| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodič není sluha

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 53 [Dalších 33 >>]
susu.
26.9.2020 13:26:09
tvl a ty umíš číst a myslet?
Protože jinak nechápu tvé přesvědčení o jednoduchosti práce v kanceláři. Dělalas to někdy vůbec? Pracovalas někdy vůbec? Jen ty nejjednodušší práce vyžadují pouhé zaučení a ani ty nezvládnou třináctiletí dělat dlouhodobě bez dozoru/dohledu.
Blanka+Adámek
26.9.2020 11:55:58
A o co ti vubec jde? Dokazat, ze detem (13letym, 8letym, dvouletym) jsou uprena prava svobodne rozhodovat o svem zivote? Ano, jsou. A je to tak spravne a ma to svoje duvody. Ale o tom ty se bavit nechces, jen tu furt dokola vykrikujes, ze deti nemaji stejna prava. No nemaji, sestimsmir. Mas pravdu, vyhrala jsi, prave jsi celemu svetu dokazala elementarni pravdu, ze deti nemohou svobodne rozhodovat o svem zivote.

A tim koncim, s fanatickou nedospelou Leou, ktera se tady cas od casu vynori, nehodlam dal ztracet cas. Nema to totiz cenu.
Holka modrooká
  • 
26.9.2020 11:13:24
My tu číst umíme, ale ty evidentně nechápeš obsah psaného textu. Ani práce v kanceláři není o nějakém zaučení. I kancelářská práce je práce odborná, zaučuješ pouze do specifik určitého oboru. Dám ti příklad: účetní umí účtovat, ale některé věci jsou prostě specifické pro daný podnik, tudíž se s nimi musí seznámit. Účetní v průmyslovém podniku nepoužívá třeba účtování stáda, jeho přírůstky a úbytky, protože v průmyslovém podniku stáda nejsou, ta jsou pouze v zemědělství. 13-leté dítě nemůže pracovat jako účetní, protože tu práci prostě ještě NEUMÍ. A my se ti tu snažíme vysvětlit, že takové dítě by mělo ještě chodit do školy, aby se naučilo buďto řemeslu, nebo práci vysokoškoláka. Máš dojem, že povolání lékaře může vykonávat 13-leté dítě? Já bych si od něj nenechala ani ovázat ruku, natož pak operovat slepé střevo. Ani účetní v jeho věku by ve mně nabudila důvěru v to, že mám správně vypracované účetnictví a tedy i správně odvedené daně. Ano, 13-letí mohou vykonávat různé práce, u Vietnamců často prodávají i děti mladší, ale jejich činnost je kontrolována dospělými. Protože dospělí taky za výsledek práce odpovídají. Ale je to marný, je to marný, je to marný, ty prostě tyhle elementární věci nepochopíš.
ZX001
  • 
26.9.2020 1:00:00
Jsou jim upřena práva si svobodně rozhodovat o vlastním životě.
Ne, není mi 13.
Vztekají se především arogantní dospělí. Když nechcete, aby byl na vás někdo naštvanej, tak se k němu chovejte slušně a naučte se číst psaný text.
Obvinit někoho ze "vztekání", jenom proto, že nejsem schopná mu oponovat je extrémně ubohé.
ZX001
  • 
26.9.2020 0:55:32
Až na to, že jsem jí odpověděla už dávno, nauč se číst hysterko
Blanka+Adámek
25.9.2020 23:50:48
Trosku hysterka, ne? Dej si neco na hlavicku. Nedokazes zodpovedet jedinou otazku a furt dokola jen meles, ze jsi vyvratila naky argumenty.

Predstav si, i dospeli maji naky schopnosti (treba krast a vrazdit) a prece jim spolecnost nedava pravo je uplatnit.
Blanka+Adámek
25.9.2020 23:44:58
Ja se furt nedozvedela, jaka prava jsou tem detem upirana? Pravo pracovat v kancelari a programovat appku? Soulozit od 11? Vest vlastni domacnost? Pravo nehnout ani prstem?

Ze tobe je 13 ~5~. Ze se vztekas jak maly dite.
ZX001
  • 
25.9.2020 23:41:34
"PS: tu hovadinu myslíš skutečně vážně?"

ok, a teď mi napiš jediný důvod, proč bych měla jakkoliv slušně odpovídat hulvátce, která se mnou jedná takhle
ZX001
  • 
25.9.2020 23:40:33
"Ano, pod dohledem dospělého..."

tvl umíš vůbec číst? řeč je o zaučení v práci jako v případě JAKÉHOKOLIV JINÉHO DOSPĚLÉHO pracovníka
ZX001
  • 
25.9.2020 21:50:07
Ty máš vážně takové problémy s elementárním chápáním textu? Mám dojem, že víc očividným způsobem jsem to už vysvětlit nemohla a ty jsi schopná mi pod to nepsat takovouhle ubohost?? Neuvěřitelný
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 53 [Dalších 33 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.