| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsem byla překvapená realitou

 Příspěvky 110 z 130 [Dalších 120 >>]
Edetka
  • 
12.11.2008 11:59:20
Sice jsem v osmém měsíci těhotensví, ale konečně se někdo cítil stejně jako já nyní..
Těhotenská demence u mě napadla už všechny mozkové buňky a místo plánovaných aktivit (tělocvik, práce, procházky, zdravá výživa) jsem na tom úplně stejně jako zde píšící..
A dále si to představuji (už jsme se také vzpamatovala z představ) úplně stejně jako je to v tomto článku.. takže si nic neidealizuji, jsem šťastná, když mimčo kope (jinak mám děs, že se něco stalo) a na poznámky manžela, že si snad dělám z něho srandu?!! (když plácám nesmysly) nereaguji, protože je stejně zapomínám dřív, než je dořekne...
Tento jiný stav beru jako ideální život šťastného dementa.. :-)
wooloong
  • 
20.6.2007 9:31:05
To je úžasnej článek, už dlouho jsem se takhle nenasmála. :o) Pište dál. :o)
Kačík+klučík
1.12.2006 10:06:01
Nádherně a legračně napsaný článek, podle mého až příliš pravdivý, jsem ve 30.tt a co se týče té těhotenské demence, již jí trpím asi od 16.tt, kočky mám doma též....jen jsem zvědavá, jak to bude u mě po porodu...
14.6.2006 16:49:05
Dekuji za krasny clanek, zasmala jsem se az mi u toho tekli slzy, jsem v 6m a s tou casti co je mi znama se uplne stotozniji snad uplne ve vsem, naivita aktivnosti, prichazejici tehudemence... A jak to tak vidim bude to uplne stejne :-)
Murka 21 tt
  • 
13.2.2006 23:58:24
Bellano, jsi moje zrcadlo. Aneb jsem tva verna kopie ( zatim ).
  • 
12.2.2006 17:09:47
Tenhle článek je fakt super, takhle nějak probíhá i to moje "šťastné období" celý den strávím poutí mezi lednicí a špajzem a celou noc prospím v polosedě, připravená k rychlému běhu na nejmenší místnost v domě. Mé představy se také poněkud upravily, co se týče těhotenství a naivní představy prvních měsíců rychle vystřídal děs z blížícího se data porodu.
1.2.2006 18:39:07
Ahojky Tergy,
při čtení tvého příspěvku jsem se musela smát. Zatím nevím jeslti budu stát o oxitocin a pod.,protože porod mám teprve před sebou ale jinak jsem se v celém tvém příspěvku viděla a hlavně slyšela:-).Přeji ti hodně štěstí a hlavně pevné nervy
1.2.2006 18:38:43
Ahojky Tergy,
při čtení tvého příspěvku jsem se musela smát. Zatím nevím jeslti budu stát o oxitocin a pod.,protože porod mám teprve před sebou ale jinak jsem se v celém tvém příspěvku viděla a hlavně slyšela:-).Přeji ti hodně štěstí a hlavně pevné nervy
1.2.2006 18:38:03
Ahojky Tergy,
při čtení tvého příspěvku jsem se musela smát. Zatím nevím jeslti budu stát o oxitocin a pod.,protože porod mám teprve před sebou ale jinak jsem se v celém tvém příspěvku viděla a hlavně slyšela:-).Přeji ti hodně štěstí a hlavně pevné nervy
1.2.2006 18:36:32
Ahojky Tergy,
při čtení tvého příspěvku jsem se musela smát. Zatím nevím jeslti budu stát o oxitocin a pod.,protože porod mám teprve před sebou ale jinak jsem se v celém tvém příspěvku viděla a hlavně slyšela:-).Přeji ti hodně štěstí a hlavně pevné nervy
 Příspěvky 110 z 130 [Dalších 120 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.