| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Švadlenko, dej šátek studánce…

 Příspěvky 110 z 63 [Dalších 53 >>]
Virtuál
  • 
7.9.2006 16:44:11
Sáčky do vysavačů koupíte ve velkém výběru na www.sacek.info, a k "přítelkyním" veškám? Už jste vyzkoušeli speciální elektrický hřeben na jejich fyzickou likvidaci? Info najdete rovněž na www.sacek.info.
2.3.2005 8:43:48
Nelinko,
o servisu v Hostivaři jsem nevěděla, vždycky jsem jezdila do Jindřišské, tak jsem se i telefonicky ptala na servis v Jindřišské. A opravdu to celé proběhlo tak, jak píšu. Tentokrát jsem si fakt nic nepřibarvila.
Nelinka
  • 
1.3.2005 22:01:19
Nepřibarvila sis vše co tu píšeš náhodou?
A pokud vím Eurotel má v Hostivaři na Hostivařském náměstí svůj hlavní servis(a velmi dobře vybavený a kousek od Intersparu). Nehledala si lehko naleznutelné někde jinde?
Tyna
  • 
1.3.2005 20:14:42
Presne tak jak rika Lida, nemam co bych dodala.

Davide,byl jsi mimo dovolenou jinde, nez za humnama?
1.3.2005 13:13:55
Terry :o)
Tentokrát to s počítačem nesouviselo... modem mám externí. :o) Zaplať Pánbůh, od třetí opravy se počítač TÉMĚŘ nerozbil. Akorát mi někdo - nejspíš manžel - přeházel nastavení výchozího přehrávače audioformátů, takže mi nejedou avíčka. Ale s tím p. Maštalíře fakt zatěžovat nebudu. Na to si k tomu na jeden volný večer sednu a přeinstaluju to. :o)))
  • 
1.3.2005 12:03:49
a az ti zase odejde pocitac, hod ho rovnou z okna, mame tady toho tunu uz ted a myslim, ze kdyz te uvidi pan Mastalir, skoci z toho okna za zminovanym pocitacem :)
Zirafka
  • 
28.2.2005 23:25:27
Sakra, holky, vy me desite! Ja mam uz ted v netehotnem stavu velikost E-F (modely v teto velikosti se skutecne bajecne shani :-( ) a coz teprv az budu kojit... To snad abych si koupila na prsa nejakou specialni krosnu...
Zirafka
  • 
28.2.2005 23:15:54
S nasima jsme v unoru jeli na dovolenou do teplejsich kraju. Loni v srpnu se mi rozpadly sportovni sandaly. Nove jsem nekupovala, protoze bych v nich stejne celou zimu nechodila. Ale ouha! A shanejte v lednu sandaly. Ve dvou obchodech se sport. vybavenim na me koukali jako na cvoka, ve tretim jsem uspesne koupila posledni vyprodejovy model :-)
28.2.2005 10:58:21
Řekla bych, že Monty toho obvolala předem dost. Bohužel mě osobně se také mnohokrát stalo, že jsem sice předem vše domluvila, ale skutečnost na místě byla jiná :-(
Monika
  • 
28.2.2005 7:48:26
Pokud nemůžeš sehnat plavky, kup dočasně kalhotky nebo slipy v tmavší barvě - ty se naštěstí sehnat dají celoročně.
 Příspěvky 110 z 63 [Dalších 53 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.