrchlabí teď v září a můžu říct, že se mi můj porod ( do vody)moc líbil. Mám to do Vrchlabí celkem daleko - z Liberce- ale stálo mi to za to!
cizinka
  • 
30.11.2006 11:03:19
Watanaki,
Avsak o tech kurzech pro personal bylo v zari :http://lidovky.zpravy.cz/zdravotnici-se-uci-jak-na-rodice-dnq-/ln_noviny.asp?c=A060904_000067_ln_noviny_sko&klic=215001&mes=060904_0
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 173 [Dalších 143 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.