| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Švadlenko, dej šátek studánce…

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 63 [Dalších 43 >>]
Monika
  • 
28.2.2005 7:36:19
Nevím, kdy jste ho naposledy kupovala, ale mě bylo řečeno, že už byl také stažen z prodeje.
Nelie
28.2.2005 5:38:24
Dano, mam stejny problem - dcera chodi na lekce plavani, plavky se ji rozpadly a vyber ted neni vubec zadny. Pry neni sezona, rekli mi v obchode. A neni to jen cesky problem, protoze bydlime v Kanade...
Dana
  • 
28.2.2005 1:25:47
Přesně!

Před 14 dny jsme chtěli v Tescu nakoupit papuče a plavky, protože prostě z papučí vyrostli a začíná kurs plavání. Obuv - papuče do vel. 27,5 a pak až 34! Prostě mám kluky skoro 2 roky od sebe, ale papuče nebyly ani na jednoho... Neuvěřitelné.

Při dotazu na plavky mě paní poslala k jakémusi regálu, kde jsem viděla jeden druh dívčích a jeden druh chlapeckých, ovšem vel. 13 let. Ptala jsem se prodavačky, jestli myslela tyhle (šla jsem s 5letým synem za ruku) - myslela, jiné neměli...
27.2.2005 21:09:21
Taky mám špatné zkušenosti se sháněním NUTRILONU 1 HA. Matýska nekojím od jeho tří neděl a protože jeho taťka je alergik, chtěla jsem malého krmit právě zmiňovaným Nutrilonem. Jenže ejhle netušila jsem, že je to tak složité. Nikde není běžně v prodeji, ale pouze na objednání. První lékárna nám objednala NUTRILON AR, druhá lékárna objednala NUTRILON 2 HA a třetí lékárna nám řekla, že není na skladě. Byla jsem tak naštvaná, že jsem to nakonec vzdala a Matýska krmím obyčejným NUTRILONEM 1 (teď už vlastně dvojkou).
Dana
  • 
27.2.2005 18:59:37
No vidíš, a my z Brna jsme na tom ještě hůř, protože my bychom před tím Tvým kolečkem ještě absolvovali kvůli každé prkotině cestu do Prahy. Ať je to náhradní duše ke kolečku na kočárek, oprava digitálního fotoaparátu či nefunkční skener. U všech těchto komodit jsem to neúnavně zkoušela, ale neuspěla, ani poněkolikáté a s argumenty podobné Tvým - to myslíte na začátku 3. tisíciletí vážně? Ano, myslí...
26.2.2005 21:58:22
Slavko, na www.promi.cz se daj sehnat slusne podprsenky na kojeni, mam jich nekolik doma, obycejne bavlnene i ty s elastenem a i po x pranich jsou porad v dobrem stavu, tak se na tu stranku koukni, nebo ti muzu nabidnout ty me, uz nekojim, Jana
Petra, 3 kluci
  • 
26.2.2005 18:38:16
Ad Orthosan - ten už se opravdu nevyrábí. Nahradil ho Difussil spray (možná s jedním s), prodávají ho v jakékoli "lepší" drogerii. Natříká se na hlavu, dítěti se zabalí hlava a nechá se přes noc působit. Je sice smradlavý, ale poměrně účinný, své 3 kousky s ním úspěšně odvšivujeme :-)) Sice teď už nepřináší cizopasníky ze škol tak často, ale bylo období, kdy to bylo téměř na týdenním pořádku - stačí jeden plavecký kurz ... A pozor, tenhle spary vyrábí také pro psy a kočky, takže je třeba číst popisek
26.2.2005 14:01:04
Kdyz mi temer na rok ochrnula hlasivka tak jsem pochodovala svym rodnym mestem cele dny a hledala nekoho, kdo by mi poradil, kde sehnat takovy ten zesilovac hlasu(nechci pouzit chybneho termita:-)))-fakt nevim jak se ta vec jmenuje.(Na Monty bych tak prisna nebyla, to slovo me sice trochu udivilo, ale konec koncu, proc by se to nekomu nemohlo zdat tristni, me kdyz jsem se plazila po letnim meste, s omezenou moznosti se s tou pitomou hlasovkou i napit se, to tedy tristni zdalo). Dozvedela jsem ze ze existuje klub neslysicich, klub duchodcu, klub laryngetomovanych, klud stomiku(ve smyslu laryngetostomie). Tak tyto kluby bud nefungovaly, nebo tam v nich na mne koukaly jako na cvoka, kdyz jsem pistivym chrapotem vykladala co vlastne chci. Mela jsem tedy za to ze nic podobneho u nas neexistuje a ze lide, kteri tuhle vec uzivaji ji sehnali nekde v zahranici a navic na grant, jako kdysi u nas elektricke invalidni voziky(fakt to nechci zlehcovat, ale panvicku palacinky nejak sezenete nebo nahradite, ale zkuste se domluvit bez hlasu...)No nakonec jsem zjistila, ze kontakt na funkcni klub maji presne v te nemocnici kam jsem chodila na kontroly a kde mi rikali, ze kdyz se do nespravi tak do roky udelaji mi malou operaci, ktera by mi tu hlasivku zatizila, aby byla ovladatelnejsi. Mam priblbly pocit, ze se tam dokonce dava hmota podobna teflonu.:-)))Ale to bylo uz v dobe, kdy se mi ta hlasivka pomalu rozhybavala. Je na to nadeje tak 1:1, ne-li mene. Mozna, ze jsem ji tak pilne cvicila, az se rozhybala, pres vsechna varovani, ze to naopak nemam delat. Ale to, ze clovek nesezene veci, ktere by velice nutne potreboval, nebo ktere jsou v podstate jednoduche a byly roky k sehnani, je velmi pitomy pocit, protoze u panvicky si rikate pitoma panvicka a vidite ji pred sebou, vcetne obchodu, kde ji mivali a tezko se vam veri tomu, ze spis sezenete specialni modem na PC nebo mobil s fotoaparatem...ale panvicku ne.
26.2.2005 0:54:29
A bačkůrky č. 27 jsem nemohla sehnat po Praze dobře čtrnáct dní. Vzpomínala jsem na vlastní zkušenost "Husákových dětí": vždycky bylo na krámě oblečení a obuv větší a menší, než jsme zrovna potřebovaly.

To nemluvím o umělých pantoflích k bazénu, které jsem chtěla koupit v zimě, když nám povyrostla nožka. Je to přece sezónní zboží stejně jako plavky. Obchodníci si zřejmě nevšimli, že v Praze je "pár" plaveckých bazénů, které fungují celoročně a kurzy dětského plavání patří už poměrně dlouho mezi nejoblíbenější aktivity pražských maminek. To mi zase budou ve škole něco vykládat o nabídce, poptávce, trhu a tak!
olga
  • 
25.2.2005 21:07:47
Taky shanim bavlnenou podprsenku:-)))).Uz jsem byla ve ctyrech obchodech. Muj manzel mi nechce verit, ze to snad nikdo nevyrabi:-))
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 63 [Dalších 43 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.