| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O uzdravování duše

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 28 [Dalších 8 >>]
kalen
30.6.2005 20:43:43
Maceško,obdivuji tvoji duši,smekám před tebou.Kdyby takových maminek, jako jsi ty,bylo u nás více....Jsem tvrdá povaha,ale teď u toho řvu........
&
30.6.2005 20:38:36
Kdo je Kevin???? Bud mi neco uteklo nebo jsi o nem jeste nepsala. ;-}}}}

Macesko, jeejky co napsat vsichni uz to nasali za me. Mooc hezky.
Lucka a Tomáško (10.7.2005 - 4 mesiace)
  • 
30.6.2005 18:10:54
slzy mi vošli do očí...
Sugar+3
30.6.2005 16:46:13
Danielo, ty mas Kevina? A jak to dopadlo (nebo dopada) s tou Leoncinou kamaradkou, co sis chtela vzit do pece?
Tereza
  • 
30.6.2005 16:39:41
musím říct,nedávno jsem četla v jednom časopise článek od vaší Helči a přímo z něj sršela radost,naděje a láska,ostatně jako ze všech vašich článků:-)))kdybych byla dítě v DD,určitě bych chtěla k vám,přeju hodně lásky a radosti.
  • 
30.6.2005 15:01:31
No, většinou nemívám problém se slovní zásobou (...), ale teď mi připadají všechna slova zbytečná. Tohle žádný komentář prostě nepotřebuje.

Mecháček
30.6.2005 14:58:48
Jako vždycky, Maceško, tvoje povídání je od srdíčka a míří přímo k srdíčku. Škoda, že si něco takového nepřečtou (a nenechají na svoje srdíčka působit) ti, kteří rozhodují o životě dětí, jako je vaše Žanetka. A píši úmyslně VAŠE ŽANETKA, neboť ona byla, je a zůstane v tvém srdíčku vaším dítětem.
Asi si nikdo nedovedeme představit, jaký zmatek v dušičce osvojeného dítěte musí způsobit, když vidí, jak se jeho "sestřička" musí vrátit do rodiny, která ji nejprve zapudila. Proto jsem sama ráda, že tuhle ránu pomohla zacelit vaše Bella. To víš - pes, nejlepší přítel člověka :-). Tak ať se vám v té vaší krásné velké rodině daří všechno co nejlépe.
Simča
30.6.2005 13:38:38
Ahoj Maceško, dnes byl pro mě moc náročný den. Dovedeš si to asi představit, tři malé děti...Teď když dva trpaslíci usnuli, mám chvilku čas a přečtu si nádherný článek od Tebe. Moc děkuji, všechny mé "problémy" jsou nicota.Rozsvítila jsi pro mě dnešní uplakaný den.Těším se na další článečky od Tebe. Večer si s dětmi vzpomeneme při modlitbičce... Děkujeme
Kaťas & 2 kluci
30.6.2005 13:12:11
jediný co mě napadá je, jak by bylo skvělý tohle všechno sfilmovat (samozřejmě Blabla studiem) a vysílat ho na ČT1 v osm večer, aby to vidělo a slyšelo co největší množství národa. Jste fakt dobří, že jste to ustáli! Díky
PS: Michalka má pravdu, ještě že nerodíme jako kočky...
30.6.2005 10:10:10
Úplně mi zapleskalo srdíčko, že vidím další článek od tebe. Opět jsem se neudržela slzám. Je to až k nevíře co všechno musíte denně prožívat. Děkuji, že prostřednictvím tvých článků můžeme nakouknout do vašeho soukromí a jenom žasnout. Už teď se těším na další článek.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 28 [Dalších 8 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.