| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k porodnici Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 95 [Dalších 65 >>]
di
  • 
10.3.2007 18:27:22
mam taky zkusenost s fifejdami.pred porodem sem tam lezela na pozorovani a pak sem sla na cisar.po porodu sem zjistila ze maly je v jine budove na jipce.narodil se brzo (34t),byla sem prekvapena pred porodem mi nikdo nerekl ze jipka je nekde jinde.Bylo mi po malem smutno,v noci sem nespala protoze sem byla na pokoji s maminkami co maji mimca.coz pro me bylo jeste horsi.to je trochu nedomyslene.na jipce jsem byla spokojena,sestricky tam byli super....ale doktorum musim podekovat ze maly je v poradku a ze jsou tak zodpovedni....
  • 
10.3.2007 16:22:09
No, tak to jsme na tom fakt podobně. Teď jsi mi připomněla, že mi taky nedali číslo s tím, že ho nepotřebuji, když je dítě na JIP. Hrůza. Navíc...transfuzi jsem dostala až za dva dny, takže jsem celou dobu nemohla chodit, byla jsem bez krve. Síla! No a o vzdálenosti dětské JIP a oddělení šestinedělí mi ani nemluv. Poprvé jsem tam jela v autě na nafukovacím kruhu. Pak jsme šli už pěšky v dešti...a navíc to odloučení z počátku poznamenalo můj vztah k miminku. Naštěstí se to brzy spravilo a teď už je to naprosto O.K.
30.1.2007 23:50:56
Ahojky, chtěla bych reagovat na Tvůj příspěvek. Na Fifkách jsem rodila sice už před rokem, ale přihodilo se mi něco podobného co tobě a sice, že mi miminko taky odvezli na JIP a mě nechali na šestinedělí na pokoji s maminkama co miminka u sebe měly a já myslela, že se zblázním. Psychicky jsem to špatně snášela a za malým to bylo pro mě po porodu čtyř a půl kilového chlapečka neuvěřitelně daleko.Kdo proboha vymyslel něco takového, že novorozenecká JIP je přes celý areál nemocnice a nikdo neuvažoval o tom co to udělá s rodičkou. 3 dny jsem v nemocnici probrečela a ztratila mléko. Sestřičky na šestinedělí mi dost neurvalým způsobem ustřihly číslo se slovy "Vy tady stejně dítě nemáte tak ho nepotřebujete".
Na třetí den po porodu mě pustili domů a na pátý den jsem mohla nastoupit k malému. Naštěstí všechno dobře dopadlo, a,e na ten zážitek na šestinedělí v životě nezapomenu. Personál na dětské JIP byl opravdu skvělý a na pobyt tam už vzpomínám docela ráda.
  • 
13.1.2007 20:08:59
Zdravím! Taky jsem rodila 11. 10. na Fifejdách, akorát o rok dřív. Malý byl taky převezen na JIP, což bylo opravdu příšerné. S péčí jsem ale také spokojena! Takže držím palce, ať se Vám všem daří dobře!!! My se taky snažíme, jak to jen jde. Malý má srdeční vadu, ale zatím nejsou nutné léky- což je super. Letos nás však čeká drobná klučičí operace, takže se bojím, jak to všechno zvládneme. Mně se po porodu vyskytly také nějaké komplikace a ty se mne drží dodnes jako klíště. Ale pevně věřím, že se to časem zlepší. Přeji ještě jednou úspěšný a hlavně zdravý rok 2007!
  • 
13.1.2007 20:08:20
Zdravím! Taky jsem rodila 11. 10. na Fifejdách, akorát o rok dřív. Malý byl taky převezen na JIP, což bylo opravdu příšerné. S péčí jsem ale také spokojena! Takže držím palce, ať se Vám všem daří dobře!!! My se taky snažíme, jak to jen jde. Malý má srdeční vadu, ale zatím nejsou nutné léky- což je super. Letos nás však čeká drobná klučičí operace, takže se bojím, jak to všechno zvládneme. Mně se po porodu vyskytly také nějaké komplikace a ty se mne drží dodnes jako klíště. Ale pevně věřím, že se to časem zlepší. Přeji ještě jednou úspěšný a hlavně zdravý rok 2007!
13.12.2006 10:52:15
Před dvěma měsíci mě přijali na Fifejdskou porodnici z rizikovým porodem.A musím uznat, že i přez některé maminky, které mi tuto nemocnici nedoporučovali, jsem došla k názoru, že lepší to už být nemůže.Personál je velmi ochotný, počínaje sestřičkami a konče pány doktory.Jsou velmi oběavý a vždy se snaží vyjít každé mamince vstříc.A opravdu jsem to tam stihla dobře odpozorovat, protože jsem tam zůstala celý měsíc.A abych tam z toho nezešílela, tak mě sestřičky chodili rozptylovat.Takže s klidným svědomím, Vám můžu tuto porodnici vřele doporučit.
  • 
18.11.2006 13:39:44
Před čtrnácti dny jsem rodila v městské nemocnici na Fifejdách.Jsem z okresu Nový Jičín a pečlivě jsem si vybírala kde budu rodit.Po různých referencích na okolní porodnice jsem se rozhodla.Byla to trefa do černého.Fifejdy nemají moderní a nové vybavení,ale zato úžasné sestřičky a lékaře včetně pana primáře Spousty.Všichni jsou trpěliví a ochotní odpovědět na jakékoliv otázky.Dětské sestřičky na šestineděli jsou úlevou pro zoufalé maminky kterým děti pláčou.Všem bych ráda touto cestou poděkovala a doporučila váhajícím maminkám Fifejdy.Lenka
28.10.2006 15:19:22
Dne 11.10. jsem císařským řezem porodila syna. Tímto bych chtěla poděkovat celému personálu za vynikající péči a porozumění. Jelikož miminko se narodilo s těžkými zdravotními problémy, bylo převezeno do jiné budovy na dětskou JIP. Bylo to pro mě dost stresující, ležet v porodnici, nemít miminko a docházet za ním. Ale přesto bylo miminko v dobré péči, a také moc děkuji celému personálu dětského oddělení za péči, starost o mého syna Daniela. Snad se časem ze všeho dostaneme a budeme spokojeně si užívat života.
27.10.2006 21:10:01
Porodila jsem o pulnoci, ohledne ev. epiduralu jsme se s dr. bavily asi o pul 9 vecer, nebyl v nicem problem, nicmene nakonec jsem ho odmitla. Ale v pripade dalsiho tehu o nej budu zadat uz v tretim mesici :-DDDDDDDDDDD
Fakt si nemuzu na nic stezovat, FM je urcite dobra volba. Potkala jsem tam jen prijemne lidi, meli jsme pri porodu soukromi navzdory tomu, ze nas behem noci porodilo sest mamin, vse zvladali v pohode.
denisa
  • 
27.10.2006 14:47:33
Janino jeste prosim rodila jsi rano nebo vecer??Vecer pry nemaji moznost sehnat anesteziologa.A co lekari a asistentky?????Byla jsi spokojena??Mela jsi ten epidural?To je otazek diky za odpovedi.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 95 [Dalších 65 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.