| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 370 [Dalších 340 >>]
patrik
  • 
17.6.2007 14:54:16
to ze bol test od druheho vyrobcu pozitivny v druhom pripade, nevylucuje moznost ze by bol negativny v prvom pripade a naopak... hCG stale stupa...
péta
  • 
16.6.2007 23:51:15
ahojky,prosím poradte, dneska mi skončil Menst. cyklus a dnešek byl i první den braní antiko.milovala sem se s přítelem a omylem se "udělal" do mě,bojím se abych nebyla těhotná a chci si koupit test,ale musím čekat aspon těch 7dní,mám po tuto dobu čekání brát antiko.??a který test by jste mi doporučili..děkuji moc za odpověd
Jitka
  • 
21.2.2007 13:37:37
Ahojky,
na začátku roku jsem přestala brát HA a od té doby jsem ještě nedostala menstruaci (40dní). Uř pár dní cítím tlak na prsou a tak jsem si pro jistotu udělal 2x MAMATEST, ale vyšel negativně. Menstruace bývá prý po ukončení antikoncepce dost nepravidelná, tak se mi nechce hned běžet k doktorovi, máte s tím některá zkušenosti?
Díky za odpověď.
Jitka
Janca, + 3leta Kacenka
  • 
13.1.2007 6:47:46
Jee, to je pekny pribeh, snazilko! Chodis sem jeste?
Co brisko, uz musi byt pekne veliky, vid?:)
Janca, + 3leta Kacenka
  • 
13.1.2007 6:47:24
Jee, to je pekny pribeh, snazilko! Chodis sem jeste?
Co brisko, uz musi byt pekne veliky, vid?:)
Miluš
  • 
1.12.2006 21:06:52
Ahoj také mám stejný problém,tak jsem zvědavá jak to dopadne
6.11.2006 13:55:31
asi ti moc neporadím, ale nejsi sama:-)
mě by zase zajímalo, jestli můžu být těhotná, i když menses přišel. stává se to, ne??
držím palce
Ywča
  • 
24.10.2006 16:34:29
Ahojky, chtěla bych vás poprosit o radu.... Dnes jsem si dělala test, je to 10. den od početí, ale vyšel mi negativně.... už druhým dnem trpím průjmy a celkovou nevolností, může to znamenat těhotenství?
snažilka
  • 
17.10.2006 13:38:19
tak příběh má další dohru
včera jsme se na UZ dozvěděli (ve 13tt), že budeme mít dvojčata :o)
jsme trochu v šoku, ale už to začínám vstřebávat
snažilka
  • 
6.10.2006 14:58:59
tak jen pro úplnost doplním, jak to bylo

14 dní po meškání menstruace jsem šla k doktorovi, v děloze jsem měla jen jakýsi váček s tekutinou, doktor se bál cysty, ale na tu to prý nevypadalo
tedy usoudil, že nejspíš nejsem těhotná a píchnul mi vyvolávačku, že buď začnu menstruovat nebo začnou hledat, jestli to není mimoděložní těhu
druhý den ráno jsem mazala na krev - hladina hCG byla 105, což prý nebylo úplně průkazné, každopádně dost nízké

za týden zase na krev (hCG asi 800), doktorka, která mi to volala mě vyděsila, že je to určitě mimoděložní a na nástup do nemocnice a na odpoledne mě objednala na UZ
odpoledne už tam byl můj doktor a přírůstek se mu zdál dobrý, ta doktorka prý neporovnala výsledky mezi sebou, ale jen s délkou cyklu
na UZ nebylo vdět vůbec nic, ani ten váček, zato aspoň nikde nic, ani na vaječnících ani vejcovodech
a doktor mi řekl, že sice ještě nemůže vyloučit mimoděložní, ale že to spíš vypadá, že jsem otěhotněla později
dostala jsem výpis z karty, poučili mě, kdy a za jakých okolností mám mazat do nemocnice

nic se naštěstí nedělo a tak za měsíc na UZ už byl vidět malý prďolka a kmitající srdíčko a, to je nejdůležitější, přesně tam, kde má být
podle ultrazvuku to tedy vypadá, že jsem otěhotněla o tři týdny později, než bych měla podle MS.
Proto tolik zmatků.
no a teď jsem 10tt+5

tak všem přeji šťastné konce a doufám, že i já jsem si už všechny starosti odbyla na začátku a už mě čeká jen samá pohoda
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 370 [Dalších 340 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.