| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Symboly svatebního dne

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 309 [Dalších 279 >>]
  • 
28.5.2007 13:41:00
Chtěla bych poprosit Helenu o poslání těch svatebních novin, mam jít na svatbu za svědka a potřebuji inspiraci. Děkuji Monika
17.4.2007 11:58:40
Zkus vyšívaný obraz.Nějaké zátiší nebo krajinku.Já dostala jako svat.dar hodiny co šli obráceně.I číselník je pozpátku.
6.4.2007 12:20:18
díky za typ, na den jak sen , taky koukám a ta vana je super, i z vlastní zkušnosti :-))

ale i betynka je fajn a určtiě se bude hodit :-))
6.4.2007 11:03:22
My jsme teď tu otázku řešili také a nejdřív jsem vybrala pro kamošku toto: http://www.denjaksen.cz/cs/darky/relax/?detail=26
ale protože jsem nevěděla jak na to bude reagovat budoucí manžel, tak v závěru jsme rozhodli pro roční předplatné na časopis Betynka (čekaji mimčo) a k tomu přece jen pár kuch. věcí (digi vaha a tyčový mixer)

Hodně zdaru!!!
6.4.2007 9:08:59
kdo mi poradí nějaký super svat.dar - něco zajímavého extra prostě něco super - žádný nádobí apod. díky moc
31.3.2007 15:40:27
Vytvořile jsem pro vás (vesměs ženy) stránky o tvorbě svatebních novin. Prošel jsem internet a posbíral co nejvíce informací a dal to do jednoho celku,tak se mrkněně, kdo sháníte o svatebních novinách nějaké informace a nebo potřebujete poradit anebo získat inspiraci. www.svatebni-noviny.wz.cz . Ať slouží
  • 
29.3.2007 10:33:19
Prosím o zaslání svatebních novin. neám žádnou představu jak by to mělo vypadat. moc děkuji. S pozdravem Alena
  • 
3.2.2007 17:33:19
Ahojky, mám v plánu vyrábět svatební noviny a asi i něco použiju s těmi fotkami, pro pobavení po obědě.
Chtěla bych tě poprosit, zda by jsi mi na email nezaslala tvůje svatební noviny, nebo nějaké tipy, triky, co tam má být, jak to vypadá.
Email: zuzsanka@seznam.cz

díky moc zuzka
DariaX
24.8.2006 11:53:43

Ahojda baby,

neviem ako vy ale ja som zo svojej svadby dost nervozna, aby som vsetko stihla kupit zariadit a aby to v den D klapalo na 100 %. Prave dnes som si konecne kupila svatebni boty, mala som jedne vyhliadnute v Bati ale vahahala som a nakoniec to dopadlo tak ze ich vypredali, tak som dnes u Stivala si kupila boticky. Som zhrozena z toho ake je vsetko drahe ak sa povie slovko svadba, boty v pujcovnach maju tak vyskoke ceny a pritom si ich obujete iba v jeden den. To je des.
Aj vy mate z toho taky pocit ako ja?
Dana Beranova
  • 
24.8.2006 1:51:24
Moc rada bych se nechala inspirovat, chtěla bych taky sestavit sv. noviny a potřebovala bych nějak nakopnout :)
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 309 [Dalších 279 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.