tisk-hlavicka

Otcovské fejetony

Řadit články podle

Otcovské fejetony: 14

Jiří Karban | 83 názorů

Komu by se líbil sex s čerstvě čtrnáctiletými lidmi? Zájemci možná jsou, avšak v počtu zanedbatelném. Zatím. Kdyby se do toho vložily reklamní agentury, vznikla by nová celonárodní zábava a měli bychom novou společenskou normu.

Otcovské fejetony: Adventní psaní

Jiří Karban | 20 názorů

Ahoj! Zdravím Vás z východního okraje Prahy. Doufám, že si stejně jako já užíváte tyhle báječné dny. Taky jste na trase, která vede ke světlu? Pozor, klouže to...

Otcovské fejetony: Andy Roach, náš kamarád

Jiří Karban | 9 názorů

Ukažte mi rodinu, která se v uplynulých dnech nenakazila hokejovým virem. Ani nás neminul. Jen jsme si od začátku dávali bacha na předčasnou léčbu v podobě nezdaru českého mužstva.

Otcovské fejetony: Až do večera

Jiří Karban | 38 názorů
Otcovské fejetony: Až do večera

Někteří lidé rádi zdůrazňují svou pracovitost. Chlubí se, že ve firemní kanceláři setrvali až do pozdních večerních hodin. Už se ale nedozvíte, v kolik začali, co udělali a jak dlouho jim to ve skutečnosti trvalo.

Otcovské fejetony: Až mi bude sto

Jiří Karban | 4 názory
Otcovské fejetony: Až mi bude sto

Zpočátku se člověk těší na každé narozeniny. Dosažení určitého věku bývá vstupenkou na dříve nepřístupnou půdu. Víc víte, víc je vám dovoleno. Táhne vás to dopředu. A přitom se vracíte zpět.

Otcovské fejetony: Burani, balvani, hulváti!

Jiří Karban | 60 názorů

Sedící muži a stojící ženy. Každodenní obraz z vozů městské hromadné dopravy. Zvykli jsme si na něj. Zřejmě se stal novou normou společenského chování. Banalita? Neřekl bych!

Otcovské fejetony: Co nás čeká

Jiří Karban |

Karolínku zajímají technické vymoženosti, Eliška se pro změnu věnuje panenkám a plyšákům. Co je na tom zvláštního?

Otcovské fejetony: Další děti

Jiří Karban | 30 názorů
Otcovské fejetony: Další děti

Jsou dvě, jedna jako druhá. Přinesli jsme si je domů dva týdny před vánočními svátky. Čisťounké, zabalené do růžového. Nemohli jsme se dočkat, jak je uvítá starší sesterské duo - Karolínka s Eliškou. Budou se jim líbit?

Otcovské fejetony: Den jiného táty

Jiří Karban | 39 názorů
Otcovské fejetony: Den jiného táty

Znovuzavedený Mezinárodní den žen (MDŽ) vyvolal spoustu reakcí. Jakoby v nich ani nešlo o svátek samotný. Za oponou slov se možná skrývají různá traumata.

Otcovské fejetony: Domácí dějepis

Jiří Karban | 11 názorů
Otcovské fejetony: Domácí dějepis

Holky a kluci, kteří začínají brát rozum, prý nemají zájem o historii. Mluví se o generaci zacílené výhradně do budoucna. Dějepis je nuda a zbytečnost. O minulosti raději mlčte!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.