| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku První „hlídání“

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 87 [Dalších 57 >>]
markéta
  • 
1.11.2005 10:17:23
Když byl dceři rok a šla jsem na gyn., nechala jsem ji v kočárku, dala jsem jí sušenku :-)) a sestra si s ní povídala v té místnůsce, co je mezi ordinací a čekárnou. Doktor mě mezi tím vyšetřil. Když skončil vyšetření, vzala jsem si holku na klín a ještě jsme dopovídali nějaké informace ústně.
31.10.2005 21:15:39
Evelyn,
to je jako bys psala o mých dětech...Ten první nebyl jen "živější", toho mi prostě odmítal kdokoli hlídat, protože ses otočila a už byla nějaká katastrofa....Chtěli ho tlumit práškama, ale nedovolila jsem to a denska je to mnohem lepší...S ním jsem si vydechla jen v noci....
Evelyn1968,2děti
31.10.2005 21:07:40
Federiko, taky mi moje druhé dítě připadá takové klidnější a hodnější:o). Je to tím, že je jen normálně živé, zatímco první bylo extra živé:o))). Teď už by se nejradši jen válel na gauči a každý pohyb navíc bere jako křivdu:o). Ale děti typu chlapečka v pizzerii mě pokaždé šokujou - to se to pak těm rodičům píše, že s dítětem dělají vše a berou ho všude bez problémů:o).

E.
31.10.2005 21:01:03
Ivule, já si teda myslela, že každej normální chlap ví, jak vypadá prohlídka na gyndě? Nebo si to teda aspoň dovede představit....
31.10.2005 20:51:44
No ono na tom není nic špatnýho, když to dítě vypráví třeba doma nebo mezi známými. Ale mojí kamarádce nebylo moc příjemný, když o tom malý spustil třeba u ní v práci, kam s ním ten den zavítala. A navíc - chlapi většinou asi moc nevědí, jak prohlídka na gyndě vypadá, ne? :)
Milada.
31.10.2005 20:37:22
Stano,

no ja o hodinovem cekani tedy nepsala :-) U nas se objednava na urcitou hodinu..obcas tam cekam (treba ma dr. skluz - napr. vzala nekoho akutne a v mem case uz nestiha), ale chodim na gynekologii tak malo, ze mne nejaky skluz opravdu nevadi. Ted jsem treba objednana asi za 14 dni, ale jasne, ze se objednam dopoledne, kdy deti (snad, pokud nebudou chciple) budou ve skolnim zarizeni. Pokud budou chciple, coz se da predpokladat, tak holt to doma samy vydrzej.

Mne pouze udivil ten detsky koutek :-) V dome, ve kterem ma nase lekarka ordinaci (a to si ji zbudovala celkem nedavno, je to tak 6-7 let) tedy nikdo na detsky koutek nemyslel :-))) A to tam je krome gynekologie i psycholog.
31.10.2005 20:00:23
Evelyn, tak tohle jsem si říkala několik let...Proč všechny ty děti ostatních rodičů normálně sedí, normálně poslouchají, normálně jí,moje dítě nevydrželo v klidu ani sekundu...Dneska je to už trochu jiný, ale trvalo to dost dlouho....Druhý dítě je o poznání klidnější, ale většinou se to tak jeví mně, protože mám srovnání s tím prvním, lidem okolo se zdá bejt živej až dost...
PajaMM
31.10.2005 18:19:23
Musim priznat, ze mam asi jedno z tech "hodnych" deti:-) Ona nase Klarka teda neni zrovna nic klidneho, porad mluvi a mluvi a mluiv a beha a skace a tak...ale da si vsechno vysvetlit a to uz dost dlouho. Proste jsme s ni vzdycky mohli kamkoli a nikdy to nebylo o nervy...takze pracujeme na dalsim miminku - abych se pak nedivila, co?:-)
PajaMM
31.10.2005 18:17:36
Jeno,

tak u me doktorky se objednava i do teh. poradny...takze je to super. A jezdim k ni z Brna do Vyskova, protoze jsem u ni spokojena...
Evelyn1968,2děti
31.10.2005 18:11:56
:o) Federiko, včera jsem na výletě pozorovali s manželem jednoho chlapečka v pizzerii. Byly mu asi tři roky, hodinu seděl slušně u stolu, nejdřív čekal na jídlo, pak jedl, skoro se nehnul a nemluvil... proč jsou pro naši rodinu všechny akce o nervy a jiný lidi maj tak klidné děti:o)))?

E.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 87 [Dalších 57 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.