| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak žít a zacházet se smutkem

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 105 [Dalších 75 >>]
neverici
  • 
6.7.2006 2:00:31
Neprijde ti to jako rouhani, napsat: I když "k tomu nahoře" budu mít pár otázek. ? Prijde mi, jako bys az do te udalosti byla slepa k utrpeni jinych. Protoze az tato udalost te prinutila se ptat, jaky to ma smysl. Coz znaci, ze predtim sis tuto otazku nekladla. Coz znaci, ze te nenapadlo premyslet o utrpeni jinych az dokud se to nestane take tobe. Prijde mi to velmi sobecke, a charakteristicke pro mnoho vericich lidi. A take velmi urazlive k bohu, pokud nejaky existuje.

jinak samozrejme je to uplne normalni, ze on to clovek vi, ze se tyhle veci stavaji, a kdyz se to pak stane jemu, tak je to hrozne.

preju ti, at se s tou ztratou naucis zit, a abys byla zase stastna.
3.7.2006 21:14:37
Pawli a všechny ostatní maminky, které potkala taková veliká ztráta.
Moc Vás obdivuju, já bych to asi nezvládla, vím jak jsem dva dny před propuštěním z nemocnice brečela, když mi vzali malého a odvezli ho na ozařování kvůli žloutence. Bylo mi hrozně smutno, bála jsem se. Když jsem si Vaše články četla, hrozně jsem brečela. Jste silné, i když jste vlastně museli být.
Přeju Vám už jenom samé štěstí a jenom to "příjemné" trápení. Alča+Ondrášek
3.7.2006 21:13:51
Pawli a všechny ostatní maminky, které potkala taková veliká ztráta.
Moc Vás obdivuju, já bych to asi nezvládla, vím jak jsem dva dny před propuštěním z nemocnice brečela, když mi vzali malého a odvezli ho na ozařování kvůli žloutence. Bylo mi hrozně smutno, bála jsem se. Když jsem si Vaše články četla, hrozně jsem brečela. Jste silné, i když jste vlastně museli být.
Přeju Vám už jenom samé štěstí a jenom to "příjemné" trápení. Alča+Ondrášek
3.7.2006 13:29:52
váš článek je psaný opravdu srdcem,děkuji vám za něj.Mám stejné pocity před měsícem se mi narodila mrvá dceruška a snažím se s tím žít.Dáváte mi sílu to zvládat.
mějte se hezky
Irena
Hela
  • 
3.7.2006 10:51:35
Jen chci napsat - držím palečky a přeju ať je holčička zdravá.
Marketa
  • 
3.7.2006 5:34:30
Taky nevim jak v takovych situacich reagovat. Sdilet radost je tak jednoduche, ale projevit, ci reagovat na bolest je strasne tezke.
Ani ted nevim, co hezkeho napsat, jak potesit. Snad jenom hodne sily a podporu v rodine.
  • 
2.7.2006 19:26:33
Nemůžu se nepřidat, je to síla...
Taky ta doba po... Člověk to asi nikdy nepochopí proč, ale jsem si jistá, že tenhle článek opravdu a skutečně pomůže hodně rodičům.
Vidím teď teprve jakýma "blbostma" se trápím... Každý má něco, ale tohle...
Každopádně moc přeju aby už bylo jen líp a líp!!
Hodně ZDRAVÍ a štěstí Vám všem...
Jitka
  • 
2.7.2006 19:06:33
Milá Pawli,právě jsem dočetla Váš článek, tedy oba dva a po tvářích mi tečou slzy a uvnitř mi je děsivě.My s manželem jsme spolu devět let a před dvěma roky se nám narodil syn Lukášek...
Neumím si vůbec představit co jste s manželem prožívali.
Moc Vám držím palečky,aby plánované miminko bylo zdravé a vše se vyvíjelo tak jak má.
Jste moc a moc statečná.
bludička
  • 
2.7.2006 18:38:40
nemáš za co se stydět. I malicherná starost je starost.
Samozřejmě ve srovnání s tím co si někteří prožijí je to banalita,ale i banalita umí trápit.

Nás trápí třeba finance. Mrzí,že to nemá manžel v práci lehký,že drtivá většina peněz kterou vidělá živí jeho šéfa - a my kolikrát jsme na dně.

Pak si,ale vždy řeknu,že to že jsme zdraví a že máme zdravé děti - je samo o sobě to nejcennější co máme.
Alč@
2.7.2006 18:35:39
Přečetla jsem si celý příběh a všechny příspěvky.

Pawli znám osobně - je to kamarádka a když se to s Lukáškem stalo byla jsem z toho uplně na dně. Čekala jsem sama miminko a tohle mě srazilo na koleno.
Probrečela jsem xx nocí a hrozně mě štvalo,že nemám tu moc Lukáškovi nějak pomoci.

Čas postupně odvál nejhorší šok - a když jsem v ruce držela svou čerstvě narozenou holčičku - přišla mi od Pawli zprávička a kromě gratulace mi řekla že i ona má v bříšku miminko.

Měla jsem moc moc radost a mám jí doteď. moc moc držím palečky.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 105 [Dalších 75 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.