| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 370 [Dalších 350 >>]
Zuzu, dítě v bříšku?
  • 
22.3.2008 20:10:00
Jano, tak jsi nebo nejsi těhotná?
  • 
7.3.2008 14:00:24
Dobrý den, měla bych takový dotaz. Před měsícem jsem začala brát jinou značku hormonální antikoncepce. Měsíčky jsem měla dostat do 3 dnů po dobrání prášků ale nedostala. Ani břicho mě nebolelo. Až dnes, po dalším dni a půl, mám bolesti břicha, ale jen tmavě hnědý výtok v množství jako při menstruaci. Jednou jsem sice prášek vyzvracela, ale bylo to až po cca 5 hodinách a onen prášek začíná působit již po 3 h. Takže jsem si druhý již nevzala. Může to značit, že jsem těhotná? Byla jsem poslední dobou i ve velkém stresu. Tak bych Vás poprosila o radu. Děkuji Jana
  • 
3.3.2008 8:11:26
Mám stejný problém. Prošlý test, který jsem koupila před čtyřmi dny v lékárně. Je použitelný do 02/2008 a dnes je 3.3.2008. Udělala jsem si jeden, byl negativní. Nový cyklus by mi měl začít už zítra. Má vůbec smysl to opakovat, kdyby náhodou... a mám tenhle brát vážně? Cítím se těhotně:-O
dagmar, bezdetna
  • 
21.2.2008 12:08:06
ahoj vsem chtela bych se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s tehotenskym testem s proslou dobou platnosti a jak dalece se mu da verit. Dekuji za odpovedi
Katka, 1 a 1/2 roční dcerka
  • 
26.12.2007 7:48:27
Můžeš být těhotná, zopakuj test ještě za dalších pár dní. Já zrovna čekám a čekám na správnou dobu, abych si TT nedělala brzy a nebyla zbytečně zklamaná, kdyby vyšel negativní. Při dcerce mi vyšel skoro po 14 dnech od vynechání menses, takže všeho dočasu. A mohou na TT psát, že je to hned první den vynechání, tělo si stejně dělá, co chce.
papaja
  • 
17.12.2007 15:45:40
Mám prosbu...Již týden jsem nedostala menstruaci. Koupila jsem si těhotenský test - proužky. Dnes ráno jsem oba použila, na prvním se objevil druhý proužek, ale asi po 2 minutách zase zmizel. Na druhém se již neobjevil vůbec...Je možné, že jsem v tom?
Díky, Pavla.
  • 
1.8.2007 13:30:23
Ahoj,MS mam nepracidelnou 24-29 dni ale ted uz to je 35 den a porad nic,dnes jsem si delala Baby test a prvnich deset minut jen jedna carka a po hodine dve,tak nevim.....
Elen
  • 
31.7.2007 14:50:15
Chtěla jsem se zeptat, zda test Axiom, který prokazuje těhotenství již od prvního dne vynechání menstruace, může určit těhotenství i dřív (před možným vynecháním). Máte s tím někdo zkušenosti?
30.7.2007 11:04:43
Ahoj,
asi jako většina žen tady jsem nervózní zda těhotná jsem nebo ne. Mam cyklus 28dni celkem pravidelně. Náhodou mi na vyšetření řekla paní doktorka že za cca 30h dojde k ovulaci že mam krasne dozrale vajíčko, tak jsme to tedy skusily vycházelo to na 20den cyklu. Po 7 dnech jsem to nevydržela a udělala si test po dalšich 3 dnech jsem si udělala dalši stále hlasi to samé NIC. Jenže už jsem na 33dnu cyklu a menstruace nikde. Jaká je šance že těhotná nejsem a je to jen stresem oddáleno. Nebo za jak dlouho si ten test zopakovat? Ješte nejsem maminkou a moc rada bych se ji stala. Držim palečky všem snažilkam.
katka
  • 
19.7.2007 17:10:38
ahojky holky, snažíme se rok, jsem 39 DC, stále žádná menstruace, je mi troch zle, a mám zvětšené břicho, včera byly dva TT negativní, ale vyhodila jsem je hned po těch uplynulých 3 minutách... myslíte, že můžu být těhu? Ahojky K
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 370 [Dalších 350 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.