| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Těhotenský test a jak vlastně funguje

 Příspěvky 110 z 370 [Dalších 360 >>]
28.12pavlinka.11
27.12.2011 13:41:31
Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli jsem těhotná, protože jsem začala mít pochybnosti o používané antikoncepci. Našla jsem tohle : http://test-tehotenstvi.cz/?stranka=2 a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá gynekolog
GÁBINA, bezdětná
  • 
14.2.2010 15:10:41
DÍVÁM SE DÍVÁM A DLOUHO TU UŽ NIKDO NIC NEPSAL, FUNGUJE TO TU VŮBEC? PŘÍSPĚVKY JSEM PŘEČETLA VŠECHNY A ZÍSKALA SPOUSTU ZKUŠENOSTÍ OD VÁS VŠECH. PŘECI JEN MÁM NĚKOLIK OTÁZEK...
Petra
  • 
26.12.2009 14:19:08
Moc Vam drzim palecky!!! Taky se s pritelem snazime o miminko... Tak vim, jak se citite. Ale nevzdavejte to, kdyz to nevyjde ted, urcite to jednou vyjde.. ;-)
Ewulika
  • 
3.11.2009 17:39:40
Dobrý den, je možné, že vyjde falešně negativní TT ve vyšším stadiu těhotenství (4.-5.měsíc) ?
Jana,
  • 
28.10.2009 15:27:45
Ahoj - já jsem na tom asi stejně - tedy v tom, že jsem 10let brala pilulky a týden před svatbou dobrala poslední. Miminko ještě s manželem neplánujeme, ale možná se naplánovalo samo - je měsíc po svatbě a nic - tak asi v pondělí poběžím do lékárny pro test.....
Lucie
  • 
7.8.2009 20:31:38
Ahojky, zdravím všechny,mám problém, který už se tu asi řešil stokrát, nicméně by mě zajímal názor někoho s podobnými zkušenostmi, protože já mám pocit, že mě moje zatím pseudotěhotenství už připravilo o zdravý rozum. Takže, abych to zestručnila: ráno ovulace, večer nechráněný sex, hned dva dny na to nevolnosti,které trvaly asi 2-3 dny, pak nic, jen občas popíchnutí v bříšku, menstruace se nedostavila už 5 dní a cítím se zvláštně, nemůžu říct těhotně, protože nevím, jak se cítí těhotné, ale cítím pořád tlak v bříšku, občas píchnutí, a ne že by mi bylo vyloženě nevolno, ale spíš je mi tak nějak divně,jakože se necítím v nejlepší kondici(popsala bych ti jakýmsi "jiným stavem"):-), každopádně všichni mi říkají, že bych to první poznala na poprsí, ale tam teda nevidím změnu žádnou, pouze větší bříško... jenže testy jsem si dělala první a čtvrtý den po vynechání oba negativní, dělala jsem si mamatest,není moc drahý a asi ani moc citlivý... tak nevím, můžu být těhotná? ještě podotýkám, že HA neberu asi rok a půl a menstruaci mívám na den přesně... k doktorce jdu za tři dny, ale asi to už nevydržím, nejsem schopná myslet na nic jiného...
předem děkuji za odpovědi a přeji hodně štěstí všem nastávajícím či plánujícím maminkám
Lucie
iveta
  • 
6.12.2008 20:07:52
mam stejny problem...tyden spozdeni...testy negativni...porad citim jako bych mela kazdou chvili dostat menses a porad nic...neustale chodim curat..mam presne ty priznaky...jen test negativni..je jeste brzy?
1.6.2008 21:39:06
Zdravím,
zajímá mě jestli mohu otěhotnět, když mám menstruaci po 6 až 7 týdnech? Dřív jsem brala anti koncepci ve formě tabletek a později ve formě náplastí. Po vysazení mám dlouhý menstruační cyklus.
1.6.2008 21:37:23
omlouvám se jsem tu poprvé a asi jsem, to dala do špatného tématu
1.6.2008 21:33:51
Zdravím,
zajímá mě jestli mohu otěhotnět, když mám menstruaci po 6 až 7 týdnech? Dřív jsem brala anti koncepci ve formě tabletek a později ve formě náplastí. Po vysazení mám dlouhý menstruační cyklus.
 Příspěvky 110 z 370 [Dalších 360 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.