| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Těhotenské testy - aneb jak to všechno začíná

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 207 [Dalších 177 >>]
Soňa, snažilka
  • 
16.5.2006 11:30:28
tak jsem byla včera na krvi a výsledek negativní, ale dr. mi řek, že to může být ještě brzy tak si za týden zkusim test ještě jednou a uvidim. kdyžtak to vyjde jindy.
Soňa, snažilka
  • 
16.5.2006 11:30:27
tak jsem byla včera na krvi a výsledek negativní, ale dr. mi řek, že to může být ještě brzy tak si za týden zkusim test ještě jednou a uvidim. kdyžtak to vyjde jindy.
Soňa, snažilka
  • 
16.5.2006 11:30:26
tak jsem byla včera na krvi a výsledek negativní, ale dr. mi řek, že to může být ještě brzy tak si za týden zkusim test ještě jednou a uvidim. kdyžtak to vyjde jindy.
Soňa, snažilka
  • 
16.5.2006 11:30:09
tak jsem byla včera na krvi a výsledek negativní, ale dr. mi řek, že to může být ještě brzy tak si za týden zkusim test ještě jednou a uvidim. kdyžtak to vyjde jindy.
Soňa, snažilka
  • 
16.5.2006 11:27:43
tak jsem byla včera na krvy a výsledek negativní, ale dr. mi řek, že to může být ještě brzy tak si za týden zkusim test ještě jednou a uvidim. kdyžtak to vyjde jindy.
Denča7
15.5.2006 13:02:46
Moje kámoška je těhotná a měla to přesně jako ty. Ptám se jí: tak co už jsi těhu? a ona, že ne, že to dostala, jenže pak jsme se viděly a ona byla už v osmém týdnu. Nebylo to MS, ale špinění. Přeji hodně štěstí!
Já jsem taky na začátku špinila a teď mám ročního čiperu:-)
Marge,Klárka02,Beátka07
15.5.2006 11:20:21
Ahoj,testík si můžeš udělat klidně hned,ale mysli na to,že nic není 100%ní!Já si dělala test tři dny po vynechání menstruace a byl negativní.Den poté mi v nemocnici vzali krev a hele-byl pozitivní!
Teď mám doma test a na tom přímo píšou,že ukáže těhu už dva dny před vynecháním MS.Záleží to na citlivosti testu.Pokud se ti nic neukáže týden po vynechání MS,tak si zajdi k dr. a budeš mít jistotu..
14.5.2006 21:57:52
Sono těhotná být můžeš-zkus si udělat test později-mě vyšel pozitivní až za 14dní co jsem to nedostala-a špinila jsem aky ale asi o 2dny dříve než jsem měla mít MS.tak hodně štěstí.
Soňa, snažilka
  • 
14.5.2006 16:29:45
Ahoj, mám dotaz, mohu být těhotná? snažíme se s přítelem o mimčo, ale menstruaci jsem dostala v termínu, jenže byla strašně slabá, spíš jako špinění. Jindy ji mám dost silnou. Když jsem ji měla dostat, měla jsem křeče v břiše asi hodinu a pak to přestalo.
Ted se mi motá hlava, žaludek mám jak vodě a občas mě bolí podbřišku jako tlak. Ale prsa mě nebolí. jsem 3 dny po menstruaci (špinění) a test mám negativní
PajaMM
11.5.2006 9:41:11
Verco,

myslim, ze urco tehu jsi. I kdyz je druha carka slaba a pouzila jsi test podle navodu, tak tehu byt muzes. Zkus treba zitra rano dalsi a uvidis. A pak supky dupky k doktorovi!

Preju hodne stesti a zdravi!

Ani nevis, jak bych si taky prala videt na svem testu //. Ale zatim bohuzel, snad se zadari pozdeji!

Tak si to uzivej!!!
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 207 [Dalších 177 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.