| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsem rodila nerodila

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 288 [Dalších 258 >>]
Blanka
  • 
11.1.2006 22:17:23
Ahoj Máto,
neděkuj. Já si taky myslela,že jsme sama,ale i až teď vidím,že je nás víc,co trápí jak jejich mimča přišla na svět.
Taky neříkám porodila jsem...
Blanka
Blanka
  • 
11.1.2006 21:50:17
Ahoj Věrko,
koukám,že my ženský když něco nezvládneme,jsme z toho docela dlouhou dobu zničené a v hlavince to šrotuje.
Jsi pěkný drak a bolest vůbec necítíš. Já myslím,že taky vydržím dost,ale tohle bolelo jak ...Jizva se sice hojila dobře,ale ještě tak dva měsíce po té, to někdy bolelo.
Nechci Ti radit,na to nemám právo,ale zkus se na věc podívat pozitivněji. Já osobně,jak vyplývá i z mého příspěvku, bych kdyby bylo vše v pořádku plánovaného císaře nebrala ani za nic. Třeba půjde podruhé vše samo a bude to v pohodě.
Blanka
Blanka
  • 
11.1.2006 21:49:10
Ahoj Věrko,
koukám,že my ženský když něco nezvládneme,jsme z toho docela dlouhou dobu zničené a v hlavince to šrotuje.
Jsi pěkný drak a bolest vůbec necítíš. Já myslím,že taky vydržím dost,ale tohle bolelo jak ...Jizva se sice hojila dobře,ale ještě tak dva měsíce po té, to někdy bolelo.
Nechci Ti radit,na to nemám právo,ale zkus se na věc podívat pozitivněji. Já osobně,jak vyplývá i z mého příspěvku, bych kdyby bylo vše v pořádku plánovaného císaře nebrala ani za nic. Třeba půjde podruhé vše samo a bude to v pohodě.
Blanka
Blanka
  • 
11.1.2006 21:03:07
Ahoj realistko,
dost mě mrzí,že tady vykřikujete promiňte, ale tak trochu jako bába na trhu a vůbec neřešíte podstatu věci.
Přesně jak to píší Sylva a Daniela, řešíme tady né jestli jé cisař lepší a jak jsme na tom po zákroku fyzicky,ale psychiku. Jestli myslíte,že jsem na psychiatra,tak to tedy opravdu nejsem. Nemám depresi, jen mě prostě mrzí,že se neuskutečnilo něco, co jsem si tolik plánovala,na co jsem se připravovala. Zřejmě jste můj článek špatně pochopila. Tím nijak neříkám,že si nevážím zdraví svého dítěte a zdraví svého.Né,zaplať pán Bůh za to,že jsme obě v pořádku.

Řešíme tady to,jak se maminy cítí, co je trápí,když zažily císaře. Pokud jste vy sama rodila tímto způsobem a jste v pohodě jak fyzicky,tak psychicky, netrápí vás to,naopak říkáte "nejsem dole sešitá, rychle se mi postava vrátila do původního stavu apod.",tak pak budiž vám chvála.Ale pokud jste nám chtěla sdělit či napsat výhody císaře obecně,tak to šlo taky trochu lidštěji. Jsme ženy, mámy a nějaké cácorky z ulice.
Blanka
  • 
10.1.2006 13:08:45
Ahoj Lindo,
nebyla jsi sama co si prožila x-hodin bolestí.Já měla kontrakce od 16 hodin do jedné v noci, pak to začalo prostě slábnout... a nebyla jsem sama(koukni na jiné maminy, Renča apod.).Každá jsem holt jiné nátury,každá to prožíváme jinak.Někdo si oddychne,někdo je připraven na další bolest.Někdo císaře nakonec uvítá,někdo se tím bude trápit dalších několik let.Já to neuvítala. Vím,že to bylo dobré po malou, že se narodila v pořádku,ale já jsem se s tím bohužel nesmířila.Je to jen o mém pocitu.Není to žádná sobeckost.Tak bych nepsala,že to nechápeš. Já zase nechápu,že to někdo může jen tak přejít "co blbnete holky..."(neber to prosím osobně).
Děkuji ale za názor a měj se hezky
B.
Blanka
  • 
10.1.2006 13:08:44
Ahoj Lindo,
nebyla jsi sama co si prožila x-hodin bolestí.Já měla kontrakce od 16 hodin do jedné v noci, pak to začalo prostě slábnout... a nebyla jsem sama(koukni na jiné maminy, Renča apod.).Každá jsem holt jiné nátury,každá to prožíváme jinak.Někdo si oddychne,někdo je připraven na další bolest.Někdo císaře nakonec uvítá,někdo se tím bude trápit dalších několik let.Já to neuvítala. Vím,že to bylo dobré po malou, že se narodila v pořádku,ale já jsem se s tím bohužel nesmířila.Je to jen o mém pocitu.Není to žádná sobeckost.Tak bych nepsala,že to nechápeš. Já zase nechápu,že to někdo může jen tak přejít "co blbnete holky..."(neber to prosím osobně).
Děkuji ale za názor a měj se hezky
B.
Blanka, dcera 1.rok
  • 
10.1.2006 12:11:12
Ahoj cizinko,
díky moc za přání a za názory. Já to viděla, otevřela jsem se a tak jsem ani nemohla čekat mnohdy pozitivní reakce. Ale spíš se mi zdálo,že to některé maminy špatně pochopily - myslely,že jsem litovala sebe a nemyslela na dítě. Ale ono to tak vůbec nebylo. Já psala o svých pocitech a očekáváních.
Taky jsem se teď k mailu dostala po delší době, ale chci si všechno přečíst a na něco i reaguji.Je toho poměrně dost. S malým děckem to tak rychle nejde, času je málo. Měj se krásně a užívej zimy ( i když já jsem radši za sluníčko na jaře a v létě :o))
Blanka
cizinka
  • 
9.1.2006 16:35:19
Ahoj Blanko, koukla jsem si tady po delsi dobe. Dik za prani, a preji Ti totez. Tebe zas klobouk dolu za to, ze jsi otevrela tady mene otrepane tema. Poprve vykladat svoje pocity na netu musi byt take dost tezky - nemala cast ctenarek tady empatii nepreteka. Neber si moc k telu argumenty zjednosujiciho "zdraveho rozumu", ze nemas ceho litovat, pokud mas zdrave dite. Tento druh rozumu Ti ani nechybi. A existuje jiny druh rozumu - ten teoreticky, ktery se snazi pochopit svet v jeho komplikovanosti, a psychologie je jednim z jeho produktu. Z hlediska tohoto rozumu Tvoje pocity jsou uplne opravnene, a preji Ti, abys rychle ze svych pocitu zklamani uplne se zpamatovala. A hlavne stastnou a zdravou rodinu:-)
Blanka, dcera 1.rok
  • 
9.1.2006 14:16:01
Ahoj cizinko,
děkuji Ti a klobouk dolů,že se "pereš" i za cizí lidi.
Měj se krásné a pěkný nový rok.
Blanka
Blanka, dcera 1.rok
  • 
9.1.2006 14:13:16
Ahoj cizinko,
děkuji Ti a klobouk dolů,že se "pereš" i za cizí lidi.
Měj se krásné a pěkný nový rok.
Blaka
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 288 [Dalších 258 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.