| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsem rodila nerodila

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 288 [Dalších 268 >>]
Blanka
  • 
12.1.2006 18:58:06
Ahoj Lenko,
jen malý příspěveček k Tvému článku (trochu mě z toho šel mráz po zádech a hlavně mi z toho bylo úzko,ale hlavně že vše dobře dopadlo). Já,když mi to řekli,že musí provést císaře, tak jsem se sic orosila,ale hned jsem reagovala (to jsme v článku nepsala),že bych aspoň chtěla lokální anestezii. To bohužel nešlo,když se pospíchá, musíš mít celkovou narkózu.Prý než epidurál zabere,trvá to i půl hodiny a mohlo by být pozdě.Tak mi to řekli v porodnici.
Kdybych s císařem počítala dopředu, taky bych chtěla jen lokální anestezii,to by u toho mohl být i manžela a viděli bychom malou hned.Ale nebylo to plánované :o(
To jenom na okraj.Měj se hezky a je dobře,že jsi taky napsala svůj příběh.
Blanka
cizinka
  • 
12.1.2006 14:57:17
Blanko,
Tobe diky za tvoje slova. Kdysi nekolika mych kamaradek a i par zen, ktere nahodne potkala jsem ve vlaku, pomohly mi se vyrovnat s vlastni porodni zkusenosti. Citim se zenskemu rodu zadluzena a delam vrbu vsem, komu mam prilezitost. Jinak se svym soucastnym zamestnanim jsem zatim spokojena:-)).
Blanka
  • 
12.1.2006 13:30:35
Zuzano,
z vašeho příspěvku vyplývá,že se jenom lituji, či že mi je líto pěněz nebo snad nejsem vděčná za zdravé mimino. Copak jsem praštěná pavlačí? Už jsem se opravdu rozkatila. Vy máte sice pravdu, ale já se přeci nelituji. Přesně jak to píše Daniela,píšu jen o tom co mě trápí a nejsem sama, ale to už v příspěvcích bylo mnohokrát zmińováno. Podle vás,když jsem v článku nenapsala v každém odstavci,jak miluji své dítě,tak ho nemiluji a nejsem vděčná za jeho zdraví? Trochu divné, ne? Chápu,že jste to neměla také jednoduché,ale zřejmě jste jiný typ člověka,který se s tím líp vyrovná. Kdyby si každý všechno přelouskal po svém,nějak to vzal, nějak se s tím vyrovnal,nějak to přijmul,tak by potom diskuse na Rodině nemusely vůbec být!!!
Zdravím
B.
Blanka
  • 
12.1.2006 13:29:14
Zuzano,
z vašeho příspěvku vyplývá,že se jenom lituji, či že mi je líto pěněz nebo snad nejsem vděčná za zdravé mimino. Copak jsem praštěná pavlačí? Už jsem se opravdu rozkatila. Vy máte sice pravdu, ale já se přeci nelituji. Přesně jak to píše Daniela,píšu jen o tom co mě trápí a nejsem sama, ale to už v příspěvcích bylo mnohokrát zmińováno. Podle vás,když jsem v článku nenapsala v každém odstavci,jak miluji své dítě,tak ho nemiluji a nejsem vděčná za jeho zdraví? Trochu divné, ne? Chápu,že jste to neměla také jednoduché,ale zřejmě jste jiný typ člověka,který se s tím líp vyrovná. Kdyby si každý všechno přelouskal po svém,nějak to vzal, nějak se s tím vyrovnal,nějak to přijmul,tak by potom diskuse na Rodině nemusely vůbec být!!!
Zdravím
B.
Blanka
  • 
12.1.2006 13:17:10
Cizinko, Tebe je tady škoda, ty jsi měla být psycholog.
Děkuji Ti za Tvoje slova.
Blanka
Blanka
  • 
11.1.2006 23:41:15
Ahoj Lorino,
po přečtení Tvého článku mi je smutno a vidím,že už opravdu není důvod truchlit.
Měj se hezky a hodně zdraví Tvým dětem a Tobě pevné nervy.
Blanka
Blanka
  • 
11.1.2006 23:18:03
Ahoj cizinko,
napsala jsi to Sally dobře,já jsem jenom nenašla vhodná slova jako ty. Přesně tak,já se nelituji, psala jsem jen o pocitech. Možná jsem popsala to, co trápí některé jiné maminy, tedy určitě jsem to popsala. A je dobře,že se diskuze (i když přííííšerně dlouhá) na toto téma rozběhla.
Teď budu určitě chytřejší nejen já,ale i všechny ostatní,které si něco plánovaly, něco si idealizovaly a ono to bylo ve skutečnosti jinak.
B.
Blanka
  • 
11.1.2006 23:09:14
Zřejmě jste můj příspěvek dost dobře nepochopila.Jsem ráda za zdravé mimčo, jsem vděčná lékařům,ale v žádném případě si nestěžuji !!!Pokud se vám ten článek nelíbí, tak ho prosím nečtěte !
Zdravím.
Blanka
  • 
11.1.2006 22:56:56
Ahoj Katko,
děkuji,že jsi můj článek pochopila a tak víš,proč se to tolik rozebírá,máš naprostou pravdu.
Přeji Tvým dětem hodně zdraví a pohodovou maminu.
Blanka
Blanka
  • 
11.1.2006 22:51:45
Vrani,
Bellana to myslela dobře i když to možná divně napsala. Ale pochopila můj článek a to, co jsem tím chtěla říct.
Né,jako jiné,které si myslí,že se lituji a pak mi říkají buď ráda,že má zdravé dítě. Já jsem ráda,já jsem za to vděčná,ale o tom to nebylo...
Měj se B.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 288 [Dalších 268 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.