| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Den otců – dluh dobrým tátům a mužům vůbec

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 56 [Dalších 16 >>]
Dita
  • 
16.6.2006 14:12:54
Zajímalo by mě, jakým způsobem slavíte narozeniny atd. Děti vám taky kreslí obrázky? Tak to by pak neměl být problém i při oslavách dne matek a otců, ne?
Martanek 1
  • 
16.6.2006 14:04:25
Nejenom vikend :)
neregistrovaný
16.6.2006 13:52:28
Ano máte pravdu. Stejně jako Váš názor, že nenávidím ženy a blábláblá. My se neshodnem, takže to ukončeme.
Příjemný víkend
neregistrovaný
16.6.2006 13:47:40
Měl jsem spíš namysli rodičovská "láska, péče atd". Jinak souhlasím.
16.6.2006 13:47:08
Jsem proti zavedení dne otců, ale stejně tak bych zrušila den matek, sv. valentýna a další nesmyslné svátky. U nás doma neslavíme kromě vánoc a dětských narozenin nic. Dárky si dáváme po celý rok, když chceme někomu udělat radost. A já to beru tak, že kdyby mi manžel kupoval dárek třeba k výročí svatby (taky neslavíme), bude to proto, že MUSÍ. Když mi ho přinese třeba 16. června, protože zrovna svítí sluníčko a on za výlohou viděl něco co by se mi líbilo, je to proto, že mi chce skutečně udělat radost. Takže asi tolik ke slavení.
16.6.2006 13:42:16
Pardón vypadlo mi slovíčko :o) a hnedka by to změnilo význam :o(

mělo tam být: a ona to rozhodně "dovolená" není.
Martanek 1
  • 
16.6.2006 13:36:52
To je Váš názor, že nenávidím muže. Obhajovat se nebudu a ani nechci. To co jsem napsala, za tím si stojím. Ať jste to pochopil po svém nebo ne. Ve svém okolí znám jednu ženu, která skutečně jak Vy říkáte "nepůjčuje". dítě otci. Dokonce přiznám, že je to moje švagrová z manželovy strany. Nesmírně mi to vadí, odsuzuji to a ona to také dobře ví. Nevidím věci jak si myslíte jen žensky, ale snažím se myslet hlavně na děti. Opakuji, slavení svátku je druhořadé. Ať každý sám za sebe zhodnotí jaký je otec, či matka a pak si to slaví. Vždyť o nějaký svátek vůbec nejde.
16.6.2006 13:36:37
Ahojky :o),

článeček se mi moc líbil a myslím, že otcové si svátek zaslouží :o), vždyť ti špatní na něj stejně budou kašlat. Moc obdivuji muže, kteří jsou s dítětem na rodičovské "dovolené".


pro neregistrovaného :o) : na mě zas jak červenej hadr na býka působí to slovo "DOVOLENÁ" :o(, protože to jaksi evokuje v mysli obrázek pláže a válení si šunek a to rozhodně "dovolená" není.
Martina
  • 
16.6.2006 13:29:03
Tak jo, ten si zaslouží obrázky a kytičku a pusinky a všechno :-)))
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 56 [Dalších 16 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.