| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O uzdravování duše

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2128 z 28 
Borča
30.6.2005 9:11:41
Jo, taky jsem si pobrečela a souhlasím s Lenkou, ve všem. Hodně štěstí!
Haluška
30.6.2005 9:01:31
Ano, taky mě napadlo, že by tohle měli číst všichni. Jste vzácní lidé, jakých je na světě málo.
30.6.2005 8:39:47
mám Tě moc ráda!
Ahoj Dája
Lenka
  • 
30.6.2005 8:39:04
Maceško, sedím tu a brečím jako želva. Máš ohromnou vnitřní sílu a všechny tvoje děti mají velké štěstí, že jsi jejich máma. Opravdu bych byla ráda, kdybys vydala knížku. A kdyby ji rodiče a budoucí rodiče dostali jako povinnou četbu...
30.6.2005 8:31:58
Jako obvykle mi tekly slzy z očí. Chtěla bych být alespoň z poloviny taková máma jako ty. Přeji hodně štěstí vám všem.
30.6.2005 8:24:19
Maceško, máš můj nekončící obdiv, smekám před tebou, tolik lásky a síly se v tobě zkrývá, kéž bych se od tebe mohla něčemu přiučit, žít ve tvé rodině je prostě velký dar.
Líza
30.6.2005 8:15:40
děkuju, že nám dáváš nahlédnout do vašeho života. O Žanetce a o tom, že musela od vás pryč, jsem se dočetla, ale mohla jsem se jen dohadovat, co to pro vás všechny znamenalo (a nemluvím o tom, co pro ni :-((((). Děláš velký věci, Maceško, přeju ti hodně sil a dětem klid a důvěru.
Bety
  • 
30.6.2005 8:10:04
Maceško, jak ty to děláš? Jsi tak bohatý člověk, s pokorou před tebou smekám...a kéž bych aspoň něco od tebe odkoukala.
Vydej to knižně!! Opravdu!
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2128 z 28 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.