| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Otcovské fejetony: Mluvit jako žena!

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 110 [Dalších 80 >>]
Viktorie (v očekávání)
  • 
12.2.2005 18:46:18
Děkuji za zajímavou debatu. Ráda bych si ujasnila jeden detail. Manžel často užívá slovo "čmulka" a já si nejsem jistá, jestli je vulgární, a pokud ano, jestli nějak nemůže ovlivnit duševní vývoj mého Věnka. Manžel mi nechce prozradit jeho význam, ale často ho opakuje před usnutím. (Jsem v sedmém měsíci). Děkuji, Viktorie.
Gaia
  • 
12.2.2005 18:00:49
Pro Adamíru:¨
Nejsi feministka, jsi hrdá na svoje ženství a manžel se za tebe nemusí stydět. Všechno motáš dohromady a vyjdeš z toho akorát jako značně přihlouplá slípka.
Adamíra Všehomírová (1 děcko)
  • 
12.2.2005 16:37:38
mila salmo,
vidim, ze tebe asi ten fejeton k zamysleni neprivedl...co se da delat. je mi lito tvych deti, kdyz o nich pises jako o fakanech, pred takovyma co se nekontrolovatlene rozmnozuji a zatezuji socialni system nas boze chran...
Adamíra Všehomírová (1 děcko)
  • 
12.2.2005 16:33:20
leticie, ty si patrne myslis, ze kdyz pouzivas cizi slova a slozita slovni spojeni typu: obhajci konzervativnich hodnot blablabla...ale co bych se s tebou rozcilovala, stejne me nechapes-ostatne nejsi sama.
Salma+4 fuckani
  • 
12.2.2005 16:32:42
ze ses uz neozvala...
Salma 4 děti
  • 
12.2.2005 16:21:08
Kdo nechápe oč tu běží jsi jednoznačně ty! /chtělo by se říct "krávo"/. Běží o to, že děti napodobují své rodiče. Jestli máš dceru, tak možná zjistíš - až začne mluvit - že mluví jak kanál resp. jako tatííínek. A jestli jí budeš vysvětlovat, že tatííínek může protože je chlap, zatímco ona pouze holka a tak ať drží hubu a krok, riskuješ, že se Ti vysměje. Nežijem totiž ve středověku...
Leticie
  • 
12.2.2005 16:15:29
Mila Adamiro,
Tve argumenty jsou podpásové. S tou první větou to byla nadsázka, která je patrně dovolena pouze obhájcům konzervativních hodnot...
Adamíra Všehomírová (1děcko)
  • 
12.2.2005 15:48:17
tady zase nekdo nechape, oc tu bezi, vid salmo? muj muz mluvi samozrejme tak jak chce a mne se to libi, nejsem totiz zadna feministka a na svoji zenskost jsem hrda!
Adamíra Všehomírová (1 děcko)
  • 
12.2.2005 15:41:04
Milá Leticie, je tak jednoduche reagovt na jedinou uvodni vetu clanku a pokusit se shodit autora...hlavne si nemysli, ze jsem tvuj prispevek nepochopila, protoze ja sem ho pochopila az moc dobre a vim o co ti jde. Takovych, kteri se na vtipny fejeton sami nezmuzou a umi jen kritizovat je tu spousta.
Salma
  • 
12.2.2005 15:30:32
Adamiro,
a mluvi ten Tvuj mužíček taky slušne? Jestli sis nevšimla, tema článku se vztahuje k ženám a u mužů se sprostá mluva považuje za normál...
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 110 [Dalších 80 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.