| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k porodnici Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 95 [Dalších 75 >>]
Vendula
  • 
19.10.2007 20:57:21
Po 10ti měsících jsem se dostala k tomu, abych taky přidala pár řádků "chvalozpěvu" na tuto porodnici. Začalo to tím, že jsem svoji dcerku přenášela a do porodnice docházela co 2 dny na kontroly - byla jsem naprosto spokojená z porodních asistentek i všech lékařů, se kterými jsem se potkala. Naprosto profesionální, milý a lidský přístup. Porod mi po 9ti dnech vyvolávali, byla to rychlovka a porodní asis. i pan doktor Malík byli naprosto úúúžasní. Kdybych věděla, že každý porod bude takový, rodím pořád :o)) Po převozu na odd. šestinedělí mé nadšení neopadlo, právě naopak. Je zde naprosto skvělý servis jak sestřiček z odd. šestinedělí i dětských sestřiček, které stále se vším pomáhaly a radily. Dokonce i v noci, když prcci plakali a nespali. Tuto porodnici mohu všem jen a jen doporučit. Já byla opravdu nadšená a to možná právě proto, že jsme neměly problém já ani má dcera Klárka.Všem moc děkuji V.
Karin Geislerová
  • 
30.7.2007 13:18:34
Já jsem si vybrala Fifejdskou nemocnici,Protože jsem se dozvěděla,že se specializují na kojení,Ale myslím,že to bylo nejhorší co jsem kdy udělala.Porod strašný,Nechali mě trápit i když věděli,že malý je vědší má velkou hlavičku.Byl omotaný pupeční šnůrou,měl problémy s kyslíkem atd.Ve finále mi po břichu skákali dva doktoři a malý po narození nedýchal a byl 4min.oživovaný.Měl otok hlavy a adaptační problémy.S tím souvisely i další komplikace:nechtěl být kojen,Absolutní nespavost po dobu 2let,neurologická vyšetření atd.Přístup vrchní dětské sestry strašný.Jen jedna slovensky mluvící sestřička byla vstřícná jinak jsme byly na obtíž.Už bych tam nikdy nechtěla rodit.Díky bohu,že je náš syn zdravý.Ted se snažíme o druhe a rozhoduju se,kterou porodnici zvolit.
Ivana, jedna neposedná 10měsíční holčička
  • 
19.6.2007 11:56:11
Milá Leni, musím s Vámi jen souhlasit. Já jsem rodila na Fifejdách v řádném termínu v srpnu loňského roku. Porod, ikdyž to není sám o sobě úchvatný zážitek, proběhl hladce. Musím říct, že na něj mám moc hezké vzpomínky také díky manželovi, který mi byl oporou a díky porodní asistentce, která nás přebírala ve druhé fázi porodu. Paní doktorka, která nás rodila byla také velice milá a dětské sestřičky byly naprosto úžasné a moc vstřícné. Měla jsem sice ze začátku problémy s kojením, ale hodně mi poradila paní doktorka Lišková. Prostě, pokud se to podaří a budu rodit podruhé, chtěla bych zase skončit ve Fifejdské porodnici. Myslím si, že všude jsou lidé různí, záleží na momentální sestavě a také na průběhu porodu. Je sto lidí a sto chutí, jak se říká a nikdy všem nevyhovíte.
Katka Dostálová,syn Tomáš
  • 
14.6.2007 21:25:16
Dobrý den,
chci Vám také sdělit,zda-li jsem byla spokojena s Fifejdama.Celkem ano,až na některé sestry,které se chovaly dosti povrchně a přímo škaredě.Rodila jsem spontánně dne 30.4. 2007.Měla jsem vyvolávaný porod o týden dříve kvůli vyššímu tlaku.Musím velmi pochválit pana doktora Kurase,který byl opravdu skvělý a super.Co se týká šestinedělí,tak děs:pokoje,strava,ticho,nepříjemné sestry.Těšila jsem se strašně,jak už půjdeme domů.Doma je doma.Uvažujeme za pár let o dalším dítěti,ale na fifejdy už rodit určitě nepůjdu.Katka
Katerina
  • 
14.6.2007 17:15:55
(IP adresa 217.44.134.145)


Zkusenost se vsemi Ostravskymi nemocnicemi
14.6.2007 17:06:53- k porodnici Městská nemocnice Ostrava-Fifejdy, Moravská Ostrava)
Vsechny zdravim a chci se take podelit o svuj zazitek s ne jen s fifejdske nemocnice.Je sice pravda,zemuj syn uz oslavil pred mesicem 4 roky,takze to neni nova zkusenost,ale myslim si,ze na dobu pred porodem,porod a porod si pamatuji jako by to bylo vcera.Od zacatku tehotenstvi me provazely komplikace a tak jsem musela byt hospitalizovana,prvni to byla Vitkovicka nemocnice dvakrat od te doby jsem o te nemocnici nechtela ani slyset{kdyz si nebyli jisti zda jsem tehotna-v poradku nebo mimodelozne a nebo je to ve me mrtve....radeji nechci vzpominat}navrhli mi ze by me operovali neboli zasunuli kameru do bricha aby zjistili zda je to v poraku zdesene jsem odmitla a dale se radeji nebudu zminovat k chovani a co mi dale rikali tak kdyz bohuzel po odchodu s teto nemocnice jsem na druhy den zacala silne krvacet ma lekarka mi zdelila ze musim okamzite zpet do nemocnice.Tak jsem si rekla ze teda zkusim Porubskou nemocnici.To jsem vsak netusila,ze tam to jednani s pacietnty bude horsi nez v te predchozi nemocnici sestricka na primu me i pres prazdnou cekarnu a zadne pacienty v ordinaci nechala cekat v cekarne dve hodiny a pak byla velice neprijemna a nejvic me dorazila veta no tak bezte k pani doktorce a pak uvidime jestli si vas tady vubec nechame.Nechapave jsem na ni zirala.Pani doktorka byla o neco prijemnejsi a samozrejmne si me tam nechali.Pobyt radeji nebudu dale vice rozvadet,nebyl nijak prijemny.Nakonec i pres me pocatecni problemy jsem odesla i s mimi v brisku zpet domu.Krom meho vyrazneho zhubnuti-15 kg jsme byli oba v poradku az do 36 tydne,kde opet zacali problemi a musela jsem opet do nemocnice takze do tretice vseho dobreho jsem jela do Fifejdske nemocnice,kde to sice nebylo o moc lepsi,ale personal se choval podstatne lepe,take me sice vydesili co mi rikali a jak pristupovali ke zdravotnimu stavu meho nenarozeneho miminka,ale presto jsem se tam po propusteni vratila k porodu.Abych to zkratila nebylo to mych nejprijemnejsich nekolik mesicu pred a po porodu,ale dulezite bylo ze jsme to oba zvladli Ja i muj chlapecek.Ale musim podotknout,ze co se tyce nekterych veci v teto nemocnice zustava nad tim rozum stat jako napriklad ze davaji spolecne maminky ktere maji u sebe deti a ty ktere nemohou mit sve deti u sebe a take to ze je tam jedna PANI doktorka ktera bere kojeni PRILIS vazne a mnoho maminkam tim privodila akorat tak stres tim jim jiste pomuze mit vice mleka a sve dite kojit v naproste pohode!!!!Dale to ze kdyz me provadeli pred porodem po nemocnici tvrdili mi ze i kdyz jsou pokoje po terch davaji maminky pokud je to mozne po dvou avsak me za muj pobyt stehovali trikrat pri cemz jsem zaslechla jak se dve sestricky raduji z toho ze budou mit vic prazdnich pokoju a tim ustreny cas.Krom toho kdyz me stehovali i smou posteli mou cestovni tazku ktera lezela na zemi mi polozili na ciste povlecenou postel tak jsem si vzpomela jak jedna setra kricela po mamince ze jeji navsteva sedi na posteli ze je to nehygienicke.Nanestesti jsem tam musela zustat dele jelikoz muj chlapecek mel problemy,ktere se vyresili.Jsme rada ze mam zkusenosti se vsemi tremi nemocnicemi v Ostrave,ikdyz ne zrovna prijemne,ale timto chci rict ze opravdu nezalezi jen na tom kde se rozhodne rodicka rodit,ale i na personalu ktery ma zrovna sluzbu a to se ovlvnit bohuzel neda.Takze JA bych vsem maminkam chtela poradt aby meli lepsi zkusenosti nez ja a lepsi prubeh tehotenstvi a porod nez Ja.A hlavne zdrave miminko!PS:S manzelem planujeme druhe mimi a to budu rodit v Anglii{kde momentalne zijeme} tak pak muzu napsat nekolik radku pro srovnani.
Ketrina
  • 
14.6.2007 17:14:21
Ja nemam moc dobre zkusenosti se zadnou Ostravskou nemocnici takze spise to chce stesti na kterou sluzbu clovek narazi.Vice jsem k tomuto napsal ale je v jine casti.Pristi druhy porod bude v cizine v Anglii doufam ze tady bude prijemnejsi personal a vzhledem k tomu co uz jsem si zjistovala je to ulpne neco jineho nez v Cr myslim ze by meli cesti lekari a sestricky prijet a podivat se jak se tady pristupuje k porodu a k rodickam.
Katerina
  • 
14.6.2007 17:06:53
Vsechny zdravim a chci se take podelit o svuj zazitek s ne jen s fifejdske nemocnice.Je sice pravda,zemuj syn uz oslavil pred mesicem 4 roky,takze to neni nova zkusenost,ale myslim si,ze na dobu pred porodem,porod a porod si pamatuji jako by to bylo vcera.Od zacatku tehotenstvi me provazely komplikace a tak jsem musela byt hospitalizovana,prvni to byla Vitkovicka nemocnice dvakrat od te doby jsem o te nemocnici nechtela ani slyset{kdyz si nebyli jisti zda jsem tehotna-v poradku nebo mimodelozne a nebo je to ve me mrtve....radeji nechci vzpominat}navrhli mi ze by me operovali neboli zasunuli kameru do bricha aby zjistili zda je to v poraku zdesene jsem odmitla a dale se radeji nebudu zminovat k chovani a co mi dale rikali tak kdyz bohuzel po odchodu s teto nemocnice jsem na druhy den zacala silne krvacet ma lekarka mi zdelila ze musim okamzite zpet do nemocnice.Tak jsem si rekla ze teda zkusim Porubskou nemocnici.To jsem vsak netusila,ze tam to jednani s pacietnty bude horsi nez v te predchozi nemocnici sestricka na primu me i pres prazdnou cekarnu a zadne pacienty v ordinaci nechala cekat v cekarne dve hodiny a pak byla velice neprijemna a nejvic me dorazila veta no tak bezte k pani doktorce a pak uvidime jestli si vas tady vubec nechame.Nechapave jsem na ni zirala.Pani doktorka byla o neco prijemnejsi a samozrejmne si me tam nechali.Pobyt radeji nebudu dale vice rozvadet,nebyl nijak prijemny.Nakonec i pres me pocatecni problemy jsem odesla i s mimi v brisku zpet domu.Krom meho vyrazneho zhubnuti-15 kg jsme byli oba v poradku az do 36 tydne,kde opet zacali problemi a musela jsem opet do nemocnice takze do tretice vseho dobreho jsem jela do Fifejdske nemocnice,kde to sice nebylo o moc lepsi,ale personal se choval podstatne lepe,take me sice vydesili co mi rikali a jak pristupovali ke zdravotnimu stavu meho nenarozeneho miminka,ale presto jsem se tam po propusteni vratila k porodu.Abych to zkratila nebylo to mych nejprijemnejsich nekolik mesicu pred a po porodu,ale dulezite bylo ze jsme to oba zvladli Ja i muj chlapecek.Ale musim podotknout,ze co se tyce nekterych veci v teto nemocnice zustava nad tim rozum stat jako napriklad ze davaji spolecne maminky ktere maji u sebe deti a ty ktere nemohou mit sve deti u sebe a take to ze je tam jedna PANI doktorka ktera bere kojeni PRILIS vazne a mnoho maminkam tim privodila akorat tak stres tim jim jiste pomuze mit vice mleka a sve dite kojit v naproste pohode!!!!Dale to ze kdyz me provadeli pred porodem po nemocnici tvrdili mi ze i kdyz jsou pokoje po terch davaji maminky pokud je to mozne po dvou avsak me za muj pobyt stehovali trikrat pri cemz jsem zaslechla jak se dve sestricky raduji z toho ze budou mit vic prazdnich pokoju a tim ustreny cas.Krom toho kdyz me stehovali i smou posteli mou cestovni tazku ktera lezela na zemi mi polozili na ciste povlecenou postel tak jsem si vzpomela jak jedna setra kricela po mamince ze jeji navsteva sedi na posteli ze je to nehygienicke.Nanestesti jsem tam musela zustat dele jelikoz muj chlapecek mel problemy,ktere se vyresili.Jsme rada ze mam zkusenosti se vsemi tremi nemocnicemi v Ostrave,ikdyz ne zrovna prijemne,ale timto chci rict ze opravdu nezalezi jen na tom kde se rozhodne rodicka rodit,ale i na personalu ktery ma zrovna sluzbu a to se ovlvnit bohuzel neda.Takze JA bych vsem maminkam chtela poradt aby meli lepsi zkusenosti nez ja a lepsi prubeh tehotenstvi a porod nez Ja.A hlavne zdrave miminko!PS:S manzelem planujeme druhe mimi a to budu rodit v Anglii{kde momentalne zijeme} tak pak muzu napsat nekolik radku pro srovnani.
  • 
26.5.2007 18:20:57
Dobrý den!Chtěla bych se rozdělit o pocity z porodu a poporodu v této nemocnici.Musím říct,že sestřičky,porodní asistentky a doktoři jsou velice milí.U první dcerky jsme přijeli a hned jsem šla rodit.Všichni byly užasní.Asi za dvě hodiny byla na světě úplně super.U druhé jsem musela dva týdny před porodem ležet na gynekologii a tam taky všichni užasní.Malá se narodila taky velice rychle a celkem bezbolestně.Tak si říkám,proč nemít tak za tři roky další.Mˇuj dík patří celemu personálu gynekologickoporodnickému odděleni.DĚKUJI Králová
13.3.2007 12:44:08
Někdo Fifky chválí až do nebe, ale já mám na tu porodnici opravdu špatné vzpomínky, možná, kdyby mi miminko neodvezli tak daleko tak bych taky chválila, ale bohužel s tou novorozeneckou JIP to tam mají nedomyšlené. Navíc mamku bez dítěte dají normálně na pokoj s maminkama s miminkama, kdyby ty mamky dávali aspoň s mamkama bez miminek.
Jsem ráda, že je u Vás vše v pořádku a ať jste oba mooooc zdraví. S pozdravem Renáta.
Lajka+2skřítci
10.3.2007 18:40:27
V Motole jsem rodila vloni na podzim:
Děti mají opravdu do 12 let zákaz,ale je to myšleno na pokoj,na chodbě a v jídelně v pohodě:)Když jsem byla jeden den odpoledne sama na pokoji,dovolily mi sestry vzít starší dítko na pokoj:)Na JIP byly taky moc ochotné a doktorka ho pustila na půl hodiny i tam:)
Květiny nenosit:)
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 95 [Dalších 75 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.